Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

valdo Kirjutas:Haanjamaal [selfcensored] kohas teeäärse talu hoovis nähtud täna hiigelkogus vanatehnikat. Vähemalt kaks vana Volgat, vähemalt kolm Pobi (osa neid küll mittekomplektsed), GAZ-51, KAVZ-651, "ümmargune" Mosse (402, 403 või 407) ja veel palju-palju asju. Mitmedki sõidukid läikisid ja näisid vähemalt eemalt vaadatuna olevat eeskujulikus korras.
Teada see koht, naljatades ristisin selle koha J-Jaani VanaTehnika Varjupaiga Haanja filiaaliks.

Eile oli ilus pilt, kus Vana-Pääsküla Statoilist kerasid välja kolm šaparosetsit. Need olid küll vanem generatsioon, kuid mitte ei olnud "puusad", vaid olid restis õhuvõta avaks Smile
Pilt oli vägev-kohvrid katusel, kahju, et kaamera nii väle polnud Sad

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.

Martti Kirjutas:Eile lõuna paiku seisis Metsakalmistu parklas Zaporožets 965.
Tõenäoliselt kulgeb sellega mõni vanahärra, kuna Muhuklubis teda ei ole ega tunta.

Style Kirjutas:Kas see Koeru lähedal olev Vao?..
Ei, Väike-Maarja lähedal olev (Lääne-Virumaal)

Maamees linnast.

fic Kirjutas:Eile oli ilus pilt, kus Vana-Pääsküla Statoilist kerasid välja kolm šaparosetsit. Need olid küll vanem generatsioon, kuid mitte ei olnud "puusad", vaid olid restis õhuvõta avaks Smile
Pilt oli vägev-kohvrid katusel, kahju, et kaamera nii väle polnud Sad
need peaks olema kohalikud laagri mehed Smile üks nendest mu vana töökaaslane

Bmw 750 ILA Highline 1992

Martti Kirjutas:Eile kell 14.20 põristas Metsakalmistu territooriuml ET-1,5, pilditegemiseks oli liiga kaugel.
Täna sain sõidukist pildi ka tehtud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

valdo Kirjutas:Haanjamaal [selfcensored] kohas teeäärse talu hoovis nähtud täna hiigelkogus vanatehnikat. Vähemalt kaks vana Volgat, vähemalt kolm Pobi (osa neid küll mittekomplektsed), GAZ-51, KAVZ-651, "ümmargune" Mosse (402, 403 või 407) ja veel palju-palju asju. Mitmedki sõidukid läikisid ja näisid vähemalt eemalt vaadatuna olevat eeskujulikus korras.
Kavzist on tee pealt tehud pilt olemas:
http://www.zone.ee/andres22/slides/tn_IMG_7305.html

Kes tahab tõeliselt ilusat sapakat näha, mingu vaadaku Tallinans Topauto hoovile. Seal majade vahel ta seisab- valge ja läikiv. Originaalsed sinisest "nahast" istmed sees.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.

Mina avastasin sellel nädalavahetusel Abrukalt ülikorraliku GAZ 63, kabeda Gaz 66 ja veel igatsugu muud põnevat tehnikat. Jäänud sinna Saare Kaluri aegadest. Gazoonid kasutusel kohapealsete taksodna.

Muuga sadamas kahtlaselt sarnane isend M72.Valget värvi ja kõrge.Tundub tegemisel olev auto,kahjuks lolli koha peal ,ligi ei saa ja pildistada sääl territooriumil ei lubata.Auto asub suht lähedal endisele wilja tornile.

Täna kella 7 ajal õhtul tuli mulle Jägala  ja Anija (Partsaare) lennuvälja vahel vastu ilus must korviga "emmiline". Nägin ainult, et rattal endal oli taga tilktuli, ei tuvastanud, kas oli M-72 või K-750... Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Täna kella 7 kandis kulgest Kiilist Nabala poole mingi unikaalne väike punane lahtine sportauto, pakuks et 1940-50ndate aastate oma. Sportauto tagaja osalt ka kõrval sõitis džiip, mille lahtisest aknast sportautot filmiti. Igavese suure kaameraga, näis, et võis olla profikaamera.

Pikemalt ei saanud jälgida, sest kogu see joru liikus väikese kiirusega (ca 30-40 km/h) ja ma pidin keskenduma kurvilisel teel möödasõidule neist, st veenduma vastusõitjate puudumises.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

speedsta Kirjutas:Reedel 21.07.06  Pikasilla ja Rõngu vahel tuli vastu kandilise kerega invaliidisõiduk. Mõtlesin, et mingid külajorsid on autole elu sisse puhunud aga võta näpust, rooli taga oli väga enesekindla näoga vanadaam Smile Tahavaatepeeglisse vaadates tundus, et autol oli veneaegne EA tähisega nr küljes

Ma tean toda naist kes roolis, too ühe mu sugulase vanatädi, kunagi isegi uurisin tolle masina kohta, kuid vastuseks sain et auto läheb pärandusena sugulasele, muidu invakas on üliheas korras...

valdo Kirjutas:Täna kella 7 kandis kulgest Kiilist Nabala poole mingi unikaalne väike punane lahtine sportauto, pakuks et 1940-50ndate aastate oma...

MG Midget? http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=56838

Hõljuk Kirjutas:
valdo Kirjutas:Täna kella 7 kandis kulgest Kiilist Nabala poole mingi unikaalne väike punane lahtine sportauto, pakuks et 1940-50ndate aastate oma...

MG Midget? http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=56838

99,9% seesama.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Mercedes-Jumz või Jumzcedes-Benz? Toungue
http://img319.imageshack.us/my.php?image=img0262ez4.png
Millegipärast imageshack muutis pilti väiksemaks ja vahetas formaati...
Oh minu viga, pilt oli mahult liiga suur, kuid kes teab, kuhu oleks parem pilte riputada, võiks mulle teada anda.

Maamees linnast.

andris Kirjutas:Mercedes-Jumz või Jumzcedes-Benz? Toungue
http://img319.imageshack.us/my.php?image=img0262ez4.png
Millegipärast imageshack muutis pilti väiksemaks ja vahetas formaati...
Oh minu viga, pilt oli mahult liiga suur, kuid kes teab, kuhu oleks parem pilte riputada, võiks mulle teada anda.
Pigem Jumz-Benz

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.

Ma vaatan, et neid mersu iluvõresid pannakse ikka igale poole. Rapla-Märjamaa vahelisel teel, ühes õues seisab üks nysa buss millel ka mersu iluvõre ja isegi tuled vist, päris pull paistab välja igatahes.

andris Kirjutas:Mercedes-Jumz või Jumzcedes-Benz? Toungue
...kuid kes teab, kuhu oleks parem pilte riputada, võiks mulle teada anda.
Photofile.ru laseb täimõõdus pilte üles panna, seda küll mõningase tähelepanu ja vene keele oskuse korral.

Ei hakanud seda otse Järva-Jaanile pakkuma, ehk keegi teinegi on huvitatud, aga Kuldsest Börsist hakkas silma tuletõrje ГАЗ-63.
Ärge minule küll nüüd helistama hakake, mina ei ole ei kuulutuse autor ega ka tema tuttav. Lihtsalt huvitav isend on saadaval.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne