Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

(01-08-2009, 19:20 PM)kass Kirjutas:  Maitse üle pole mõtet vaielda eriti lgp. Dadiga !
Sellele ma ei pretendeeri, pole ilmselgelt mõtetWink tüli meile siin tarvis pole.
Lihtsalt kui ma mõistaksin teise inimese nägemust paremini saaksin ehk ka ise natuke paremini aru!


(01-08-2009, 21:11 PM)epsu Kirjutas:  te tegite mulle haiget nende kirjadega

Kahju, aga vahel tuleb ka haiget teha, (näit. võrdlus kirurgiaga), et asja ravida. Aktiivsus on hea, kui ta jääb mõistlikuse piiridesse, lase edasi, aga võta asja veidi enesekriitilisemalt! Me kõik oleme noored olnud, mõned lihtsalt ei mäleta sedaToungue

(01-08-2009, 19:56 PM)Maz500 Kirjutas:  
(01-08-2009, 19:20 PM)kass Kirjutas:  Maitse üle pole mõtet vaielda eriti lgp. Dadiga !
Sellele ma ei pretendeeri, pole ilmselgelt mõtetWink tüli meile siin tarvis pole.
Lihtsalt kui ma mõistaksin teise inimese nägemust paremini saaksin ehk ka ise natuke paremini aru!

Nuh ... minu maitse on muidugi "täiesti mõttetute autode"@PlyVal definitsiooni alusel kirjeldatav. Suvaline vene vms osstlandi tehnika on mulle suht ebahuvitav, kuivõrd seee on hale koopia algsetest sõiduvahenditest ja reeglina juba tehasest utiili väärsena väljastatud. No ok ... kui see õnnetu 02 oleks esimesest seeriast, sõitnud alla 2000km, avariivaba, kroom ilma roosteta, mõlke täpselt niipalju kui tehasest tulles ... no ehk siis liiguks mul vasak kulm nii poole redise jagu ... aga kui suur on tõenäosus sellist eksemplari leida??? 1/50000 ehk ... ülejäänud on ju läbisõidetud utiil, mille taastamine ja säilitamine on rohkem emotsionaalse väärtusega.

Minu mõttemaalima ei ole raske mõista, nii 30-40 aastat usinat tippklassi tehnika kogumist ja saabki aru Wink

Dad.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne