Küsimus modedele
#1

et kuhu kadus mu vaigu ja klaasriide kuulutus??? mille eile panin???
Vasta
#2

siia?


Vasta
#3

aga mis suhtes ma exisin???
Vasta
#4

ei hakanud uut teemat tegema, aga kus kurat ma siin kuulutusi panna saan????
turuplatsilt kustutatakse ära koguaeg.
Vasta
#5

maru Kirjutas:ei hakanud uut teemat tegema, aga kus kurat ma siin kuulutusi panna saan????
turuplatsilt kustutatakse ära koguaeg.
Abistan veidi modesid Smile

http://kuldnebors.ee/kuulutused/kuulutused.mec
http://soov.ee/
http://varuosa24.ee/

Need vaid mõned näited.
Vasta
#6

siin foorumis polegi vöimalik planeta 5 müüa?
Vasta
#7

maru Kirjutas:siin foorumis polegi vöimalik planeta 5 müüa?


Jesper Kirjutas:Lugupeetud vanatehnika sõbrad ja austajad.
automoto.ee foorum ei ole enam mõeldud aktiivseks ärilise tegevuse soodustamiseks, selleks on muid kohti (nt. Kuldne Börs; Soov; varuosa24.ee jt.).
-----------------------------------
Lisaks tuletaks meelde, et selle foorumiosa suunitlus on üle 25 aasta vanune tehnika, sama käib ka kuulutuste kohta.

IZ Planeta 5 tootmist alustati aastal 1987, seega pead vähemalt 6 aastat veel ootama Wink

Vasta
#8

Kohtasin kord inimest, kes soovis müüa/ära anda oma M401-te, ainus tingimus oli et see taastatakse. Püüdsin 3 korda kuulutust lisada, kuid kustutati ära. Loobusin.
Vasta
#9

Koostage oma postitus korrektselt!
Läbu läheb kustutamisele ja samuti ei meeldi mõnele modele kuulutused stiilis "makske mulle miljon muidu läheb emexisse"
Turupaltsi temaatika on ikkagi uunikumid, mitte võrrid ja rollerid.

Dad.
Vasta
#10

dad Kirjutas:Koostage oma postitus korrektselt!

Ehk siis üks korrektne müügikuulutus:
- peab pakkuma uunikumistaatuses (vähemalt 25.a. vana) sõidukit või varuosi, mis on küll veidi uuemad, aga on täpselt identsed mingi 25-aastasele uunikumi osadega (nt 1989 valmistatud GAZ-51 plokikaanetihend, 1984 valmistatud Pobi rehv 6.00x16" vms);
- peab sisaldama viite müüja kontaktandmetele (e-post, telefon, foorumi privaatsõnum vms);
- peab sisaldama hinna;
- ei tohi sisaldada ärhvardusi ega meelitusi (nt "muidu saadan emeksisse", "ilgelt mõnus masin" vms), samuti ka ostjat eksitavat teavet (nt nimetatakse kokkujooksnud mootorit mootori pisirikkeks vms);
- võib olla postitatud ainult turuplatsi alla, ei mujale.

Kui kuulutus vastab eeltoodud reeglitele, siis jääb ta alles.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#11

dad Kirjutas:Turupaltsi temaatika on ikkagi uunikumid, mitte võrrid ja rollerid.

Ja siis automehed imestavad, miks neid nende ülbuse ja teiste mitteaksepteerimise juures ei sallita... kui nende jaoks ei ole vanus ja haruldus olulised vaid unicu staatus vaid neljas rattas ja/või suures kubatuuris seisneb.
Vasta
#12

oldmoped Kirjutas:Ja siis automehed imestavad, miks neid nende ülbuse ja teiste mitteaksepteerimise juures ei sallita... kui nende jaoks ei ole vanus ja haruldus olulised vaid unicu staatus vaid neljas rattas ja/või suures kubatuuris seisneb.

Pidasin silmas küll V-50, Delta, Stella jms jama mida on saanud eemaldada, D-5 jms postitused on siiski alles (kuigi jah ... mulle isiklikult need punnvõrrid südamelähedased ei ole)

Dad.
Vasta
#13

valdo Kirjutas:Pikk teema jätkub 3. osas aadressil http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=16550
Milleks on vaja teemasid lahutada ja iga kord postituste piiri vähendada?
Konkreetne Valdo postitus on pärit teemast Mis liinil ja millised bussid sõidavad (osa2)? ja seal on kõigest 229 postitust.
Näiteks www.militaar.net foorumis teemade lahutamist pole märganud ja seal on teema Viktoriin, kus on 2936 postitus. Ja siin lahutatakse teemad juba natuke peale 200 postituse olemasolu.
Vasta
#14

Martti Kirjutas:Milleks on vaja teemasid lahutada ja iga kord postituste piiri vähendada?
[...]
Näiteks www.militaar.net foorumis... on teema... kus on 2936 postitus. Ja siin lahutatakse teemad juba natuke peale 200 postituse olemasolu.

Ülipikad teemad on ebaülevaatlikud käsitlemisel. Mis sellest siis väga halba on, kui need selguse ja ülevaatlikkuse mõttes teatud pikkusega tükkideks teha?

Niikuinii vanu postitusi ma usun et keegi järjest läbisorimisega leida ei püüa, reeglina kasutatakse selleks ikka otsingut.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#15

Tegelikult oli mul Martti tõstatatud küsimus samuti keele peal, kuid mind isiklikult häirib teemade poolitamise puhul rohkem isegi see, et siis jääb asjast selgelt hakitud mulje (kui vaadata teemade alguspostitusi...).

Mingi aeg rakendas kaasfoorumlane pppp selliste asjade puhul n.ö. soovituse vormi (a la ...võiks alustada järgmise osaga). Olen isegi paar teemat niimoodi tekitanud.

Ei teeks ka paha, kui panna paljuosaliste teemade algusesse ka varasemate osade lingid.
Vasta
#16

mrali Kirjutas:Tegelikult oli mul Martti tõstatatud küsimus samuti keele peal, kuid mind isiklikult häirib teemade poolitamise puhul rohkem isegi see, et siis jääb asjast selgelt hakitud mulje (kui vaadata teemade alguspostitusi...).

Mingi aeg rakendas kaasfoorumlane pppp selliste asjade puhul n.ö. soovituse vormi (a la ...võiks alustada järgmise osaga). Olen isegi paar teemat niimoodi tekitanud.

Ei teeks ka paha, kui panna paljuosaliste teemade algusesse ka varasemate osade lingid.

Võibolla oleks see tagasilinkimine isegi ehk mõistlik... kes teab?

Ainult... nt teema poolitamise funktsioon kuvab moderaatoriaknasse ette KÕIK teema postitused (sh koos piltidega) ning seda oleks siis küll ülimalt tüütu tegema hakata, kui sela on üle 200-250 postituse. Ikka vägagi sageli tuleb ette, kus mingi teema all veereb jutulõng mujale ning miona või keegi teine moderaatoritest/administraatoritest peab selle eraldama eraldi teemaks.




Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

valdo Kirjutas:Ülipikad teemad on ebaülevaatlikud käsitlemisel. Mis sellest siis väga halba on, kui need selguse ja ülevaatlikkuse mõttes teatud pikkusega tükkideks teha?

Niikuinii vanu postitusi ma usun et keegi järjest läbisorimisega leida ei püüa, reeglina kasutatakse selleks ikka otsingut.
Kui teemasid ei lahutaks, siis jääks ära nn. vanad teemad ja kogu teema oleks tervik, mitte jagatuna laiali paisatud alateemasse (nt. Ühistransport).

Vasta
#18

Äkki keegi seletaks miks see minu tehtud teema ei sobinud ?

M: Zaz 968/968M varuosi.

Panen siia üles nimekirja juppidest mida pakkuda on ja kui palju neid on, hinnad pakkuge igale jupile ise !

Tuuleklaas
Kaks tagumist klaasi ( Üks koos tihendiga, teine ilma )
Neli tagumist küljeklaasi ( Kaks koos tihendiga, kaks ilma )
Üks esimene küljeklaas ( Ei oska öelda, kas vasak või parem )
Kaks esimest kolmnurk akent ( Koos raamidega mis on oranzikat karva, tihendite kohta võib öelda ainult, et 10 a. seisnud, see peaks kõik ütlema )
Kaks esitulede nikeldatud rõngast ( Kerged rooste täpid peal, kuid märkab ainult siis kui just nina vastu rõngast uurima hakkad )
Bensiinipaak
Esimeste küljeakende ümber käivad iluliistud ( Kergelt kõvera kuju võtnud, kuid kui pleki peale istutada võib-olla, et isegi istuvad ilusti peale )
Üks esisilla laager
Viis piduriklotsi
Pingerelee ( RR310 )
Soojendus ahju kvartspulk
Ahju toitesüsteemi mikrolüliti
Ahju toitesüsteemi küünal
Siduriketas ( Katted kulunud )
Tagumise pooltelje tolmukaitse
Armatuuri alune õhu suunamis kummist voolik
Kaks tagumise ratta laagri pesa
Ukse käepide/tugi ( Kruvide pesade juurest lõhkine )
Kaks Zaz maastikurehvi

Kontakt : Telf. 56153860.
Vasta
#19

Tegelikult ei saa ma üldse aru miks peaks siin foorumis kajastamist leidma sellinwe teema nagu a´la "MIs bussid mis liinidel sõidavad."Ja seejärel vaimustusest kiljuda,et täna nägin sellist bussi sellise garaazi numbriga sellel ja sellel liinil liikumas.Ja mis siis? No las sõidavad,mis seos on neil sõidukeil vanade autodega?
Tervitades,Flanagan
Vasta
#20

flanagan Kirjutas:Tegelikult ei saa ma üldse aru miks peaks siin foorumis kajastamist leidma sellinwe teema nagu a´la "MIs bussid mis liinidel sõidavad."Ja seejärel vaimustusest kiljuda,et täna nägin sellist bussi sellise garaazi numbriga sellel ja sellel liinil liikumas.
No las nad "kiljuvad", kui see neile huvi/rahuldust/pinget/midaiganes pakub. Kui teema häirib, ära siis vaata seda.
flanagan Kirjutas:Ja mis siis? No las sõidavad,mis seos on neil sõidukeil vanade autodega?
Selle probleemi lahendaks vast Ühistranspordi osa eraldiseisvaks foorumiks tegemisega sarnaselt Uunikumi, Tehnilise ja Mootorratastega. Pealegi, kui see siin välja arvata, siis Eestis vist polegi rohkem ühistranspordi-teemalisi jutunurki.

Ja kui ikka ühistransport Automotosse kohe mitte kuidagi ei sobi, siis asutagu keegi aktivist uus sait yhistransafoorum.pri.ee või midagi sarnast ja sinna MyBB vms. baasil foorum nagu Automotogi. Või kui saiti ei taha asutada, siis tehku keegi www.tak.ee , www.tttk.ee või kasvõi ytra.visio.ee saidi haldajale ettepanek foorumi asutamiseks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne