"Vana arm ei roosteta" DVD
#1

Alanud on DVD „Vana arm ei roosteta” tellimine. Kuna ETV üksikhuvilisi rahuldada ei jaksa. Siis asun koostama huvilistest nimekirja.

„Vana arm ei roosteta” on 1976. aastal Eesti Telefilmi kineastide poolt vändatud värviline dokumentaalfilm, mis räägib klubi „UNIC” algusaastatest läbi Jakob Sitsi Ford T taastamise loo. Vanatehnikateadlik vaataja leiab filmist väga huvitavaid ja erutavaid kaadreid kunagi meie teedel vuranud uunikutest. Boonusena on DVD-l ka lõigud vanadest Aktuaalse Kaamera uudistest. DVD ei ole kaunilt kujundatud ümbrises, kuid sellest hoolimata sobib ka vanatehnikahuvilisele heaks kingituseks.

Hind 200.-

Tellimiseks tuleb raha kanda 15. märtsiks 2006. üle eraisik Tõnu Piiburi arvele 1105655184  
Kauba omistamiseks on kolm varianti:
1. Tuleb mind peale 1. aprilli üles otsida
2. Unic-Moto klubiõhtul 4. aprillil Tallinnas Süda tänava nurgal.
3. Posti teel. Sel juhul tuleb mulle saata postiaadress meilile Tonu.Piibur@mail.ee ja lisada summale 15 krooni.


Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#2

Ülekanne teostatud (eraisikule).
Ja võta siis palun 4. aprilli klubiõhtule kindlasti kaasa, sest kust ma sind ikka peale 1. aprilli üles otsin.
Eks püüa tuult väljal!
(Ülo Tuulik)

Vasta
#3

Piibur Kirjutas:Tellimiseks tuleb raha kanda 15. märtsiks 2006. üle eraisik Tõnu Piiburi arvele 1105655184

Kahjuks ei ole võibolla võimalik maksta enne 20-ndat märtsi. Kas on varjante ka hiljem antud DVD-d tellida.

Priit@tahaks ka seda DVD-d.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#4

Võibolla minu poolt ebaviisakas küsimus, aga kas poleks mõttekam/ratsionaalsem osta kambapeale 1 DVD? Toorikud ei maksa ju midagi. Rolleyes Või on film ETV poolt autoriõigusega kaitstud? Sel juhul palun minu postituse algust ignoreerida ja mitte väga pahandada. Smile
Vasta
#5

eeldan et müüdav dvd ei ole põletatud,seega säilitamis kõlbulik.kui nii siis vastus wax-i küsimusele olemas ja minul ka asja vastu huvi.
Vasta
#6

Film ja kogu ülejäänud sisu on ETV omand ja selle kopeerimine tuleb kokku leppida ETV endaga. Mul on ETV-s nii palju tuttavaid, kellele mul on pärast piinlik silma vaadata kui ma miskit avalikult susserdanud olen. Seega minul on lihtsam natuke arvuti abil ülekandeid ja meile saata ning pärast postkontoris käia kui muu huvitavaga tegeleda.

Priit Peljole: eks ma võtan mõne eksemplari igaks juhuks lisaks, aga palju neid küll välja osta ei tahaks.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#7

Tellin ka 1 eksemplaari posti teel.
Ülekanne teostatud.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#8

Piibur Kirjutas:Film ja kogu ülejäänud sisu on ETV omand ja selle kopeerimine tuleb kokku leppida ETV endaga.

Arusaadav. Smile Peale palgapäeva läheb ka minu poolt ülekanne ühele eksemplarile teele.
Vasta
#9

kas mu eeldused pidasid siis paika ja tegu on ikka pressitud plaadiga?
Vasta
#10

Mina ei pahanda kunagi, kuigi olin samas pesulas ja tean kogu tõde algusest peale ning ajakirjandusele ei tule mõttessegi infot anda.

Aga film on "Vana arm ei roosteta", mitmed soovijad on mulle kandnud raha selgitusega "Vanad ja kobedad saavad jalad alla". Kui on vaja kannan raha tagasi, kui on soov saada ikka seda 1976. aasta dokumentaalfilmi, siis seda saab küll. Tegu on ETV originaaltoodanguga, mina lihtsalt aitan ETV poel asja ajada, sest tegu ei ole letikauba nimistusse kuuluva DVD-ga, mida saab otse ETV kodulehelt tellida. See sai DVD-ks tehtud klubi "UNIC" 30 juubeliks ja samuti kõigile ettenäidatud ka Kurtna Restaureerimiskonverentsil. (Mitte sassi ajada lätlaste filmiga)

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#11

Filmi saab vaadata ka ITV-s
https://www.itv.ee/portal/filmid.aspx?id=696#
Vasta
#12

Piibur Kirjutas:Priit Peljole: eks ma võtan mõne eksemplari igaks juhuks lisaks, aga palju neid küll välja osta ei tahaks.

Aitäh.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#13

DVD tellimine päädib homse 15. märtsi õhtuse seisuga. Ülejäänud peavad film vaatamiseks sõbrustama nende kahekümnega, kes selle seni on tellinud või mistahes muul moel ise ETV või ITV-ga asju ajama.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#14

Kas keegi oskab filmi veidi kommenteerida: mis on saanud Jakob Sitsist ja tema Fordist või ka muudest masinatest millel põgusamalt või pikemalt peatuti?
Mulle jäid filmis tuttavate asjadena silma Nõmmel ühes aias tänase päevani seisev muudetud esiosaga ZIS 110 millest foorumis on juttu tehtud ja nüüd Autorestauraatori töökojas remonti-taastamist läbiv Lincoln Zephir.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#15

Jakob Sitsil ja Fordil suviste andmete kohaselt tervis rahuldav.
Ülejäänud vanatehnika oli sel hetkel juba Läti registris või on nüüdseks hetkeks Läti pinnal.
Kui teha filmis näidatud masinatest nimekiri, siis muidugi saaks igaühe taha märkida, kus see asub. Valdav osa neist on ka Rain Vaikla galeriis üleval ja peame kurbusega tõdema, et enamuse taha on punasega kirjutatud "müüdud välismaale".

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#16

Viimane aeg oleks neid tasapisi tagasi ostma hakata....?
Rolleyes
(ei suuda stihl otsustada, kas järgmine projekt on ennesõjaaegne või mitte....)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne