Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

Eile ühes Tallinna lähedases väikelinnas nähtud VW T1. Täitsa ilus ja korralik, mingid edvistamisvaluveljed olid alla pandud ja puha.
Mina igatahes pole sõitvat T1 oma ihusilmaga varem näinud. Antud isendi "kodu" on siis sealsamas kõrval garaažis, kus ma teda nägin.

Toyota Crown, Raplamaalt, põgusal vaatlusel buenolt komplektne. Mo mäletamist mööda keski siin otsis hiljuti sihukest Crowni. Huvi korral sebin kontakti.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

zazik Kirjutas:Eile ühes Tallinna lähedases väikelinnas nähtud VW T1. Täitsa ilus ja korralik, mingid edvistamisvaluveljed olid alla pandud ja puha.
Mina igatahes pole sõitvat T1 oma ihusilmaga varem näinud. Antud isendi "kodu" on siis sealsamas kõrval garaažis, kus ma teda nägin.

Eeldan, et jutuks see buss: http://pilt.delfi.ee/album/27241/?page=1/

Style Kirjutas:
zazik Kirjutas:Eile ühes Tallinna lähedases väikelinnas nähtud VW T1. Täitsa ilus ja korralik, mingid edvistamisvaluveljed olid alla pandud ja puha.
Mina igatahes pole sõitvat T1 oma ihusilmaga varem näinud. Antud isendi "kodu" on siis sealsamas kõrval garaažis, kus ma teda nägin.

Eeldan, et jutuks see buss: http://pilt.delfi.ee/album/27241/?page=1/

Just see ta ongi. Eemalt vaadates nägi tunduvalt parem välja kui neil piltidel. Või on teda vahepeal ilusamaks tehtud?

kahjuks ei olnud fotokat kaasas ja nii jäigi tegematta pilt ühest cranada/consul coupest Sad

ös olin sonda kandis firma suvepäevadel. ja sealse öömaja kõrval talu hoovis seisis tibukollane selline kupeelane.
kaugelt tundus vägagi korralik, aga arvatavasti arvelt kustutatud, kuna ühtegi numbrit küljes ei olnud

Bmw 750 ILA Highline 1992

Täna jäi prillimäe kandis silma kena kopikas, ümmarguse peegliga ja puha. Oli teine suhteliselt kobeda välimusega.
registrinumber oli- 342 xxx
Fotokat kahjuks käepärast ei olnud!

Üleeile liikus Tallinnas Keskturu kandis kongiga Zil 130 ja Tartu mnt-l EMET-i Maz poolhaagisega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

See kongiga ZIL traalib koguaeg Tallinna vahel!
Sadul-SuperMAZ-i on ka juba haruldus. Ise sain paar päeva tagasi pildile ka sadula,kuid too oli taga ühe sillaga.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

http://www.rate.ee/show.php?id=10623205

Need kaks FORDSON traktorit asuvad ühes tuntud eramuuseumis, mul omalgi neist kusagil pilte.

militaarmootorrattur

Kalda puhketalus selline auto:
                    
___________________________________________________________
Täna nägin ühte kunagi ennem nähtud LAZ-i ka,masin täiesti sõidukorras ja hea väljanägemisega!
Fotokat kahjus kaasas polndRolleyes
Buss on valge,siniste triipudega.
Äkki kellegil on pilti kaSmile

Täna peale lõunat liikus mööda Põhja pst-d Kalamaja poole beeži kabiiniga KrAZ, sama kalluri on Edr juba varem pildile saanud.
Edr-i pilt:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tere vanatehnika huvilistele! Mina kui bussihuviline seni piirdunud ühistranspordifoorumiga, paar korda juhuslikult vaadanud ka muud, ka seda, kuid nüüd leidsin, et võiks ka siia foorumi üht-teist omalt poolt anda! Nimelt vana Vene ja sots-maade tehnika, eriti maapiirkondades, on väga nostalgiline ja tore vaadata, eriti hea, kui sel küljes mingine kohalik numbrimärk (Rxx, Jxx, Ixx, jms) või veel parem, kui on säilinud vene aja märk. Nii vähe kui ma olen sellist huvitavat vanatehnikat kohanud, olen ka mõnest pilti teinud ja miks mitte neid siis ka näidata. Nii et minu pilte:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/131806
Siin siis lihtsalt pildid, allkirjadeta, marginimedeta, vähemalt esialgu. Arvan, et pakub huvi. Teadjamad võiksid ka vastukajaks mingit kommentaari anda, siis tean, kas edaspidigi pilte lisada; tahaks mööda Eestimaad see aasta veel kõvasti rännata, küll ehk ka tehnikat näeb...

Silma hakkasid kaks kõige magusamat "suutäit": Gaz 93 ja Gaz 13. Kuivõrd Chaika nägemine on emotsionaalne kohtumine (ilus isend teine muidugi), siis kallutaja-Gazi nii hea seisukord on väga meeldiv üllatus.

võrus nägin folgi ajal vabaduse tänavat pidi vilja tänava suunas sõitvat valget UAZ'i. kuudiga, nagu mikrobuss. number oli: 708 VAB

Mister X Kirjutas:Silma hakkasid kaks kõige magusamat "suutäit": Gaz 93 ja Gaz 13. Kuivõrd Chaika nägemine on emotsionaalne kohtumine (ilus isend teine muidugi), siis kallutaja-Gazi nii hea seisukord on väga meeldiv üllatus.
Kas Gaz 12 mitte Gaz 13-st linnapildis magusam pole? Tallinnas nimelt oli eelmisel aasta kevadel veel üks liikvel.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Martti Kirjutas:
Mister X Kirjutas:Silma hakkasid kaks kõige magusamat "suutäit": Gaz 93 ja Gaz 13. Kuivõrd Chaika nägemine on emotsionaalne kohtumine (ilus isend teine muidugi), siis kallutaja-Gazi nii hea seisukord on väga meeldiv üllatus.
Kas Gaz 12 mitte Gaz 13-st linnapildis magusam pole? Tallinnas nimelt oli eelmisel aasta kevadel veel üks liikvel.

see gaz12 resideerus mitmeid aastaid ühe õismäe korrusmaja ees, viimasel ajal pole seda enam seal trehvanud.

Täna sai Saaremaal näha ja oma käega katsuda üht Gaz-12 aastast 1956.

tean ka GAZ12 saaremaal, toodi meil keretöödesse kunag 90date algupoole

heiki12 Kirjutas:
Martti Kirjutas:
Mister X Kirjutas:Silma hakkasid kaks kõige magusamat "suutäit": Gaz 93 ja Gaz 13. Kuivõrd Chaika nägemine on emotsionaalne kohtumine (ilus isend teine muidugi), siis kallutaja-Gazi nii hea seisukord on väga meeldiv üllatus.
Kas Gaz 12 mitte Gaz 13-st linnapildis magusam pole? Tallinnas nimelt oli eelmisel aasta kevadel veel üks liikvel.

see gaz12 resideerus mitmeid aastaid ühe õismäe korrusmaja  ees, viimasel ajal pole seda enam seal trehvanud.
Õismäel seisnud masin originaalist suht kaugel.Aga vähemalt midagigi.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne