Kas eestis leidub sellist autot veel? Audi 100/200 Avant 1978-1982
#41

Tean ühte sarnast isendit seismas Vändra läheduses. Teepealt vaadates tundus veel üsna heas seisukorras olevat ja minu mäletamist mööda olid tal ka numbrid küljes. See seal seisnud juba mingi paar aastat kindlasti.

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#42

Inc1 Kirjutas:Tean ühte sarnast isendit seismas Vändra läheduses. Teepealt vaadates tundus veel üsna heas seisukorras olevat ja minu mäletamist mööda olid tal ka numbrid küljes. See seal seisnud juba mingi paar aastat kindlasti.

Kuidas sinuga ühendust võiks saada?

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#43

www.overdrive.fi on üks vägagi korralik 78 a. isend saadaval, hinnasoovi 1000 euri.  Müügi all on teema "museoautoja tarjolla", sealt alt vaatagi.
Hind ilmselt räägitav, võid küsida ka kas eraldi varuosi äkki on.
Vasta
#44

Inc1 Kirjutas:Tean ühte sarnast isendit seismas Vändra läheduses. Teepealt vaadates tundus veel üsna heas seisukorras olevat ja minu mäletamist mööda olid tal ka numbrid küljes. See seal seisnud juba mingi paar aastat kindlasti.

See vend saatis mu pikalt,ühesõnagha see käik oli mõtetuSadÜtles et teeb ise kordaToungue

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#45

13piisab Kirjutas:
Rufhouse Kirjutas:nüüd tekib küsimus kas seda autot enam saab üldse kunagi arvele võtta?SadPäris omaniku pole siiani kätte saanudSad
seda ütleb ARK, mitte mõni foorumikasutaja Wink
oleneb muuhulgas sellest, mis põhjendusega arvelt maha võeti (ka seda teab ARK - niiet kasuta aga oma kodanikuõigusi ning külasta vastavat asutust).

Käisin arkis ära,öeldi et jah et auto on arvelt maas kuid omaniku andmeid ei saa väljastada Sad

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#46

Rufhouse Kirjutas:Käisin arkis ära,öeldi et jah et auto on arvelt maas
Kas öeldi ka kuidas arvelt kustutatud: kas ajutiselt või jäädvalt?..
Vasta
#47

Style Kirjutas:
Rufhouse Kirjutas:Käisin arkis ära,öeldi et jah et auto on arvelt maas
Kas öeldi ka kuidas arvelt kustutatud: kas ajutiselt või jäädvalt?..

Öeldi et jäädavalt,aga mingid anmed neil olemas veel,ütles nii,et kui omaniku käest ostu-müügilepingu kätte saaks,võetaks arvele tagasi,st 1600 sel juhul siis!Kes saab aidata vana omaniku leidmisel?


Huvitav,et see siin siis üleval on,eelmine oli maha kantud ja tollel oli avariis küllaga aga ühtki ei näita seeRolleyes

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#48

Ahjaa,kurb küll tõdeda kuid see 761... läeb ära neljapäev vanarauda suure tõenäosusega,kuna omaniku kontaktandmed puududvad Sad

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#49

Pildid! :

www.album.ee/rufhouse

Selline oli ta tallinnast tuues! :

http://album.ee/?o=316953498

Auto iseenesest oli hea,el aknad,kesklukk,roolivõim,alarm...
Täna sai isegi natuke jõristatud peale kollektorit enam toru pole phm(sealt 20cm on püksid ära murdunud)...Sügavalt kahju ära viia
Põhi augu vaba,karbid aukudeta,ainult ukse alumised ääred+tagatiiva ääre,esimesed tiivad viskasin minema,nood oli totaalselt läbi!

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#50

-

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#51

Vääna-Posti lammutuses on selline luukpärakerega heleroheline auto sees.
Vasta
#52

arvi100 Kirjutas:Korralik kirsipunane Avant seisis täna Jõgeva raudteejaama parklas,
kroomstanged säramas.
Seda autot olen näinud Jõgeval mitu korda, tänagi oli auSmile
Vasta
#53

Saaremaa ajalehes Meie Maa on järgmine kuulutus:MÜÜA Audi 100 2.2 Avant (1986,punane,konks,kat. luuk)odavalt tel. nr.516 8617
Kas ka 1986 aasta avant on siin märkimist väärt?Igaljuhul olen teate edastanud Smile
Vasta
#54

naaskel Kirjutas:Vääna-Posti lammutuses on selline luukpärakerega heleroheline auto sees.

See ju ära lõhutud

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#55

Tractorist01 Kirjutas:Saaremaa ajalehes Meie Maa  on järgmine kuulutus:MÜÜA Audi 100 2.2 Avant (1986,punane,konks,kat. luuk)odavalt tel. nr.516 8617
Kas ka 1986 aasta avant on siin märkimist väärt?Igaljuhul olen teate edastanud Smile
see on "sigar" avant, ja neid veel kyllalt liigub, omasin ise kunagi sellist
Vasta
#56

Aitäh kõigile kes aitasid,sain dokumendid korda Smile Smile

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne