Küsimus modedele

(22-09-2010, 10:20 AM)dzeiaar Kirjutas:  Küsimus modedele reklaami kohta. Tean, et mingi hetk oli olemas ka teema nende pop-up reklaamide kohta aga ei suutnud seda leida enam. Mul pole midagi väikeste paremas alanurgas olevate reklaamide vastu. teinekord isegi miskit huvitavat seal. Aga täna ärritusin küll korra kui järsku mul ca viiendik ekraanist reklaami all oli. Te ise ikka teate, et mõni reklaam ennast nii suureks punnitab? yritan ka printscreeni sellest lisada.

Ma pole küll mode, kuid SmartAd'i reklaamid lisatakse lehele nende enda serverist, mitte foorumi kaudu. Tuleb ära kannatada, ei muud Smile
Vasta

(22-09-2010, 10:20 AM)dzeiaar Kirjutas:  Aga täna ärritusin küll korra kui järsku mul ca viiendik ekraanist reklaami all oli.
Keera Flash Player (Shockwave Flash, menüüs Tools -> Add-ons) kinni ja rahu majas.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta

Selline küsimus siis et miks muudeti eritiitlit ? Kes oli varem kasutaja on nüüd automaatselt liige. Mulle see liige eriti ei meeldi ja tegin end kasutajaks tagasiToungue
Vasta

vastust ei oska anda, aga "Liige" on jah ehk kohati meelevaldselt miskit kuuluvust omistav tiitel.

10min tagasi "Liige" tiitlit evivad on nüüd "kasutajad".

seda tiitlit saab muidu igaüks muuta. "Eritiitli" tekstiväli seal: http://forum.automoto.ee/usercp.php?action=profile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(17-08-2013, 01:19 AM)krossifänn Kirjutas:  ... on nüüd automaatselt liige...
Sellepeale tuli meelde kohe jutt maamehest, kes oli uurinud anatoomia õpikut... Tuli neile siis linnast parteisekretär kolhoosi loengut pidama... rääkis partei liikmetest ja NLKP kekomitee liikmetest... maamees omaette kobiseb ... olgu, olgu, linnas te võite ju peenes keeles liikmed olla, maakeeli olete ikke lihtsalt mu..id.
Vasta

oli siin kuskil üleval kus keegi pakkus valgusteid , nüüd ei suuda enam leida. Saab keegi aidata ehk?



Vasta

Jube suur huvi on ka nende valgustite vastu, aga teema on kadunud.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta

Kas foorumi seadetega on midagi juhtunud? Igastahes mina ei saa enam oma postitusi muuta. Ütleb, et administraator on keelanud postitusi muuta enne 30 min möödumist. Aga mööduda võib ka 30 päeva, endiselt ei saa.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(16-10-2013, 18:23 PM)saarrand Kirjutas:  Kas foorumi seadetega on midagi juhtunud? Igastahes mina ei saa enam oma postitusi muuta. Ütleb, et administraator on keelanud postitusi muuta enne 30 min möödumist. Aga mööduda võib ka 30 päeva, endiselt ei saa.
Mina saan sellest nii aru,et muuta saab vaid 30min.peale postitamist.
Hiljem enam muuta ei saaSad küll aga kustutada.
Vasta

Sama lugu minul. Tahaks muuta,kuid ei saa.....
Vasta

Saatsin eile adminnile sõnumi samal teemal, vastust pole veel. Sõnastus on sel teatel ikka täitsa piiksus.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Hei,

proovige nüüd. Katsetasin võimalusi, et turuplatsi teemasid saaks nn. "tõsta" ja teat. aja möödumisel nad automaatselt aegus. Ilmselt mõjus katsetus ka teistele foorumitele. Vabandused!
Vasta

(17-10-2013, 18:17 PM)svenson Kirjutas:  Hei,

proovige nüüd. Katsetasin võimalusi, et turuplatsi teemasid saaks nn. "tõsta" ja teat. aja möödumisel nad automaatselt aegus. Ilmselt mõjus katsetus ka teistele foorumitele. Vabandused!

Toimib!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Esimest postitust saab ikka muuta. Mäletate, kui VanaMoto suures vihahoos Jawa Peraki teema peesse keeras? Ehk saaks selle ära kohendada? Sobilik oleks esimese postituse muutmise keeld alates sellest hetkest kui keegi juba vastanud on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kõwasti luggupeetud foorumi jumalused-adminnid...

Näiteks teema Rail Baltikast. Vähegi poliitilise maiguga sõnavõtu peale tõmbab virtuaalne šeriff vöölt Colt'i ja tühjendab trumli kurjamisse ning lõpetab kaakide (verbaalse) vandaalitsemise "linnas" (ehk foorumis) enne kui see alata saab.

Mispärast on nulltolerants? Ratsionaalseid ja täislausetega vastuseid palun. Ma saan aru et hoiame foorumi puhtana igast sogast mida mujalt saab oksendamiseni lugeda...

Jutud käivad et kuskil oli see poliitika/poliitiku kirumise teema olemas?
Vasta

Tere! "Turg/laat/kuulutused" Alateema "Rasketehnika" alla ei saa postitada. Annab sellise vastuse mulle:

Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:

Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.


Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'MTZ'



Kunagi olen saanud sinna postitada. Mujal teemades pole probleemi olnud.

Terv
Vasta

Kuhu kadus see teema?
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid340667
Mul väike isiklik huvi asja vastu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-02-2014, 00:02 AM)Kombimiis Kirjutas:  Kõwasti luggupeetud foorumi jumalused-adminnid...

Näiteks teema Rail Baltikast. Vähegi poliitilise maiguga sõnavõtu peale tõmbab virtuaalne šeriff vöölt Colt'i ja tühjendab trumli kurjamisse ning lõpetab kaakide (verbaalse) vandaalitsemise "linnas" (ehk foorumis) enne kui see alata saab.

Mispärast on nulltolerants? Ratsionaalseid ja täislausetega vastuseid palun. Ma saan aru et hoiame foorumi puhtana igast sogast mida mujalt saab oksendamiseni lugeda...

Jutud käivad et kuskil oli see poliitika/poliitiku kirumise teema olemas?

Teema lihtne ... POLIITIKAT SIIA EI TULE ... PUNKT

Ei meeldi, siis mine delfisse oma kõhulahtisust ravima!

Dad.
Vasta

(02-05-2014, 14:10 PM)MTZ Kirjutas:  Tere! "Turg/laat/kuulutused" Alateema "Rasketehnika" alla ei saa postitada. Annab sellise vastuse mulle:

Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:

Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.


Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'MTZ'



Kunagi olen saanud sinna postitada. Mujal teemades pole probleemi olnud.

Terv

Ilmselt üritad sa oma postile vastata ja see tõesti ei õnnestu.

Dad.
Vasta

Tere! Enda postitusele ei taha vastata. Ei saa sinna teematki teha. "Rasketehnika ostu- ja müügikulutused" alateema alla peaks saama ju rohkem kui ühe posti teha, kui ei soovi uut teemat teha (uut teemat ei lase samuti teha, nagu kirjutasin).


(02-05-2014, 19:48 PM)dad Kirjutas:  
(02-05-2014, 14:10 PM)MTZ Kirjutas:  Tere! "Turg/laat/kuulutused" Alateema "Rasketehnika" alla ei saa postitada. Annab sellise vastuse mulle:

Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:

Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.


Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'MTZ'



Kunagi olen saanud sinna postitada. Mujal teemades pole probleemi olnud.

Terv

Ilmselt üritad sa oma postile vastata ja see tõesti ei õnnestu.

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne