Võrriklubi
#1

Ega keegi siin foorumis olejatest asjaga kursis pole? Eelmine või üleelmine aasta olid asja kohta ajakirjanduses päris mitmed artiklid. Sel suvel sooviks ka ise asjaga kaasa lüüa, seda vaatamata perekonna vastuseisule (vanainimene ja lähed lolli mängima) Smile

Vasta
#2

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=647
Vasta
#3

nojah vanainimene ja läheb lolli mängima... ihii. juba mõned korrad on peast vilksand mõte kuidas paarkend võrri trefil ringi lasevad. see jätaks nii mõnegi läikiva masina varju.. on nii ka tehtud juba? on eestis võrriklubi? mu ignorantsust küll....
Vasta
#4

säärekas ruulib täiega. Mul omal oli ka selline asi olemas.:duh
Vasta
#5

endalgi mul ootab taastamist miski 100km sõitnud aga krdi moodi roostese mattunud sääreväristaja.... lapset saati armas.....ilus riistapuu see veel sellinemudel mil see paak pakiraami all asetsebBig Grin
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Qubik
endalgi mul ootab taastamist miski 100km sõitnud aga krdi moodi roostese mattunud sääreväristaja.... lapset saati armas.....ilus riistapuu see veel sellinemudel mil see paak pakiraami all asetsebBig Grin
Ma sihin endale just sama mudelit. Paar aastat tagasi suri üks sugulane, vanem mees kellel umbes 80 aastast pärit ja praktiliselt kasutamata võrr vedeles. Loodetavasti saab lesega kaubale Smile
Vasta
#7

mis te ikka punnadega jaurate ostke parem mõni 350nene ja te tunnete sõidu mõnusid.
Vasta
#8

Irw... see on küll hea arvamus.

Asp,
ei jaga seda

Tsitaat:Originally posted by jupp
mis te ikka punnadega jaurate ostke parem mõni 350nene ja te tunnete sõidu mõnusid.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jupp
mis te ikka punnadega jaurate ostke parem mõni 350nene ja te tunnete sõidu mõnusid.
mul on kolmesajaviiekymnene ka ja 250-nene ka.... aga ikkagi on punnar ylilahe

Ostan Mini juppe!
Vasta
#10

Punnvõrrist on ikka iga tsiklimees alustanud ja sellega sõitmine elustab vanad mälestused.Kuigi mul endal ka tsikliload taskus,mõlgub mõte peas,et peaks uuest punnvõrri ostma,sõita aeg-ajalt ülilahe.:smug
Vasta
#11

[quote]Niimoodi kirjutas: Luther
Punnvõrrist on ikka iga tsiklimees alustanud ja sellega sõitmine elustab vanad mälestused.Kuigi mul endal ka tsikliload taskus,mõlgub mõte peas,et peaks uuest punnvõrri ostma,sõita aeg-ajalt ülilahe.:smug [/quoteEi jaga seda arvamust et iga tsikklimees on alustanud võrrist. Minul oli kõigepealt jawa 350,638 ja siis ajapikku ehitasin ajaviiteks ka võrri. Niiet ei ole nõus su väiteka. Kuid jäägu sulle su arvamus:keersilm
Vasta
#12

Minu unistus on kunagi saada D4 vana mudel
kätte (erinevused hilisemast D4st pms
kaburaatoris ja tagaratta hammasratta
kinnituses). Või vähemalt selle
iseloomulikud osad (karpa ja
hammasrattamäng).

Parimat,

Valdo

vanatehnikahuviline

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 185 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, kuni 18. maini 2025 oleme avatud eelneval kokkuleppel
Vasta
#13

endal ka võrr olemas.Usaldusväärne liikur on.Eht nostalgia,rollerist igaljuhul mõnusamCool Astuks ka klubisse?:keersilm
Vasta
#14

mul on jawa350 638 aga ikka tahan võrri ka sest ma olen alles 14 ja sõita ei saa ju jawaga linnas mul oli kunagi paar nädalat riga 12 aga katki läx:???
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: HHHkalm
mul oli kunagi paar nädalat riga 12 aga katki läx:???

OT:
Ehe stiilinäide rullnokudest,näit.saavad haruldase unicumi kätte ja ei saa rohkem sõita kui 2 nädalat:mad:Niimoodi ajalugu hävibkiSad Mõistus enam ei võta ja masin lammutatakse laiali,nii jällegi üks NSVL masin maailmast vähem.:mad: Ma ei mõelnud unicumi all Riga 12-kut.
Loodetavasti saite aru,mida ma öelda püüdsin......
Vasta
#16

see on jah siuke kuidagi rikka inimese jutt tundub... ah mul oli ükskord võrr a ups katki läks issi osta uus, mina küll oma näppe õliseks ei tee...

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#17

Mopeedur sai täpselt pointile pihtaWink
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Alts
[quote]Niimoodi kirjutas: Qubik
endalgi mul ootab taastamist miski 100km sõitnud aga krdi moodi roostese mattunud sääreväristaja.... lapset saati armas.....ilus riistapuu see veel sellinemudel mil see paak pakiraami all asetsebBig Grin
Mul ka sellest eelmine mudel Riga-7 ümar paak ike lenksa ja sadula vahel. Mul samuti vähe sõitnud ja roostes hakkan vasrti taastama aastax oli vict `73
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: valdo
Minu unistus on kunagi saada D4 vana mudel
kätte (erinevused hilisemast D4st pms
kaburaatoris ja tagaratta hammasratta
kinnituses). Või vähemalt selle
iseloomulikud osad (karpa ja
hammasrattamäng).

Ka karter on täiesti erinev - valuvorm on selline robustne, nagu sepatöö; siduripoolne külg ja kaan ei näe välja mitte kaks kokkupuutuvat ringi vaid on selline ovaalne...; mootorinumber ja andmed ei ole stantsitud sidurikojale vaid sinna käib plaat andmetega.
Vasta
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: valdo
Minu unistus on kunagi saada D4 vana mudel
kätte (erinevused hilisemast D4st pms
kaburaatoris ja tagaratta hammasratta
kinnituses). Või vähemalt selle
iseloomulikud osad (karpa ja
hammasrattamäng).

Ka karter on täiesti erinev - valuvorm on selline robustne, nagu sepatöö; siduripoolne külg ja kaan ei näe välja mitte kaks kokkupuutuvat ringi vaid on selline ovaalne...; mootorinumber ja andmed ei ole stantsitud sidurikojale vaid sinna käib plaat andmetega.

Hõljuki käest ostsin D4 mootori ja sellel oli ka eraldi plaat seal küljes.Suht vähe sõitnud.Ei tea,mis aastast neid plaate sinna külge hakati panema?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne