Jälle jama jupiteriga
#1

probleem on siis järgmine.Kui panin jupile õhuklapi(trossi panin külge) siis hakkas siklil üks silinder ära kukkuma tagant Sad ja üldsegi muutusid pöörded liiga kõrgele.Samuti kui vaadata küünalt siis on see märg :??? ehk on viga kütuse segus panin 5l pena sisse 20 cl õli ? samuti vahetasin gaasitrossi ära ja ikka jamab
Vasta
#2

kas tõesti keegi ei oska aidata,kusjuures sumpad on ka lillakaks muutunud :?
Vasta
#3

sumpad muutuvad kõigil lillaks(see on pohh)
Vasta
#4

ei tohi muutuda .ku lähevad lillaks siis on süütel miski viga aga mis ?
Vasta
#5

mul oli kord selline jama ka et üks pütt kogu aeg jamas ja lõpuks tuli välja et viga oli hoopis kondekas. Proovi vahetada
Vasta
#6

nii sai siis asja korda Smile lahenduseks oli uued kontaktid Smile,õnneks olid nad tsikliga kaasasBig Grin
Vasta
#7

sai vist väheke vara hõisatud Sad( enam ei lähe käima õieti.. üks pütt ei taha startida ja kui käi a läheb,siis on kõik korras aga madalatel pööretel ja kiirendades tõmbab ikkagi hinge kinni... kuigi karpa puhastasin ära ja nõel (siibril) on teises astmes ... aidake mis värk on taga.... kusjuures tuled ka kipuvad teda suretama :???
Vasta
#8

No võta siis see taas ära... kahtlustan, et viga jääb. See võib vabalt olla millegist muust aga ennem ei saa teada. Oleneb, mis on karpa markeering (mark).
Vasta
#9

et mitte hakata uut postitust tegema kirjutan ma siia oma mure. kui iziga kiirendada(piitsa anda) korraks siis tõmbab 1-ks sekiks mõlemad pütid paukuma,see esineb juba suurte pöörete juures.käivitub ilusti(soojalt) käib ka hästi.üks viga veel,nimelt külmalt ei lähe käima....:???
Vasta
#10

Saab palju peale.Jupiter=:mad:
Vasta
#11

ei saa midagi palju peale, sest siis läheks külmana laksust käima ja streigiks soojana. vaata küünalde värvi ja anna teada.
Vasta
#12

küünlad pruunikad,kuid õrnalt õlised ??? küünlaid olen korduvalt vahetanud nii vene A11 tüübiga kui ka NGK -ga ja ikka abi pole soojana korras külmana mitte ? ehk on karpas jama et ei saa kätte ?
Vasta
#13

arvatavasti on jama hoopis kollektori tihendis et saab liialt õhku kätte.tegelikult on see ilmselt mitme vea tagajärg ja sinna peax aitama uus karbuss,uued kyynlad ja puhastatud ja korrastatus süütevärk.ja kui sul leegikad juba sinakad on siis on segu kyll rikas.a võid veel proovida nii et võta karbussist õhuklapinõel ära ja proovi siis.ei taha sind kyll kurvastada aga jama võib olla ka vändakaela mansetis ja kolvi rõngastes.Edu sulle igaljuhul!
Vasta
#14

kui vändakael simmer on läbi,siis on küll kurjasti Sad aga ma ei tia kust uut karpat saada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne