Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

Regardman Kirjutas:
speedsta Kirjutas:Võibolla veidi teemast mööda aga, eile 22.04.07 tõmbas Ekspressbuss kirjaga puksiirveoauto Võru poole, vanemat Laz tüüpi bussi.

Arvatavasti Sebe Võru osakonda taastamisele (järjekordne tellimustöö?).

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid157953

Kodanikud "bussiloendajad" peaksid ju teadma seda bussi?!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...

Nähtud üks Leyland Sherpa. Parempoolse rooliga.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

jüri aruküla vahel kakerdas kastia raf täna vastu! uuemat sorti ninaga!

sry "kastiga"

tän kella poole 4 ajal sõitis lennujaama juures vastu valge kabiiniga gaz 52/53 auto treiler. ei näinud kumb ta nüüd oli. aga igatahes ta siiski sõitis ja täitsa ise Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992

valdo Kirjutas:Eile nähtud  Väimela läheduses Võrumaal ühes taluhoovis üht lahtist umbkaudu 1910ndate aastate veoautot. Kuna isendit näis olevat korrastatud osalt, võib see kuuluda mõnele vanatehnikahuvilisele. Väliselt meenutas ta igatahes väga siin 1979. aastal Läti läinud ja seal muuseumis olevat Albioni.

Tegemist on minu vanaisa hooviga, sai garaazist välja lükatud, et seal natuke villist ehitada. Tegelikult võib auto "väljalaskeaastaks" öelda 2000-2007. Vanaisa leidis kuskilt enda isa (minu vanavanaisa Smile ) auto mootori ja üritab nüüd sellele vanade piltide järgi keret ehitada. Tegemist on tõesti Albioniga. Kellele huvi pakub võib vabalt sisse sõita ja juttu teha, vanaisa teeb seda projekti tohutu entusiasmiga.

Mart Laanelepp Kirjutas:
valdo Kirjutas:Eile nähtud Väimela läheduses Võrumaal ühes taluhoovis üht lahtist umbkaudu 1910ndate aastate veoautot. Kuna isendit näis olevat korrastatud osalt, võib see kuuluda mõnele vanatehnikahuvilisele. Väliselt meenutas ta igatahes väga siin 1979. aastal Läti läinud ja seal muuseumis olevat Albioni.

Tegemist on minu vanaisa hooviga, sai garaazist välja lükatud, et seal natuke villist ehitada. Tegelikult võib auto "väljalaskeaastaks" öelda 2000-2007. Vanaisa leidis kuskilt enda isa (minu vanavanaisa Smile ) auto mootori ja üritab nüüd sellele vanade piltide järgi keret ehitada. Tegemist on tõesti Albioniga. Kellele huvi pakub võib vabalt sisse sõita ja juttu teha, vanaisa teeb seda projekti tohutu entusiasmiga.

Minu poolt palju jõudu selle ehitamisel! Olles osa 1949. aasta Pobi keretükke "põlve otsas" järgi teinud, tean ma, kuid meeletult kolossaalne töö see on...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Täna nähtud Tallinna ja Keila vahelisel Paldiski mnt. lõigul Avia A31'te.
Autol oli peal piimapüti moodi tsistern,kerelt tundus täitsa kobe. Mootor podises imelikult ja ajas vinet välja.

Tere!!

Aviatest rääkides...

meil siin Paides sõidab ka yks Avia 24 ringi, kuid mu vanisal oli yks selline kunagi, ja ta ytles, et talvel ei saa vedama ja suvel ei saa pidama seda masinat.On see tõsi..?Wink
Question 

ahjaa...


Ma kyll ei tea aga kas keegi saaks aidata..?

kuidas panna postitusse suuremaid pilte(mahult 100 Kb suuremaid, nagu mõned on pannud)?

Tundmatu loom Eesti metsadest. Moskvitš saadab terviseid, aga nina...

[Pilt: auto1yd0.th.jpg]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Veel üks ninata tundmatu

[Pilt: IMG_6325.jpg]

Üks selle tundmatu võimalusi - mis jäi pilti vaadates mõttesse - võib olla esimese reisijaukse kohalt poolitatud LiAZ-677(M) tagaosa...

hmm..

tunduks nagu mingi KAvZ(need GAZ ninaga bussidSmile)ma ei ole margis kindel..aga jh nina on kyll puudu..Toungue

mrali Kirjutas:Üks selle tundmatu võimalusi - mis jäi pilti vaadates mõttesse - võib olla esimese reisijaukse kohalt poolitatud LiAZ-677(M) tagaosa...
Hehh, see ju puhas KAVZ.

Regardman Kirjutas:
mrali Kirjutas:Üks selle tundmatu võimalusi - mis jäi pilti vaadates mõttesse - võib olla esimese reisijaukse kohalt poolitatud LiAZ-677(M) tagaosa...
Hehh, see ju puhas KAVZ.

njah, arvata oli esiakna järgi..Wink

Aspelund Kirjutas:Tundmatu loom Eesti metsadest. Moskvitš saadab terviseid, aga nina...

[Pilt: auto1yd0.th.jpg]

Asp
Ma arvan, et keegi on mokitsast endale mingisuguse panipaiga teinud. Esimene ots oll võibolla mõnel teisel autol vajaka.

Aviatest veel siis:
Pärnu Linnas nähtud Avia A31'te

Maamessil võis uhkete uute põllumasinate kõrval näha toimetamas ka kahte nõukaaegset isendit. kusjuures see RopkaAuto Maz kraana sisuliselt yksi tõstis kogu näituse peale lõppu laiali/autodele.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

...

reidist leidsin sellise huvitava pildi
http://www.rate.ee/show.php?id=11175807
üks päev nõmme kandis nägin ühte arvatavasti poolikut bobi projekti (valge) . present oli ilusti peale tõmmatud Smile samas lähedal ühte gaz21 juhipoolse tagaosa pauguga, ja samas hoovis oli veel mingine vanem universaal kerega usakas(must).
lasnas seisab ühes kohas hõbedane capri juba väga pikka aega ja tibu kollane monza kah Smile

Bmw 750 ILA Highline 1992
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne