Liivapritsi teenus?
#1

Kust saada asist teenust liivapritsimisel.
Vaja on leida tegelane, kes mõistliku hinna eest pritsiks liivaga ühte vana Mini kere.
Eriti tore oleks, kui see koht oleks tallinnas või selle lähiümbruses.

kui kellegil on nõu anda, siis erik(at)paev.ee
Vasta
#2

sama mure siin. Oleks vaja Pobeda üle lasta.
Vasta
#3

Hiljuti avastasin Tallinna ääres Männikul. Muhe vene vana oli ettevõtjaks. Ütles, et pea iga kuu laseb mõne Soomest-Rootsist toodud uuniku üleni puhtaks ja et saab ka suuremate siledate plekkidega hakkama. Ise pole ta tööd proovinud-näinud. Minu paar turskemat asja lasti käigult ära, korralikult ja üsna mõistliku hinna eest.

Kes leida tahab, peab Saku teed linnast välja sõitma. Pärast linna piiri ja asula lõpu märki ca 50...100 meetri pärast paremale. ca 100 meetri pärast veel poolparemale ja hoovi sisse, kus vasakul värava kõrval kõrgem valvuriputka ja paremal keelumärk lisatahvliga "lubatud klientidele" vms. Vist miski firma lühike kolmetäheline nimi oli ka. Siis väravast veidi edasi ja poolvasakule alla. Punase maja peal oli kiri Liivapritsitööd vms. Kui Delfi kaardipaika sisestada aadress Männiku tee 108, Tallinn (asub just linna piiril), on linna piir ja väike valge tee näha.

Oleks tore, kui keegi enne mind täis kere ära prooviks. Minil pole vist suurt ja sirget plekki ka kuigi pikaltBig Grin
Vasta
#4

Kas mitte Sauel ei olnud ka mingi võimalus liivapritsi teenust saada?

Chevrolet Astro '96
Chrysler Grand Voyager '97
Vasta
#5

Sauel on Arco-AR Külastasin ka hiljuti paari kastitäie raskema kolaga (Volvo vints). Väga hea töö, kohati on neid nimetatud põhjaranniku parimateks. Kui järgi läksin, olid kõik detailid kilesse pakitud, et niiskus kohe ligi ei saaks. Hind oli ka vägev ja ametlik. Otsinguid jätkasin mulle ebamugava asukoha ja hinna pärast.
Vasta
#6

arcos lasin ka oma võidusõidu sääru raami ja paagi üle teha - liivaprits ja värvimine kokku 400 eek. Super hea kvaliteet veel ka!
Vasta
#7

"stihl" küll Männiku tee 106 käis, aga ehk on töö ja hind sarnane Männiku tee 108-ga Smile
otse postitusele ei saa miskipärast linki, aga standardsete foorumikuvamisseade korral näeb pilti+kommentaari selle lehe alaosas ("8th March 2006 14:17"):
http://forum.automoto.ee/showthread.php?pid=116863

teet,
kes sellise hinde puhul kõik näppu juhtuvad keerlevad-pöörlevad osad ära pritsida laseb

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#8

Kordan siis veel selle koha üle, kus ma oma kahe viimase auto osadega liivapritsis käinud olen ja väga rahul:

Adamantos OÜ
Männiku tee 106
11216 Tallinn

Suuremate tööde (kere jms) puhul helistada ette 6706 861 või 55-633 941, Евгений.

Erinevalt teistest analoogilistest kohtadest ei ole mehed end absoluutselt "täissöönud" ja heameelega tahavad teha eraisikute - hobitaastajate (nagu minagi) pisikesi roostes jupikesi.

On iseenesestmõistetav, ja ka lugupidamisest töömehe vastu, et ei ole mõtet kohale minna ühe poldiga, vaid koguda kokku ikka suurem hunnik asju korraga.

Hinnad on sääl endiselt "mittemidagi"

Edu.
Hart Jürine.

P.S. Зеня-t olen hoiatanud, et on tulemas noored vanatehnika taastajate hordid; mees ütles, et "дa ладно"....Toungue
Vasta
#9

Üritaks selgitada, kas on tegemist sama või kahe erineva kohaga. Tundub nagu sama, aga äkki ongi konkureerivad üleaedsed.

Tolle minu kirjeldatud koha aadressi ma ei tea, nimesid-numbreid ka ei küsinud. Hakkasin ka otsima aadressist Männiku tee 106, mis Ossmetist anti. Mitu suuremat ja väiksemat hoonet oli aadressiga 106. Kuna ükski seal õuel küsitletud inimestest ei teadnud liivapritsiteenusest midagi, läksin 108 õuele uuringut läbi viima. Sealt juhatati mu kirjeldatud kohta.

Kuna mu vana ütles, et nad Ossmetile teevad, võiks see koht olla aadressiga 106. Stihl, kas Adamantos on garaažiboksidega punane väsinud kivimaja valge pintslimaalinguga "Liivapritsitööd", kus liiva lastakse taga õue peal katusealuses? Muud parameetrid (töötahe, hind, kliendi rahulolu) langevad meie kirjeldustes ju kokku.
Vasta
#10

margus61, katsu rohkem praktikale tähelepanu pöörata, teooria ei ole antud juhul nii oluline....Wink

Sama koht on.
Vasta
#11

stihl Kirjutas:katsu rohkem praktikale tähelepanu pöörata, teooria ei ole antud juhul nii oluline...
Üritan ennast parandada. Paraku tuleb seni veel päevade esimesed pooled puhta laua taga veeta (finantseerimaks õhtust programmi). See takistabki pahasti seda praktika asja ja ajab neetud teooria sohu. Luban, et teen juba täna musta laua taga pikema õhtu ja enne ei jäta, kui saan sinu allkirjas tsiteeritava tegelase toodangu mootorist selle hernekepi miski nurgelisema pulga vastu vahetatud.
Vasta
#12

...ehk siis maakeeli öeldes läheb sportnukkvõll peale või?  Big Grin

Vaat sis, et tõukureid või nookureid vahetamata ei jäta...muidu vanad panevad uue ja kalli asja kiirelt nahka.
Kraadide mõõtmisest rääkimata...
Vasta
#13

Selline küsimus oleks:
kas keegi oskab öelda, milliste õhukoguste (L/min) ja rõhkudega umkaudu liivapritsijad tegelevad? Näiteks Arco AR ja Admantos OÜ ja seda tüüpi asutused, kus on spetsialiseerutud.
Neil lähevad veljed säravaks vist hetkega.
Vasta
#14

Oh seda õnne ja rõõmu. läks vaid mõni päev ja värvist ning roostest pole haisugi Smile

Ehk siis kaaskodanike poolt soovitatud männiku tee venekeelsed mehed on lausa supper!

Mini kere (uksed, luugid), poolraamid ja nipet näpet veermiku detaile läks maksma 1900.-

Isiklikult arvan, et hind on töö kohta vägagi soodne.    
Vasta
#15

robi Kirjutas:Selline küsimus oleks:
kas keegi oskab öelda, milliste õhukoguste (L/min) ja rõhkudega umkaudu liivapritsijad tegelevad? Näiteks Arco AR ja Admantos OÜ ja seda tüüpi asutused, kus on spetsialiseerutud.
Neil lähevad veljed säravaks vist hetkega.
Arcos öeldi, et kuus atti on surve. Võtab ka õhukese kihi metalli kaasa.
Vasta
#16

E-riik Kirjutas:Oh seda õnne ja rõõmu. läks vaid mõni päev ja värvist ning roostest pole haisugi Smile

Bravo, E-riik !!
Selle asemel, et teooria üle arutleda, lähed ja teed Sina asja ära.
Pilditegemisemassin tundub Sul olemas olevat, millal sis "Liikmete projektid" - all lugu tuleb?
Edu, igaljuhul.
Vasta
#17

Loodan, et Mini, millest siis jutt on, saab valmis mõne kuu pärast. see kõlab küll ka endale jube utoopiliselt, kuid ehk annab ära teha. Tahaks oma esimese lapse oma esimese autoga haiglast koju tuua Smile

PS: selle väikse pildi peal on see sama mini ennem, kui ta lahti sai võetud. milline ta tulevikus olema saab, veel ei räägi Smile
Vasta
#18

E-riik Kirjutas:Oh seda õnne ja rõõmu. läks vaid mõni päev ja värvist ning roostest pole haisugi Smile

Ehk siis kaaskodanike poolt soovitatud männiku tee venekeelsed mehed on lausa supper!

Mini kere (uksed, luugid), poolraamid ja nipet näpet veermiku detaile läks maksma 1900.-

Isiklikult arvan, et hind on töö kohta vägagi soodne. [attachment=22700]
Selline küsimus tekkis et kuidas selle Mini kere liivatolmust puhtaks saadakse .[size=2]Ise lasin kunagi ühtede uste ääred puhtaks lasta ja mina küll ukse seest kõike liiva kätte ei saanud .Äkki keegi valgustab inimest kui see suur saladus ei ole
Vasta
#19

Saladust ei ole siin mingit, läheb vaja sellist pisikest ja lihtsat tööriista, nagu allpool oleval pildil....:

[Pilt: 1574_lg.jpg]

Tõsi küll, mingi elementaarne kompressor tuleks talle ka külge ühendada....Rolleyes
Vasta
#20

Üks küsimus tekkis veel kas see kere lasti puhtaks ka seest või ainult väljast ,Kunagi ühes töökojas rääkisid mehed jutttu Volgast mis oli liivapritsiga üle lastud ja pärast puhastatud aga värvimise ajal ikka liiva lendas ??? Küsin selle pärast et üks Mustang ootab suvel tegemist ja ma ei ole välja mõelnud kuidas kerega käituda .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne