Küsimus modedele

-AsjaPulk- Kirjutas:Mul selline jama, et Automoto Foorumi poolt saadetakse mulle tühje e-maile.

Üks asi, mille peale kindlasti tühi meil saadetakse, on uus privaatsõnum (kui vastav featuur on aktiveeritud).
Vasta

pppp Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:Mul selline jama, et Automoto Foorumi poolt saadetakse mulle tühje e-maile.

Üks asi, mille peale kindlasti tühi meil saadetakse, on uus privaatsõnum (kui vastav featuur on aktiveeritud).

PS'i mulle tulnud ei ole.
Vasta

-AsjaPulk- Kirjutas:
pppp Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:Mul selline jama, et Automoto Foorumi poolt saadetakse mulle tühje e-maile.

Üks asi, mille peale kindlasti tühi meil saadetakse, on uus privaatsõnum (kui vastav featuur on aktiveeritud).

PS'i mulle tulnud ei ole.

Sa pole ainusSad.

Ka mina olen saanud tühje E-maile ning see on suht mõttetu.
Vasta

Ehk vast aitab... Need on kuskil 3 päeva jooksul saadetud. Võite arvata, kui tüütu see on, kui kogu aeg kustuta ja kustuta. Kusjuures, kui e-mail tuleb, siis kaks-kolm tükki korraga! :mad

   
Vasta

Kui sul on Hot siis pane nendele mailidele,mida sa ei soovi saada,lihtsalt blokk peale. Mul oli ka alul igavene kammajura,lõpuks viskas üle ja panin bloki peale. Peale seda vaid mõnel üksikul korral on veel selliseid maile tulnud.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Pange korra keel foorumis inglise peale ja koristage igasugu linnukesed ära igasugu notificationite juurest. Häda selles et foorumi tõlkimisega sai kunagi suure hurraaga alustatud, aga kuna lugupeetud MyBB arendajad muudavad pidevalt kõike mis kätte juhtub, siis ei saanud sellega kuidagi ühele poole ja nii on eesti keelne foorum natuke puudulik. Muuda nupp ei tööta nagu vaja jne.
Vasta

Küsimus:
miks ma ei saa omatehtud teemas(Vanatehnika turg/O: M408 asju) "Vastust" kirjutada,tuleb veateade umbes et teie konto pole aktiivne jne??
Vasta

üle viskab et vana avatar kustutati.
ja uut ei lase laadida, küll ütleb et liiga suur siis jälle vale url jnejne . mis toimub!!!

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

Mul ka küsimus, kus me elame, olen vanakoölimees, ingliskeel ön mul peaaegu o.Siin enamus asju inglisekeeles, ma pean pidevalt lapsi happi kutsuma et tada kuhu nupule vajutada,samas motokuur kus nooremad kohkem tegutsevad on kõik riigikeelsed?
Vasta

A kes seda tõlkimise tööd täpselt tegema peab? Kunagi oli ettepanek et tõlkida kambaga terve foorum korralikult ära, aga huvi oli nullilähedane.

Nõudma ja jonnima on kõik kanged mehed... Smile
Vasta

Üks tõlkeaktsioon siin vahepeal oli suht edukas IMHO, aga hetkel näikse osa sellest versiooniuuendusega kaotsi läinud olevat. Selles ei tohiks kah nagu viga olla, et kasutajal foorumi keeleks inglise keel valitud...
Vasta

Keele asi saab ka korda lähiaeg, uue versiooniga tuli natukene sõnu juurde ja vaja kõik failid ükshaaval läbi vaadata. Faile on 44 kokku.
Vasta

Ehk saaks keegi teha selle linkimise korda.

Teema nimelt selles, et kui foorumist saadetakse kiri postkasti, et "selles" teemas on keegi lisa kirjutanud tuleb postkasti vale link teemale.

Näitena

To view the thread, you can go to the following URL:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...on=newpost

Avades selle lingi tuleb ette leht teatega:

"
automoto.ee foorumid
The specified thread does not exist. "

Tegelikult peaks aga avanema teema "Pannonia de Luxe TLB 1961"

Võimalik, et see viga on ka tekkinud viimase minu Firefoxi uuendusega, kuid ehk saaks ikkagi üle kaeda

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta

(25-03-2009, 14:24 PM)unimüts Kirjutas:  Ehk saaks keegi teha selle linkimise korda.

Teema nimelt selles, et kui foorumist saadetakse kiri postkasti, et "selles" teemas on keegi lisa kirjutanud tuleb postkasti vale link teemale.

Näitena

To view the thread, you can go to the following URL:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...on=newpost

Avades selle lingi tuleb ette leht teatega:

"
automoto.ee foorumid
The specified thread does not exist. "

Tegelikult peaks aga avanema teema "Pannonia de Luxe TLB 1961"

Võimalik, et see viga on ka tekkinud viimase minu Firefoxi uuendusega, kuid ehk saaks ikkagi üle kaeda
mul on sama viga
Vasta

Tänud!

vaatan üle, aga näha on, et ta lisab sinna lingile 2x
Kood:
showthread.php?action=newpost&tid=
mis tuleks ära kustutada
Vasta

mis propsuks praegu foorumis, millega tegelete?
Teemasi vaadates viskab valge pildi ette, sama ka vaata uusi postitusi vms...



Vasta

endiselt jama avatariga.
teiseks alles nüüd avastasin et kus on sildike ,, vaata oma postitusi,,

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta

olen aastaid tagasi tähele pannud, et otsing ei luba alla 4 tähemärgi otsingut kasutada !!! ennast väga ei häiri, kuid ehk saab nii foorumit väheke kaasaegsemaks ja paremaks muuta!

Kas oleks see võimalik viia kolme tähemärgini?

Näiteks otsingusse sisestades M72 on vastuseks ja teiste kolmetäheliste tähemärkide kohta olnud --->
___________
or more of your search terms were shorter than the minimum length. The minimum search term length is 4 characters.
If you're trying to search for an entire phrase, enclose it within double quotes. For example "The quick brown fox jumps over the lazy dog".
___________

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta

Foorumi oma otsinguga on jah lood pisut kehvasti. Google Custom Search (paremal üleval nurgas) leiab aga ka 4-tähelisest lühemaid otsingusõnu.
Vasta

Küsimus modedele reklaami kohta. Tean, et mingi hetk oli olemas ka teema nende pop-up reklaamide kohta aga ei suutnud seda leida enam. Mul pole midagi väikeste paremas alanurgas olevate reklaamide vastu. teinekord isegi miskit huvitavat seal. Aga täna ärritusin küll korra kui järsku mul ca viiendik ekraanist reklaami all oli. Te ise ikka teate, et mõni reklaam ennast nii suureks punnitab? yritan ka printscreeni sellest lisada.
   

...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne