Teema on suletud

Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 4

Mis masinate detailidest see isetehtud traktor kokku pandud võiks olla?
Njah, paremat pilti kahjuks hetkel poleRolleyes
http://fotoalbum.ee/photos/reymo1995/25718297

Kui ma just ei eksi, siis tagaratasteks tunduvad olevat GAZ-66 omad. Muud minu silm ära ei tuvasta.

Aga tolle traktori taga mingi(d) valged vagunid?Mind huvitaks nende päritolu.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.

PETSS Kirjutas:Aga tolle traktori taga mingi(d) valged vagunid?Mind huvitaks nende päritolu.

Hetkel neist pilte pole, mõtlesin, et lähen pildistan neid ka, aga seal õues olnud koer oli väga kuri, proovin millalgi pilte teha neistSmile

väineken uuendus tollest molotovi gazist, eelmised said kole tumedad:

http://www.ennu.studiowii.com/pilt/IMG_9624.jpg

Vana tehnika ja veokite huviline

reymo1995 Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Aga tolle traktori taga mingi(d) valged vagunid?Mind huvitaks nende päritolu.

Hetkel neist pilte pole, mõtlesin, et lähen pildistan neid ka, aga seal õues olnud koer oli väga kuri, proovin millalgi pilte teha neistSmile

Tundub miski soojak rohkem olema või kuut.

Täna nägin Tartus sõitmas ühte korda tehtud autot, mille tuvastasin LKFi abil kui Simca Cing, sama google abil pilti sellenimelisest masinast ei leidnud. Teab keegi rohkem midagi sellest või on ta kirjas natuke vale nime all?

Tegemist peaks olema Simca tehtud Fiat 500 koopiaga Simca 5 (5 - prantsuse keeles cinq).

Koristusaktsioonil Teeme ära jäi Harjumaal Kernu vallas Kaasiku küla suvituspiirkonnas silma teeäärsel suvilakrundil mingi vana buss, noh bussikujuline. Pilti teha ei saanud, otsisin ka vrakigaleriist ja esmapilgul ei liednud et oleks, võimalik, et oli tartu buss, või siis mingi vene toodang, igatahes vanaaegne. kuskil selle punaselt märgitud tee ääres ta oli, misiganes ta ka oli.
[Pilt: bussiasukoht.JPG]

Kui tegemist oli ühe väiksemat sorti ristmiku nurga peal, kerge võsa taga seisva rohelise puukuuriga, siis selle näol on tegemist endise ZIL-LiAZ 158-ga, millest pildidki (vähemalt minul) olemas on Smile

EDIT: oluline viga parandatud

41Degree Kirjutas:Kui tegemist oli ühe väiksemat sorti ristmiku nurga peal, kerge võsa taga seisva rohelise puukuuriga, siis selle näol on tegemist endise ZIL-LiAZ 127-ga, millest pildidki (vähemalt minul) olemas on Smile

Joonas, ai ai - andestamatu eksimus Toungue. See seal ZIL-158. Tahan näha inimest, kes Eesti pinnalt teisegi "reaktiivi" leiav Wink.

Oi sa vana r.... Musttuhat vabandust kõigi vanatehnikasõprade ees, see oli tõesti päris ropp eksimus. Vot see on see, kui rabistama hakata ja oma postitust mitte üle lugeda, kannatab nii sisu kui kirjapilt Wink

Ja aitäh parandamise eest, loomulikult!

Timm Kirjutas:Kui ma just ei eksi, siis tagaratasteks tunduvad olevat GAZ-66 omad. Muud minu silm ära ei tuvasta.

Mina pakuks, et traktori all on siiski algselt Gaz 63 ja BTR-40 juures kasutusel olnud rattad. Muster on klassikalisest V-mustrist natuke erinev. Sellest ja velgede järgi võiks veel pakkuda, et tagasillaks on lühendatud Gazi tagasild. Esisilla kohta arvata ei oskaSmile

http://fotoalbum.ee/photos/KaPo/26469791

küsiks et kus see pilt tehtud on
http://nagi.ee/photos/XTA2103/3203843/in-set/57421/

Bmw 750 ILA Highline 1992

(01-08-2009, 16:20 PM)epsu Kirjutas:  vaz2102 on küllaltki haruldane

VAZ 2102 leidub tänini ülimassilistes kogustes.

Mis võiksid olla haruldased autod Eesti tingimustes, on näiteks Tartus ehitatud GZA-651 (puitraamiga kerega, GAZ-51 ðassiil), Moskvitð 400-420 puitkerega kaubikuvariant MZMA 400-422 või näiteks GAZ-AA/MMi ðassiile ehitatud buss GAZ-03-30.

Ma hüppaksin praegu rõõmust lakke, kui nende jäänused Eestist välja tuleksid... aastat 20-30 tagasi olen kõikide nende kolme säilmeid muide veel oma ihunäpuga katsunud Maarjamaa pinnal.

Ja lõpuks on foorumis hea tava teha suu lahti ainult siis, kui Sul on midagi asjalikku kaasfoorumlastele öelda.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

(01-08-2009, 18:06 PM)epsu Kirjutas:  minu arust on ikka haruldane
viljandi turul käib vahest 2 viitekendkolme


Ehk lõpetaks selle läbustamise ära?!

Pideva kõhulatisuse korral on soovitav istuda peldikus aga mitte arvuti taga ja foorumis seda ravida.

Dad.
P.S. 02 on mõttetu pann!!
P.P.S. Kohe tuleb PlyVal ja teeb mu maatasa

Läbustamine käib ka siin foorumis ! Kõhulahtisuse kohapealt on ikkagi kõige parem pipraviin (toodetakse väga mitmete firmade poolt , alates Livikost kuni potensiaalse vaenlase Nemirovini, (tegelikult ka loodetav NATO lige ). Jooge, ja Te ei kahetse, vähemalt lgp. DaD. Noortele ei soovita! Midagi oli veel, agas juba meelest läinud, kuna sülg voolas suhu, eriti hea on Nemirov mandariini lõikudega ! ( Siia käib veel hoiatus, et alkohol jne) Vot see on juba läbustamine, õppige meistritelt! See 2102 ja 53 on rohkem lapse lalin, jällegi mitte paha pärast, vaid vägapahapärastToungue
Ahjaa, Valdo, ega see lakkehüppamine pole niisama ! (Saan aru küll, et kirjanduslik liialdus, nagu kulmudel hüplemine jms, aga oleme reaklistid, tunneksime lihtsalt tavapärast musta kadedustSmile, või mis ?)

OT aga kasutaksin võimalust,et küsida foorumi kaaslaselt dad ,mis masinad tema jaoks siis mõtetud pannid pole??

VAZ 2102 jt n.ö "pannide" koha pealt ütlen,et kõik oleneb,kes mida enda arvates väärtuslikuks peab. Pole mõete nüüd siin vaidlema kukkuda. Maitse üle vaielda pole mõtet!


Maitse üle pole mõtet vaielda eriti lgp. Dadiga ! Tema stiil on teada kriitiline Cool . Pole mõtet ärrituda. See on tervislik ja nn "metsasanitarilik", väga vajalik selles foorumis! Selliseid vendi on siin ka teisi, mitmed lõpuks ka käega löönud selle möllu seedimise tagajärjrl ! Aga mina, näed, olen veel siin alles !CoolToungueSmileWinkBig GrinRolleyes
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne