Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

Kodulehel on ka foorum ja seal on palju küsitud autode kohta ja alati on vastus olnud selline,et mis platsil,see sinna ka jääb ja hävitatakse.[/i]

huvitav, Tartu Kuusakoski filiaalist mööda lipates on paremad palad alati kõrvale jäetud, hiljem aga tarivad oma töötajad seal vajaliku minema...



See ju igalpool niiToungue

peaks vist mõne töötajada sõbraks saamaBig Grin
hoiab ka minueest silmad lahtiWink



Mul Türi Kuusakoskis silmad-kõrvad olemasCool Ja ühel vanatehnikahuvilisel veel,ehk on isegi siinne foorumikasutajaToungue

See on juba vana jutt, et " keegi andke oma telfi nr mõnele töötajale ja siis ütleb, et tule too ära teatud raha eest" jne.Big Grin

Mina küll ühtegi asja sealt raha eest pole saanud,pean ainult samas kaalus metalli vastu viima ja kogu lugu.

kui platsimeestele asi ebavajalik tundub mõni ese siis võid nii saada jah...aga mõne parema asja kohapealt ütlevad, et meilt ei saa midagi välja viia...kõik mis on sees see sisse jääb...



Sügisene lehekoristus, pildistatud täna:

[Pilt: dsc01127xj2.th.jpg][Pilt: dsc01122rh9.th.jpg]
[Pilt: dsc01124ky4.th.jpg][Pilt: dsc01128nt8.th.jpg]
[Pilt: dsc01126ck6.th.jpg][Pilt: dsc01129mf0.th.jpg]
[Pilt: dsc01121iy0.th.jpg][Pilt: dsc01130cn1.th.jpg]

Täna siis kooli juures toimus see asi, töötajad olid küll seal väga lahked..

"Ole lahke, tee eestpoolt ka pilti, saad paremaSmile" Big Grin

Pööran erilist tähelepanu punasele MTZ-82ele millel on ''Talleksi'' pirka. Oli see masin kunagi tranšee-ekskavaator?

reymo1995 Kirjutas:Pööran erilist tähelepanu punasele MTZ-82ele millel on ''Talleksi'' pirka. Oli see masin kunagi tranšee-ekskavaator?
Ülisuure tõenäosusega on see traktor jah kunagi olnud ekskavaator ETZ-165A. Peale pirka viitavad sellele veel muudetava nurgaga, s.o. pööratava buldooseri kinnitusseade koos hüdrosilindritega ning traditsioonilisest asukohast tükkmaad kõrgemal paiknevad esilaternad.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

Mis seade sellel T-40 taga on? Paistab nagu lattniiduk või hark nt heinapallide tõstmiseks kärule..Abi?

[Pilt: 1002638le0.th.jpg]

Viimasele variandile viitab hüdrosilinder selle "pulga" ja traka vahel.

Paistab nagu tõstenool olevat, väetisekottide tõstmiseks kärule ja tühjendamiseks laoturile.

[Pilt: pb220236ut9.th.jpg]  
[Pilt: pb220240hy7.th.jpg]
[Pilt: pa040091xe6.th.jpg]
[Pilt: pb130224xd9.th.jpg]
[Pilt: pb130225ay2.th.jpg]
[Pilt: pb130226yt8.th.jpg]
my.php?image=pb160227pt5.jpg][Pilt: pb160227pt5.th.jpg][/URL]
my.php?image=pb220237ls1.jpg][Pilt: pb220237ls1.th.jpg][/URL]
[Pilt: pb230243de5.th.jpg]
[Pilt: pb220238pt8.th.jpg]

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

[Pilt: pb260245ax3.th.jpg]
[Pilt: pb280250bs2.th.jpg]
[Pilt: pb280251jt1.th.jpg]
[Pilt: pb280252ds9.th.jpg]
[Pilt: pb290253lb6.th.jpg]
[Pilt: pb290254nm6.th.jpg]
[Pilt: img4762vj3.th.jpg]

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

Ma ei mõistnud täna õhtul  Õismäel nähtud Leedu transiitnumbritega õppeautot(tegi mööda Õismäe ringi õppesõitu) Nissan Almera kuhugi mujjale teemasse panna.Kas nii EU s lubatud?Ja palve, kas see mu viimasel pildil olev asi on EMW?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

Tundub nagu EMW 321 olevat.

PETSS Kirjutas:Ma ei mõistnud täna õhtul Õismäel nähtud Leedu transiitnumbritega õppeautot(tegi mööda Õismäe ringi õppesõitu) Nissan Almera kuhugi mujjale teemasse panna.Kas nii EU s lubatud?
Kas õppeka märk oli tal Eesti- või Leedumaine? Vahe on selles, et eestlastel on märk kollase tausta ja rooliga, leedulastel valge tausta ja "M"-tähega kolmnurga keskel...
Kui on ikkagi eestlased, siis võis ju olla tegemist mitte õppesõidu, vaid "juhendussõiduga" (ei osanud muud moodi nimetada), kus mamma-papa (ARKist võetud juhendaja paberiga) istub lapsel kõrval ning seletab...

Kunagine 4-uksega MB 170V ... vähemalt kere kuna pilt on niru, siis raami ei suuda tuvastada.

Dad.


Timm Kirjutas:Tundub nagu EMW 321 olevat.

Õppemärk oli kaetud kilekotiga ,wähemalt mulle tundus see valge tulega olevat.Topelt peeglid küljes ,liikus vaevaliselt.Leedus kõik õppeautod M ehk m----d ,mujjal EU nähtud õppemasinad L ehk siis lollid?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne