vana volvo kupee
#1

kas eestis sõidukorras vana volvot pole kellelgi pakkuda
näiteks 1969a Volvo 142
Vasta
#2

Kui Volvoga tahad Eesti Vabariigis ilma teha, võta parem 164:

[Pilt: _T27308.jpg]

Tehasest juba kliima, uuematel sissepritse, nahksisu vist kõigil. el aknad jne....
Ja mina pole Eestis siiani ühtegi näinud, mida kannataks Volvo 164ks nimetada....
Vasta
#3

sellise autoga sõitis u 15a tagasi mul üks tuttav, oli must punase nahaga, soome numbritega, auto jäi väikese teh rikke tõttu seisma ja lapsed peksid tal maja ees aknad puruks, vrakk seisis veel 4-5a tagasi ühel väiksel tänaval kuskil veerenni ja magasini tn vahelisel väiksel uulitsal. huvitav fakt oli see et tuttav kes sellega sõitis oli paras boheem ja naljamees, nimelt joonistas ta ise autole soome tehpassi lihtsalt oma fantaasiat ja kunstiannet kasutades ja sõitis sellega ilma kindlustuse ja üv-ta
Vasta
#4

Räägiks ikka hinnaklassist algul, hea kombe kohaselt.
Muidu järgneb paar lehekülge fantaasiaid siin ainult.
Vasta
#5

Hinnaklass on alates ~30 tuhat eeku, kui ise tegija oled...nagu ikka.

Toormaterjali hind jääb samuti mõistlikuse piiridesse ja ülelahemaades vedeleb neid iga kapsalehe all:

ntx see: http://www.blocket.se/vi/7620187.htm?ca=3_s

Selle viimase tooks vast ~10kga koju.
Vasta
#6

Vabandust, väljendusin pisut ebaselgelt.
Küsimus hinnaklassi kohta oli mõeldud teema algatajale.
Lisaks küsiks veel, et miks just Eestist ja miks just '69 ja miks just 142 :)
Vasta
#7

20 000'ga tahaks kätte saada ikka
no ja väiksed variatsioonid on kah lubatud auto suhtes.
aga s elle ajajärgu volvo lihtsalt mulle meelepärane tundub
Vasta
#8

supp Kirjutas:sellise autoga sõitis u 15a tagasi mul üks tuttav, oli must punase nahaga, soome numbritega, auto jäi väikese teh rikke tõttu seisma ja lapsed peksid tal maja ees aknad puruks, vrakk seisis veel 4-5a tagasi ühel väiksel tänaval kuskil veerenni ja magasini tn vahelisel väiksel uulitsal.
See rändas edasi ühele "volvoentusiastile" kes auto nina oma kandilisele kupeele plaanis pookida. Mis saanud on ei tea. Võimalik et seisab ja kurvasilmse kupee idee on teostamata.
Vasta
#9

palju eestis ülde võiks olla vanade volvode fänne ja kas kuskil netis nende projekte võiks kah leida?
Vasta
#10

Vaata volvoklubi lehelt.
http://www.volvoclub.ee/

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#11

olen käinud küll seal volvo foorumis, aga minu meelest see värk seal eriti ei toimi. või pole volvomehed eriti jutumehed.
Vasta
#12

Monoloogi ei peeta, aga tule ja alusta huvitavaid teemasid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne