Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

MAV Kirjutas:
valdo Kirjutas:
mighty tonka Kirjutas:Vana ninaga UAZ

Neid oli ju paar tükki ainult Eestis ?

Paar? Kust pärinevad Sinu andmed? Näita mulle selle teist sarnast paarilist Eestis ja ma olen õnnelik!

Neid OLI veel mõni aasta tagasi, jah, kaks tükki - üks väga perfektses korras eksemplar Saaremaal, teine armetu poolik kerevrakk Hiiumaal.
Mis lahmite, vaadake sõjaväeosadesse. Oma käega lausa ühe sellise üle värvinudSmile Kui just noored kuked kraavi pole keeranud, siis vähemasti sidepatis küll selline asjandus oli.
Mis kerega see UAZ oli ja mispidi esiuksed avanesid? Mõtlesin, et võib-olla on(oli) tegemist Venemaaale müüdud kastikaga.

Ärge nüüd liiga hoogu ka selle vana UAZ-i teemaga minge. Minu teada koosneb kohaliku maakaitse autopark juba moderniseeritud "buhhankadest". Võõrale silmale on nad aga vanaga ühed ja samad.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

[Pilt: 14779532_CMKU.jpg] [Pilt: 14779531_kqN6.jpg]

[Pilt: allegrod.jpg]

võrumaal metsade vahel sügis 2007 Smile

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com

Selline ilus kollane jossijuss teeb veel tänaseni tööd:

[Pilt: dsc02383mt5.th.jpg]
[Pilt: dsc02384yy0.th.jpg]
[Pilt: dsc02389iw3.th.jpg]

"Masina mootorist hõngus diislit ja soojust, kui me kohale jõudsime.."

T-28
http://www.osta.ee/3197401

Müüjaga sidet ei oma.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

T-28 müüb ju sama kodanik kellelt vanatüübi ninaga UAZ varjupaika soetati

Minu käesolev postitus ei sisalda kahjuks vastavat illustratiivset materjali, kuid panen kirja siiski... Täna õhtupoolikul nähtud Pärnust mõnikümmend versta Tallinna poole sõitvana(!) ühte õite huvitavat kaheukselist UAZ-469-t. Umbes viiesekundilise põhjaliku uurimisega jõudsin ma oma arunatukesega järeldusele, et antud liikur on designed by "Nuia Customs" Smile Minu jaoks oli see väga positiivne üllatus, et mõni selline ikka veel ringi liigub.

EDIT: lugesin küll alguses üle, aga ikka jäi üks kirjaviga sisse...

41Degree Kirjutas:"Nuia Customs"[/i] Smile Minu jaoks oli see väga positiivne üllatus, et mõni selline ikka veel ringi liigub.

EDIT: lugesin küll alguses üle, aga ikka jäi üks kirjaviga sisse...

Kas olnd roheline? Üks sääne liigub siinkandis suht pidevalt ringi.

loll on loll olla.

Jah, oli küll roheline. Arvestades selliste sõitvate isendite suhtelist haruldust võib vist arvata, et me oleme näinud sama sõidukit Smile

41Degree Kirjutas:Jah, oli küll roheline. Arvestades selliste sõitvate isendite suhtelist haruldust võib vist arvata, et me oleme näinud sama sõidukit Smile
[Pilt: 35394673.jpg]
Äkki seesamune?

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/24...39b3ed.jpg

Regardman Kirjutas:Äkki seesamune?
Smile Ma arvan küll. Kindel ei saa olla, sest numbrit ei jõudnud fikseerida. Tõsi, õhtuhämaruses ja vihmas tundus värv olema võrdlemisi tuhm, aga see võis olla ilmastikust tingitud pete.

rivo54 Kirjutas:T-28 müüb ju sama kodanik kellelt vanatüübi ninaga UAZ varjupaika soetati

Sama kodanik jah, naabrimehe traktorit vahendab. Ja hinda võimalik tingida

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com

41Degree Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Äkki seesamune?
Smile Ma arvan küll. Kindel ei saa olla, sest numbrit ei jõudnud fikseerida. Tõsi, õhtuhämaruses ja vihmas tundus värv olema võrdlemisi tuhm, aga see võis olla ilmastikust tingitud pete.

Regardmani pilt on vist paar aastat vana ka juba, see värv võibki olla tuhmiks tõmmanud.

Selle nn 469 esilid ei ole päris 469 ... või näen ma lihtsalt valesti?

Dad.

dad Kirjutas:Selle nn 469 esilid ei ole päris 469 ... või näen ma lihtsalt valesti?

Dad.

Võimalik, et hoopis 451 sild (ma ei tea, kas see ühildub mõne teise mudeli omaga), 469 oma ei ole jah.

Ei ole ka 451 oma, paistab teine naa volgalik, sõltumatu vedrustusega esisild olevat.

Täna tartus juhuslikult mööda riia tn liikudes märkasin, et üks uaz kiirabi oli kiirabiõuel, vanasti polnd nagu täheldanud. ehk garaazist välja aetud...



Jossu Kirjutas:Täna tartus juhuslikult mööda riia tn liikudes märkasin, et üks uaz kiirabi oli kiirabiõuel, vanasti polnd nagu täheldanud. ehk garaazist välja aetud...
See peaks see viimane olema, mis Tartus kasutusel oli ning alles. Sama masin oli ka Maarjamõisa haigla ümberehituse nurgakivi panekul ning filmis "Vanad & Kobedad".
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne