Renault Megane
#1

Kas tasub osta al.97a, mis on ta head ja vead
Vasta
#2

Hea külg on hinna ja lisavarustuse suhe. Samuti on sõiduomadused väga head, mingeid tuule vilinaid sisse ei kostu. 160 km/h võib vaikusest ja mugavusest magama jääda.
Vead võivad kõige rohkem tekkida mootoris, kuna kõik elektrooniline, ei kannata see meie kliimat eriti hästi, nt. Pihusti elektroonika on 2-l autol lolliks läinud, vabakäik tõuseb 5000 pöördeni. Samuti võib süüde hakata jamama, töötab 3 püti peal ja paugub. Sellest lahtisaamine võib suht kulukaks minna, ühel masinal sai pihusti süsteemi uuesti peale installimisega hakkama, aga teisele läks uus elektroonika.
Vasta
#3

meilgi oli kaks tk töömasinatena - ca aastapäevad tagasi vahetati välja, niiet mina sain nendega aeg-ajalt liikuda vaid ca poole aasta jooksul. Meitel olid ohtrate lisadega (kliimad, püsikiirushoidjad jne) - ning just see mugavus väikese raha eest neid atraktiivseks tegigi.
1.6 masinad (manuaal) rüüpasid mehiselt kütust - kui mälu ei peta, siis keskmiselt 10l tuuris. Samas 1.6 kohta polnud mootor võimsuselt ning dünaamikalt paha - aga kui mu oma 110kW kadett rüüpab liitri-kaks vähem, siis tuleb see 7XkW moto siiski jamaks nimetada Wink
igasuguseid imelikke asju lagunes: alla 200Mm sõitnud masinal survelaager; gaas oli trossiga ning see hävines samal läbisõidul (uut trossi tuli oodata 2nädalat). Ühel vahetati tagasild, kuna terve silla vahetamine oli odavam, kui mingi katkise varda asendamine uuega...
üldiselt ei ole hea masin mu lühikeses kogemuses Toungue

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne