Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

hqs Kirjutas:arvatavasti siis sellest artiklist jutt - http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=116913
Sama artikkel jahWink Hea, et see masin kenasti alles on ja heades kätesSmile

Nüüd sellel autol mustad numbrid.

oxygen Kirjutas:Nüüd sellel autol mustad numbrid.

Tore ju siis, et ta need sai, kas Eurolätakaga vöi ilma?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

miniest Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Nüüd sellel autol mustad numbrid.

Tore ju siis, et ta need sai, kas Eurolätakaga vöi ilma?
Ilma

Miks on mul tulle,et see GAZ 93 on terve teemana kusagilt siit foorumist läbi jooksnud?

Seesama teema vist ongi http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=19708


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

eile nähtud ühel Tallinna tänaval vedelemas roostes ja lahtivõetud (uksed, luugid autosse tõstetud) 60-kümnendate Triumph TR4-ja, suht ebatavaline vaatepilt eesti jaoks

EdR: 100% sama masin paraku jah. Foorumlane aksel73 räägi, kas ei õnnestunud maha müüa ja vedasid Kuusakoskisse või keegi viis endale koju selle ?

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.

fic Kirjutas:EdR: 100% sama masin paraku jah. Foorumlane aksel73 räägi, kas ei õnnestunud maha müüa ja vedasid Kuusakoskisse või keegi viis endale koju selle ?

No antud auto enda teema viimases postituses ütles Aksel, et auto on müüdud (käsirahad makstud). Ju ta siis ikka uue omaniku leidis.

fic Kirjutas:EdR: 100% sama masin paraku jah. Foorumlane aksel73 räägi, kas ei õnnestunud maha müüa ja vedasid Kuusakoskisse või keegi viis endale koju selle ?

Pildi tegin hoopis enda elukoha lähedal,Jüri gümnaasiumi ees tänaval,kus see juhtus sel hetkel sealt läbi sõitma.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

Täna Rakweres nähtud ZUK kastiga warianti.Asi tundus olevat tehase toodang.Selliseid oli suht vähe ja ime ,et mõni alles jäänud .Masin heledamat tooni(valge?)

PETSS Kirjutas:Täna Rakweres nähtud ZUK kastiga warianti.Asi tundus olevat tehase toodang.Selliseid oli suht vähe ja ime ,et mõni alles jäänud .Masin heledamat tooni(valge?)

Vähese Poolas käimise viga.

Dad.

Ega tegelt Zuk kastikaid Eestisse ka palju ei sattunud, kui furgoonid ja towosed (kombifurgoonid) olid väga tavalised, siis kastikaid oli meie maal...noh nii üks-kaks saja kuudi kohta.

Pidasin silmas seda ,et kastikaid oli siinmail vähe,Poolas liikvel sellised variandid millest siin võis vaid und näha.Wabandan,et valesti ennist väljendasin.

Täna Raplas parklas istudes nägin seal samas seismas ühte suhteliselt haruldast isendit, mina igatahes pole sellise keretüübiga Passatit enne näinud. Paistis olevat b2 keretüübiga ja 2-he ukseline.
Leidsin veidi infot kah sellise kohta:http://www.lunaticfringe.org/vwfox/other...um-3d.html
Üks väga kehv pilt kah mis suutsin oma telefoniga teha:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

[Pilt: Picture215.jpg]

16.06.2007 Võrus

See nüüd küll imeasi !!!!,et selline asi alles ja pildi järgi wäga heas korras tundub olevat.Ehk teavet rohkem selle auto kohta.

PETSS Kirjutas:See nüüd küll imeasi !!!!,et selline asi alles ja pildi järgi wäga heas korras tundub olevat.Ehk teavet rohkem selle auto kohta.

Pigem nagu kapitaalremonditud! :O

Tegu peaks olema uue Eesti Maanteemuuseumi eksponaadiga, mis on pärit Kihnu saarelt ja renoveeritud Võrus. Mina pildistasin ka seda laupäeval, aga siis oli veel kabiin katte all.

Postitus # 227
taruvaras Kirjutas:13.09 nägin Pärnus  Ehitajate teel erakordset vaatepilti: autorongi, mis koosnes vedukist ja madalast treiler-platvormpoolhaagisest. Platvormil aga koormaks ZIL 164 kõvera sõrestiknoolega autokraana! Masin paistis olevat täiesti komplektne, mis võttis mulgi "karbi lahti". Ehkki kabiin ja ka kraanaosa olid tugevalt roostes.
Kuna ise tulin kõrvalteelt ja liiklus üsna tihe, siis lõpuks kord peateele saanud, otsustasin seda kooslust nats jälitada. Et kuhu siis sõit läheb- kas otse Kuusakoski-laadsesse asutusseSad või mujale. Siiski kaotasin nad silmist, kuid vanaraua kokkuostude väravais ja ka kiiganud sealsetesse hoovidesse, seda unikaalset liikurit ei näinudSmile. Ehk läks mõne õige ferromaani kätte taastamiseleWink.  
On keegi foorumlastest selle kraana käekäigust ka rohkem teadjam?

Ehk vast ongi seesama isend, igatahes suurepärane eksemplar!

Eelmine nädal hakkas Käinas silma umbes sellise masina baasil roomikutega eksavaator(minu arust üsna lahe masinSmile)
http://www.zone.ee/ficc/masinad/hiiumaakopp.jpg?2
http://www.zone.ee/ficc/masinad/hiiu15.jpg?2
Teen sellset varsti mõne pildi ka,kuna mul veel digifotokat pole läheb pildi kätte saamiseni natuke aegaSad
Tahaksin veel seda ka küsida,et kas selline ilus masin(vähemalt minu arust on ta väga ilusSmile)pole mitte Eestis haruldus(ma pole rohkem selliseid mitte kusagil näinudSmile)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne