#1

kus leiaks netist vjatkade kohta infot
Vasta
#2

\"Mootorrattad\" all oleks võinud olla see teema.

Vjatkade kohta netist infot arvatavasti peale põhiliste tehniliste andmete rohkem ei leiagi.
Aga, kuna Vjatka tehti Itaalia Vespa järgi ja olulisi erinevusi nende tehnikas ei tohiks olla, siis klassikaliste Vespade kohta leiab infot küll: Näiteks
http://www.classic-vespas.com/
Seal on isegi Vespa manuaal jms.

Mida Vjatka kohta konkreetselt teada vaja on? Ehk saan mina, või keegi teine siis aidata.
Vasta
#3

Ma tegelen Vjatka restaureerimisega, tahan teada vjatka originaal v2rvust ja kas t2nap2eval vjatkadele juppe leidub n2iteks gaasitross v6i istmenahk ja tahaks
veel mootori skeeme jne.
Vasta
#4

Sea sammud raamatukokku, otsi mõni venekeelne raamat, mille teemaks on motorollerid ja sealt saad vähemalt mootorit puudutavatele küsimustele vastuse.

Trosside kohta saad abi tõenäoliselt näiteks Veerenni motopoest. Kuigi jah, uute trosside leidmise lootus on suhteliselt minimaalne.

Originaal värvuse saad aga mõnel sisepinnalt, vaata mis on viimane värvikiht enne metalli, see ongi originaal. Ise olen näinud helesinist ja halli.

Asp
Vasta
#5

mul üks tuttav näeb vaeva,et vjatka elektron näeks välja nagu
väike lääne roller-ja et kui peale vaatad-on
tunne et see ju külle i saa olla üle 50ccmSmile

-siis mingid hiina võrri paberid külge
\"tsingats-kukk\"kiri küljepääle
-ja polegi lube ja kindlustust vaja!
Smile
Vasta
#6

Minu arust on see mõttetu vaevanägemine. Et välimust vähegi muuta, peab päris palju vaeva nägama. Ja nii rumalad politseinikud ka pole, et vene rollerit ära ei tunneks.

Pealekauba, üle 50km/h liikuv sõiduk loetakse tabamisel automaatselt mootorrattaks ja sellel sõitnu lubade puudumisel lubadeta sõitjaks.

Asp
Vasta
#7

meil \"Salvadoriga\" ühine tuttav? Selline suuur ja aeg-ajalt natuke rumal...?
või teisigi \"oinaid\", kellel huvitavad plaanid?

üldiselt: kas sellistel \"mootorratastel\" üldse pabereid on (päris-elus pean silmas)? Või on kõik \"illegaalsed\"?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#8

tegelt ma ise kahtlen ka,et ega need mendid nii lollid polegi!

aga noh!-las ehitab kui tahabSmile


ja rollidel peavad valmistajatehase paberid olema-kasvõi siis hiinakeelsed-ja seal peab sisalduma
raaminumber!
muuseas-täpselt analoogne paber peab
ARK-i sõnul olema ka jalgrattameestel!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne