jawa 638 1. käik puudu
#1

sai siis talvel mootor lahti võetud ja uued silindrid ning kolvid pandud.samuti käigukastis varem ei töötanud 3 käik ja seega paigaldasin uue sateliithammakka ja kahvli.nüüd kokku ladudes ja proovides on esimene käik puudu.3 ja 4 käigu kahvli vahetus ju ei tohiks mõjuda 1 ja 2 omale.et tegemist on suht arusaamatu situatsiooniga.et milles võiks viga olla?2,3,4 käik töötavad .äkki oskab keegi soovitusi anda enne kui ma mootori taas lahti võtan.
Vasta
#2

Ega polegi vist muud midagi soovitada, kui võta lahti. Kui laiali on, siis uuri, miks ei ole. Lao kõik hammakad ja jupid vasakpoolsesse karteripoolde ja aja ringi, vaheta käike ja uuri, kas käigud lülituvad ja kui palju on lõtke. Pane ilma väntvõlli ja silikoonita kokku ja vaata, kas siis ka käigud funkavad. Kui kõik korras siis pane kõik ilusti kokku. Pole mõtet niisama kokku laduda ja loota, et töötab. Ma vaatan alati mitu korda üle ja katsetan, kas ikka on kõik korras.
Vasta
#3

ma ei tea sellist 1 käigu jama pole veel kunagi olnud.hetkel on see mul kuues jawa juba aga no sellist kammi pole veel olnud.aga jah ega siin sõesti midagi muud pole teha kui lahti ja siis tühjalt ringi ajama.
püüan lähialal asja uurida
Vasta
#4

Kahvlitega on asi nii, et üks on: 1. ja 3. käik ja teine: 2. ja 4. käik!

Vaata üle, kas on kõik õigesti paigas ja käiguplaat sirge ja ilusti paigas.
Vasta
#5

Automaat sidur liiga peal?
siis ei tahtnud ka 1 käik sisse minna
Uuri seda
Kui ei ole see siis on käigukast valesti koos!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#6

võtsin automaatsiduri kahvli küllest ära ja hoidsi esimese käidgu jalaga sees ja kasutasn käsisidurit ja tulemus ei paranenud ja seega arvan et käigukasti jama
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne