dt-20 "Põka"
#21

maal 2 tükki neid koguni...
Üks oli mõned aastad tagasi veel töökorras, kuid kolb kulus ära ja uut ei saanud sai mingi vale kolvi millega ta peaaegu tööle ei läinud kuid siiski käis ja suitses kõvasti. Teine neist on varuosadena üks luukere...
Vasta
#22

Endal ka vana 20. Ja tegemist ootab HTZ-7. Põka fännid võiks nõu anda, et kuskohast saaks uue 20-ne. kolvi. Uue hylsi ja rõngad ostsin L-Virumaalt.
Vasta
#23

Mu vanaonul kah selline masin seisis mitu aastat kuuri all. Ükskord tõmbasime Russiga käima ja sai kaarutatud sellega päev otsa. Väga vahva masin mu meelest Big Grin
Vasta
#24

Tere!
On ka olemas ja täitsa töökorras HTZ DT 14. Eelnevatele erinevustele lisaks, et DT 14-l on sidurikoda ka teise kujuga. Pole ju starteri kohta.
"Vanahabele" võin õelda, et on olemas eestikeelne raamat 14-e kohta.
Skanneri võimalust ei oma aga mõeldav on fotode tegemine.
Vasta
#25

Hommik!
Sain eile ühe põka juurde. Nii et mul on neid nüüd kaks. See 20 tahab ka vähe tegemist. Tahaks siia pilte üles panna aga ei oska. Kui on kes oskab aidata siis andke teada.
Vasta
#26

Pildi lisamine siia foorumi on lihtne - lihtsalt vali oma pilt välja, igaks juhuks nimeta ümber ntks dt20 ks ja kopeeri kuhugi kust sa ta üles leiad. Ntks Desktopile. Kirjuta oma jutt valmis, all "postita vastuse" kohal on "Manused" sina võta sealt "Browse" ja saadki desktopile minna.
Vasta
#27

Muidu Tegelane5 jutt õige, lisaks see, et siin foorumis on lisatavatele piltidele mahupiirang 100 kB, s.t. sellest suurem pilt tuleb enne lisamist väiksemaks lõigata. Tõsi, mina pole selle peale tulnud, et netti ülespandavaid pilte just töölauale kopeerida, aga samas...miks seda ka mitte teha...

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#28

[/font][font=Arial]


Minu eile koju toodud pöka - dt-20.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#29

Õhtust mehed, tänan abi eest! Nyyd oskan piltidega ise toimetada.
Vasta
#30

Tervitused põkameestele! Mul endal ka olemas selline masin(eespool ka pildid olemas),aga sellega üks mure.Nimelt puudub roolikarbist tulev hoob,kui selle kuskilt saaks,siis saan originaalsemaks masina teha.Küsimus siis selline,et kas kellelgi pole seda juppi üle ja tahaks seda ära müüa.
Vasta
#31

Tere MESAMEES! Mul peaks neid hoobasid olema. Kui oled huvitatud anna teada.
Vasta
#32

Mu koolivennal Rolandil kah sihuke asi olemas, töötab. Uue-Kariste lähedal peaks kah ühel vanemal mehel olema.
Vasta
#33

Kassaris ka üks DT-20
Äkki kellegil on pilte ka...
Vasta
#34

Endal ka üks selline olemas ja töötas tublilt, aga mootoriplokki tekkis mõra ja nüüd seisab. Täitsa huvitav on siit lugeda ja avastada, et neid Põkasid veel nii palju liikvel on.
Vasta
#35

To NUUT.
Sellele põkale võid mootoriploki saada Võhmast,seal autode ja traktorite lammutus ja seal 20 täitsa olemas varuosadeks.
Vasta
#36

Võin ka ühe mootoriploki kaubaks teha või millegi vastu vahetada.
Vasta
#37

joosep Kirjutas:Võin ka ühe mootoriploki kaubaks teha või millegi vastu vahetada.
Mis siis ka hinnaks oleks? Vahetada, ma kardan, et pole nagu miskit.
Vasta
#38

Hinda ei oska kohe küsida. Endal oleks vaja põka tagumist originaal rehvi ja ühte originaal esituld koos kinnitusega. Aga äkki PÕKA mehed oskavad öelda mis mootoriplokk maksta võiks.
Vasta
#39

Kes teab kust saab dt-20 kolvirõngaid ja millised sinna üldes sobivad. Enadal üks 69a. isend olemas.
Vasta
#40

Võta ühendust, midagi leiab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne