Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

reymo1995 Kirjutas:
Timm Kirjutas:mõtlesin ka, aga äkki mingi Don tüüpi? Donidel on ju selline rohkem nurklik kabiin
Kas Doni kabiin mitte teistsugune pole?
[Pilt: 01211646520089.jpg]

Eeet jh, juba tegi üks teine kasutaja mulle selle üsna .. mõistetaval teel selgeksRolleyes.. Ei tea, kus see kabiini asukoht meelde on jäänud..

Muidu velje asukoht on mullegi teada.

Martti Kirjutas:Eile pärastlõunal liikus Võru bussijaamast mööda ZIL 157, järel mingi eriti pikk haagis, pilti ei jõudnud kahjuks tegema minna.
Mai alguses sain selle pildile ühel Võrumaa kruusateel poste vedamas, selle ees sõitis minu meelest uuem Gaz puurmasin.
       

Mis imekandlega (jäänusega) see Kuban on?

[Pilt: 1002501tk7.th.jpg]

Ei mäleta, et Kubanil selline iluvõre oleks olnud.

Timm Kirjutas:Mis imekandlega (jäänusega) see Kuban on?

[Pilt: 1002501tk7.th.jpg]

Ei mäleta, et Kubanil selline iluvõre oleks olnud.

Vanem versioon, muud ei midagi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

SelgeWink

Kahjuks ei leia aga tehasesiltiSad.. Masin on tegelikult avariiline ja erilist suuremat temast enam alles pole..

valdo Kirjutas:
Timm Kirjutas:[Pilt: 1002501tk7.th.jpg]
Vanem versioon, muud ei midagi.

Ilmselt see pärit enne aastat 1975, ehk seega veel GAZ-51A põhine mudel Kuban G1A (ilma mingite lisadeta!).

mrali Kirjutas:
valdo Kirjutas:
Timm Kirjutas:[Pilt: 1002501tk7.th.jpg]
Vanem versioon, muud ei midagi.

Ilmselt see pärit enne aastat 1975, ehk seega veel GAZ-51A põhine mudel Kuban G1A (ilma mingite lisadeta!).

Ja tavapärast Kubanist aknavõrra lühem! Vajab uurimist, ehk leiab sealt veel miskit.

Mäletan ka just sellise lühema kerega Kubani seitsekümnendate keskpaigast, mis oli Gaz-53 baasil. Omapärane oli see just sellepärast, et küljelt vaadatuna tundus sellel kere tagaots kärbituna(gaz-53 baas pikem ju). Pikema kerega 53-baasil Kubanid sattusid siiakanti vist hiljem.

Kas keegi teab mõnda korralikku sellist vanemat Kubani ka Eestis?

http://www.album.ee/node/11722413/50060784

Sai Orkutist leitud selline pilt. Ikarus 280
[Pilt: 015173169525cc.jpg]

Tollest 280-st on siinmail ka juba juttu olnud. Olen ise seda käinud vaatamas (võib öelda, et spetsiaalselt selle Ikaari pärast sai teekond ette võetud Big Grin). To on praegu varaaidana kasutusel, samuti olla olnud kunagi pirukaputka. Minu arvestust mööda ainus 280, mis Maarjamaal järgi on jäänud.

PS: kui siiski on kuskil veel mõni 280 alles, siis paluks mind mitte süüdistada suvalises lahmimises, ma lihtsalt ei ole teadlik ühestki teisest isendistSmile

EDIT: Regardman jõudis paar kübet ette.

Regardman Kirjutas:Ja tavapärast Kubanist aknavõrra lühem! Vajab uurimist, ehk leiab sealt veel miskit.

Timm Kirjutas:..kahjuks on bussist alles ainult vrakk ja erilist midagi olemas tal pole, kui mitte arvestada paremat esirehvi jneSad..

Sellele vaatamata seisab buss meie sugulaste käes kindlalt metsa all pakkude peal. Väga roostetanud muide...

PS: jutt käib Kubanist, mitte IkarusestBig Grin (tekkis väike segadus)

Soovis sellised massinad müüa: http://www.soov.ee/search.do?parentNode....ndex=4&

http://www.soov.ee/search.do?parentNode....ndex=9&

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

Selline Kamaz-i kooslus ei tohiks ka päris igapäevane olla:
       

Sellised kooslusi aina vähem ja vähem näha.Kunagi selliseid liikluses igapäevased.Ja osadel katel ka sõidu ajal tule all ,ajas välja musta suitsu nagu auruwedur.Kewadeti,ikka haruarva sellseid aeg ajalt näha.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

See on midagi uutSmile : Kuusakoski

tõesti uus, veebruari kuust pärit uudis...
Smile

oldmoped Kirjutas:tõesti uus, veebruari kuust pärit uudis...
Smile

No kuule, mina sain sellest alles nüüd teadaBig Grin

Pealegi, ma tahtsin oma postitust muuta, aga pidin õppima minemaToungue

Timm Kirjutas:See on midagi uutSmile : Kuusakoski
Ega's midagi, ootame pikisilmi, millal tekib sinna kahehobuseadra kõrvale ka näiteks Buick aastast 1947 või kasvõi GAZ 93 või Moskvitš 2137-gi. Aga kahjuks minu silmad seda aega vist ei näe...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne