Rehvisoovitus Dneprile ?
#1

Mehed! Andke palun teada, milliste rehvidega kulgete oma 19x3,75 velgedel ja milline maitse suhu on jäänud (soolona sõites). Venelaste kumm ajab metsa vahel popsutades asja ära, nats kiiremini siledal teel ja eriti libedaga tunnen aga teinekord ennast hõradana... Selleks hooajaks vajavad venelased väljavahetamist. Mis oleks mõistlik valik? Ühest panevad 9-se difriga vanakesele - kummidele vaatamata - paarutamispiirangud vedrustus ja pidurid niikuinii. Teisest küljest - kui võimalust on, võiks ju midagi pidavamat alla vaadata. Ole kuulnud, et lääne mudelitest pidi kõige hõlpsamini, kiiremini ja ehk ka odavamini omasuguste seast kätte saama Dunlopi rehve - miski uuem keskladu olla eestis avatud ja tarnimine lihtsam. Minu meelest terve see kruiserite D-seeria 401, 402 ja 404 on täiesti ok. Nats laiem a kõrgem (100/90/19) aga läheb peale ja kestab meie lühikesi hoaegu arvestades ehk 4-5 aastat ära. Nii et: millised teie kogemused senise osas ning pakkumised alternatiiviks?
Vasta
#2

Minu rattal on näiteks all Duro rehvid. Lahtise muda peal on väga libe olla, aga vihmasel asfaldil täitsa kindel tunne.
Ei oska öelda, palju nende hind on (kuna sain nad tutikana ratast ostes kaasa), aga sobivad mu Dnepri uue välimusega täitsa hästi kokku ja üldiselt olen nende "pappudega" täitsa rahul.

Pots ja postivahe.


Vasta
#3

Selge. Täna käisin Paldiski mnt motokeskuses vaatamas, pakkus kah miskit üsna kobedat Durot - suhteliselt kõva kummiseguga, Taiwani toode. Hinnaks küsis midagi 900.- ringis.
Ma sattusin ise segadusse - laiuseks oli 110 (ma oma esimese läkituses rääkisin 100st), aga see vist ongi õigem - vastab tollimõõdus 4,10-le või ma eksin? Et kindlasti hargi vahele mahuks oleks jube hea teada, mis laiusemarkeering sinu papudel on. Anna palun teada, kui eetrisse satud.
Vasta
#4

Minu rattal on all 110 laiusega rehvid. Mahuvad kenasti vahele ja ei käi kusagile vastu.

Pots ja postivahe.


Vasta
#5

Duro't kasutan ka hetkel (küll mitte Dnepril) olude sunnil - olid juba teised velje pääle väänatud ostes.

Aga soovitan uurida Mitas't. Müüvad Baltyre ja Pranko ning on veidi soodsam, kui Duro. Ise kavatsen kohe, kui tagarehvilt viimanegi muster kadunud, panna taha Mitas'e H15 110/90 18" rehvi. 110/90 peaks olema analoog 4" mõõdule.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne