Küsimus suurele ringile!
#1

Küsimus nimelt selles, et sõber käis välja idee teha mootorrataste lammutus.Uurisin ka netist kas midagi sellist on keegi aretanud ja tulemuseks...mitte midagi.Pealegi ei viitsi enamus oma tsiklitele kuskilt külavahelt jubinaid otsimas käia.
Ruumid leiaks,algkapitali ja algmaterjali ka... Küsimus on aga ikkagi selles kas see tasuks ära?Ootan ettepanekuid,ideid,pakkumisi ja mahategemisi
Vasta
#2

ma vaatan et sa pärnu kandi inimene meil siin ühes viljandi vallas... pärsti vald... antakse uutele ettevõtjatele 40k stardikapitali Big Grin

ma ootan kui meie vallas kah antakse siis löön oma tuuningu paja seal küll püsti Big Grin
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Juks
Küsimus nimelt selles, et sõber käis välja idee teha mootorrataste lammutus.Uurisin ka netist kas midagi sellist on keegi aretanud ja tulemuseks...mitte midagi.
Tartus üheksakümmnendate alul selline asi oli täiesti olemas aga pole vähemalt viis aastat enam midagi kuulda old... Äkki lihtsalt pole ette jäänud, kuna aktiivselt tsiklivärgiga pole enam tegelenud?
Vasta
#4

Üks era algatuslik Uraalide - Dneprite lammutus tegutses aastaid Kuremaa lähedal, sellega majandas ainult üks inimene. Minu teada tõi ta kasutatud tsikleid ja juppe ka Venemaalt. Nüüdseks on kõik osad müüdud soomlasele ja tegevus lõpetatakse.
Vasta
#5

Võhmas täitsa olemas selline asutus,päris mitu aastat juba tegutseb.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
ma vaatan et sa pärnu kandi inimene meil siin ühes viljandi vallas... pärsti vald... antakse uutele ettevõtjatele 40k stardikapitali Big Grin

ma ootan kui meie vallas kah antakse siis löön oma tuuningu paja seal küll püsti Big Grin

Pärnu THA annab vist mingi 10k ja sedagi vaid vähestele.
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: masinist
Võhmas täitsa olemas selline asutus,päris mitu aastat juba tegutseb.


Kunagi oli Tallinn-viljandi maanteel Võhma juures silt väljas jah, et autode ja mootorrataste lammutus. Nüüd on see silt kadunud vist ja kui eelmise suve hakul seal korra vaatamas käisin, oli seal vaid paar autovrakki ja muud midagi.

Aga midagi kindlat ei väida ja seega on täpsem inf oodatud
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Üks era algatuslik Uraalide - Dneprite lammutus tegutses aastaid Kuremaa lähedal, sellega majandas ainult üks inimene. Minu teada tõi ta kasutatud tsikleid ja juppe ka Venemaalt. Nüüdseks on kõik osad müüdud soomlasele ja tegevus lõpetatakse.
Jah oli seal üks Jüri nimeline taat kes nendega tegeles. Käisin isegi sealt kunagi läbi. Aga hinnad olid küllaltki vastuvõtmatud (vähemalt minu jaoks). Mõned aastad tagasi liikus seda nänni rohkem ja paari tuhande eest võis leida tervaid tsikleid, too vend küsis ainult karbiga paagi eest 500.-
Vasta
#9

mootorrataste lammutus SadSadSad ....sihuke sõna teeb küll kurvaks kui niigi väheks jäänud ja defitsiidiks saama hakkavaid vene motikaid veel lammutada ka tahetakse.....
ma oleks just selle poolt kui keegi tegeleks rohkem nende ülesehitamisega (hetkel omal üks käsil)..
ma ei oska selle mõtte kohta midagi eriti öelda...põhimõtteliselt oleks üldse asja VASTU...
aga kui ära põhjendate siis võibolla annab midagi mõelda ka
Vasta
#10

hmm ma ise ka päris lammatmisena seda asja eri võtax-ikkagi jubinate saamise kohana...
lammutyus nagu käibefraaz
aga ise olexin kyll nõu ja jõuga abix selises asjas.....

Ostan Mini juppe!
Vasta
#11

Juks,ma kah pärnu kandi inimeneSmile. Ei tea küll kuidas tsiklilaenutusel läheks,aga rollerid lähevad kaubaks nagu soe sai.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne