Lääne autod ENSV-s

ETV pealt vöi oli see ETV2, jookseb selline saade nagu 8MM ja seal aegajalt vilksavad kaardist läbi lääne autod, mis liikusid siinses vabrikus ringi.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Opel võib olla ka Commodore

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta
Photo 

   

Film "See kadunud tee" aastast 1991, auto numbrimärk 66 90 EAB, nurrub kuidagi Volga moodi.

Ford Granada
Vasta

jõudis minu õuele siis selline pontiac, kas keegi oskab midagi lisada:
[Pilt: large_29569003_FsJy.jpg]
ps autost tuleb rotikas, ehk on nagu on, mingit keretööd ei tule aga tal ka läbiv rooste puudub
Vasta

(24-08-2016, 20:17 PM)supp Kirjutas:  jõudis minu õuele siis selline pontiac, kas keegi oskab midagi lisada:

ps autost tuleb rotikas, ehk on nagu on, mingit keretööd ei tule aga tal ka läbiv rooste puudub

Ohoo, vägev. Mis seal tehnika poolest vahel on, midagi orignaalset või igale poole sobiv universiaalne Volga?
Vasta

tehnika poolest on seal 0, ehk mingil veneajal olla plokk lõhki külmand ja siis moto koos kastiga kaduma läind, muusosas on orikas, isegi raadio on sees, prega tuleb suva sbl vahele, ehk kiiruga on tulevaks kevadeks vaja liikuma saada, muidu mul huvi kaob
Vasta

(24-08-2016, 21:25 PM)supp Kirjutas:  tehnika poolest on seal 0, ehk mingil veneajal olla plokk lõhki külmand ja siis moto koos kastiga kaduma läind, muusosas on orikas, isegi raadio on sees, prega tuleb suva sbl vahele, ehk kiiruga on tulevaks kevadeks vaja liikuma saada, muidu mul huvi kaob

Kas see on pärit Mustamäe maaalustest garaazidest? Mõletan kõurikueast sarnast laeva tolmununa seal seismas, ilma mootori ja kastita...
Vasta

Jess, must number juba peal !! Nii hoida !

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

mustamäe garaasist jah
Vasta
Photo 

Kas leiame auto sellisele ilukilbile? Meremehelt ostetud, äkki enne Olümpiamänge?
http://www.snap.ee/user/Urmas68/album/fo...7#IMG_2748
Vasta

Kas see kilp on kuskilt tee äärest leitud hiljuti? Keegi Mercury omanik kaotas oma ilukilbi hiljuti ja otsib seda taga.


Vasta

Ei. Ford, äiapapa omand. Auto tegi ränga avarii ja lõpetas? emexsis. Laatadel tehti kindlast nii mõnigi pilt autost. Heleroheline kupee oli.
Vasta

Kas see eksisteeris Mulgimaal?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Jah. Viljandi rajoonis, Viljandi näidissovhoosis.
Vasta

Kui ma ei eksi, seisis see masin veel 90ndate alguses ühe vana Laz-bussi vraki kõrval, parem külg kõvasti räsitud? See oli üks 80ndate ja 90ndate piiripealse aja üks lahedamaid autosid Mulklandias, lisaks Corvette'le, valgele sisuta Caddy kabrioletile ja Nissan 300 ZX kupeele.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Laubakas oli GAZ 2402-ga.
Vasta

[Pilt: t760_IMG_20190418_125525.jpg]
Vasta

(13-05-2017, 22:36 PM)Aspelund Kirjutas:  Kui ma ei eksi, seisis see masin veel 90ndate alguses ühe vana Laz-bussi vraki kõrval, parem külg kõvasti räsitud? See oli üks 80ndate ja 90ndate piiripealse aja üks lahedamaid autosid Mulklandias, lisaks Corvette'le, valgele sisuta Caddy kabrioletile ja Nissan 300 ZX kupeele.

See roheline ameeriklane sai laupa jah gaz-iga,seisis mitu aastat hunniku otsas kõigile imetlemiseks,laubaka pani omaniku sulane mitte omanik,nii mulle rääkis lähedane.Zil 131-he sugulane ja äi ise.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(18-04-2019, 22:20 PM)hundu615 Kirjutas:  
(13-05-2017, 22:36 PM)Aspelund Kirjutas:  Kui ma ei eksi, seisis see masin veel 90ndate alguses ühe vana Laz-bussi vraki kõrval, parem külg kõvasti räsitud? See oli üks 80ndate ja 90ndate piiripealse aja üks lahedamaid autosid Mulklandias, lisaks Corvette'le, valgele sisuta Caddy kabrioletile ja Nissan 300 ZX kupeele.

See roheline ameeriklane sai laupa jah gaz-iga,seisis mitu aastat hunniku otsas kõigile imetlemiseks,laubaka pani omaniku sulane mitte omanik,nii mulle rääkis lähedane.Zil 131-he sugulane ja äi ise.
Vabandan teema risustamise pärast, a valge Simpsonitega sodiläkk polnud algselt just päris kabrio. Muundus selliseks poolvägisi, kui natuke üle katuse keerati. Sellele järgnes seosetu periood, kui Vaksali uulitsa Raelis oli alusepeal mootor tükkis kastiga müügis. Millele järgnes lõbus ajastu, kui asi jõudis natuke sobimatu peaülekandega hainina seitsmese aistevahele, mis tingis kapotile rudimentaarse scoop-i. Ja kustumatud mälestused sellest, kuidas junntükk Uue uulitsa mäest pideva valge suitsu saatel ülespoole liikles. Tuim 300-400 meetrit burnouti, kui vanainimese mälu just liialt ei peta Smile

Oh aegu ammuseid...

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(19-04-2019, 01:12 AM)DevilDeVille Kirjutas:  
(18-04-2019, 22:20 PM)hundu615 Kirjutas:  
(13-05-2017, 22:36 PM)Aspelund Kirjutas:  Kui ma ei eksi, seisis see masin veel 90ndate alguses ühe vana Laz-bussi vraki kõrval, parem külg kõvasti räsitud? See oli üks 80ndate ja 90ndate piiripealse aja üks lahedamaid autosid Mulklandias, lisaks Corvette'le, valgele sisuta Caddy kabrioletile ja Nissan 300 ZX kupeele.

See roheline ameeriklane sai laupa jah gaz-iga,seisis mitu aastat hunniku otsas kõigile imetlemiseks,laubaka pani omaniku sulane mitte omanik,nii mulle rääkis lähedane.Zil 131-he sugulane ja äi ise.
Vabandan teema risustamise pärast, a valge Simpsonitega sodiläkk polnud algselt just päris kabrio. Muundus selliseks poolvägisi, kui natuke üle katuse keerati. Sellele järgnes seosetu periood, kui Vaksali uulitsa Raelis oli alusepeal mootor tükkis kastiga müügis. Millele järgnes lõbus ajastu, kui asi jõudis natuke sobimatu peaülekandega hainina seitsmese aistevahele, mis tingis kapotile rudimentaarse scoop-i. Ja kustumatud mälestused sellest, kuidas junntükk Uue uulitsa mäest pideva valge suitsu saatel ülespoole liikles. Tuim 300-400 meetrit burnouti, kui vanainimese mälu just liialt ei peta Smile

Oh aegu ammuseid...

......oh olid ikka ajad Smile

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne