ei tööta
#1

häda selles ,et honda civic 1,3 karpamootoriga töötab ainult tühikaigul ja poolte pööretega
ja sealt edasi hakkab paukuma , summutis käivad paugud jne.
Ma ise arvan et viga on jagajas.
viga hakkas jumala lambist , äkki enam lihtsalt ei töötand, seal võib muidugi muid hädu kah olla nt kondekas.
aidake kui oskate.
Vasta
#2

Vaata kas jagaja juhtmed on ilusti küljes ja kas kõik küünlad töötavad. Kui viga pole veel leidnud siis pane süüde uuesti paika. Kui ikka sama jama siis pane uus kondekas ja proovi veel uue süütepoolega.
Vasta
#3

Honda Civic ei ütle mitte midagi. Oluline on, kas on tegemist karbuss- või pritsemootoriga (monopritsid ja süüdet mittehõlmavad/algelised pritsed on pigem karbussi sugulased).

nagu ma aru saan, tühikäik ok ja ka kuni ca 3000-4000rpm ok? Oletan, et tegemist on karpamootoriga:
sumpsi paukumine tähendab hilist süüdet. Vaata siis süüde üle. Kõrgematel pööretel muudetakse süüdet veel täiendavalt varajasemaks - primitiivsetel mootoritel teeb seda üks jagaja küljes olev vaakumjubla - vaata ka seda (tema külge tulevast vaakumivoolikust imedes on kerge "diagnostikat" teha).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

vaakuimi ssüsteemis minul viga ei ole
pigem selles et bensiin ei põle ära ja läheb sumpsi.
MA kahtlustan et üks pott on õhtal, sest kui mootor käib ja ükshaaval
juhtmeid ära võttes, 4 silindris, hääl ei muutu üldse , teistes aga küll,
ma möödan surve ära, eks siis näeb.
Vasta
#5

äkki on viga halvas bensus!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne