dt-20 "Põka"
#41

Kes teab, kust saab kolvirõngad ja väntvõlli koos saaledega

ylo
Vasta
#42

Tere. Mul ka üks 68.a. isend peaaegu originaalis taastatud s.t. kummid, tulede reflektorid ja muu pudi-padi, kuid muus osas püüan taastada originaali lähedast olukorda. Pilte hetkel ei ole, masin talvekorterisse pandud."Põka" asub Riisiperes
Vasta
#43

Jõudu! Kas on kellelgi TD-20 elektriskeemi või oskate anda infi kus raamatus olemas on. Oli endal 20-ne raamat olemas aga nüüd teadmata kadunud.
Vasta
#44

joosep Kirjutas:Jõudu! Kas on kellelgi TD-20 elektriskeemi või oskate anda infi kus raamatus olemas on. Oli endal 20-ne raamat olemas aga nüüd teadmata kadunud.

Elekter lihtne asi ,mis sind täpsemalt huvitab.
Vasta
#45

Tere.
Ehk on neist abi.
13.jpg
14.jpg
174,175.jpg
176,177.jpg
Vasta
#46

tere PÕKA omanikud. minul seisab xt3-7 ,sõidukorras aga paak ja kapott on puudu (valed) . olen nöus ostma või vahetama TD-20 osade vastu.

Lugupidamisega

Marek Vendel
+3725157703
Vasta
#47

ma tean üht mis töötab ja teist restaureeritakse ja need on võrukandis
Vasta
#48

Tere põkahuvilised.
Kas kellelgi on infot mõne td-20 ploki kohta, oleks huvi osta. Kuidas lahendada plokikaanetihendi vahetus, millest seda teha või äkki teeb keegi kuskil?
Vasta
#49

Uurin asja,ehk veel tehakse Võhmas tihendeid,isegi olen hädas tihendi leidmisega.
Vasta
#50

Tänud HAJAMEELSELE. Juhtmestik on kontrollitud, kuid ikkagi taob tulede pirnid läbi, genekas ja relee käisid stendis kontrollis, need olid korras, milles viga aru ei saa. Kas vanal põkal massi lüliti ka oli? Eelmisel suvel tõin ühe põka veel, sellel on starteri lülitushoova küljes mingi must ümmargune jurakas kuhu läheb kaks juhet sisse mis otstarve sellisel asjal on? Joonise pealt seda nagu ei näinud. Olen eelnevalt kirjutanud et võin ühe mootoriploki kaubaks teha või vahetada. Mõned plokikaane tihendid peaksid ka seinal rippuma.
Vasta
#51

On vist xt3-7 paak,seal on mingid näiturid küljes veel.Täpsustan õhtuks.Must jurakas starteri küljes,hõõgküünla lüliti.Oleks vaja ühte, kui kellegil on.
Vasta
#52

Tere Joosep.
See on omapärane, sest alalisvoolu generaatoril töötava relee-regulaatori korral ei tõuse pinge kõrgemale ettenähtust ka koormuse kadumisel (aku lahtiühendmisel). Vahelduvvoolu, nagu praegu enamusel, peab alati töötava mootori korral aku lahtiühendamisel mingid pirnid, koormuse, järgi jätma. Ehk on ahelas pirn, relee-regulaator, generaator - mingi komponent 6 voldine (käisid eraldi stendis)? Hõõgküünla lüliti jah. Teist sarnast, mis taluks 20-25amprit voolu, pole veel leidnud isegi.
Vasta
#53

Panen ka mõned, aga pole eriti hea kvaliteedigaRolleyes


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#54

To: marek_vendel
käisin maal ja leitsin võsast ühe kapoti vist on TD-20 oma eriti hea välja ei näinud kui viitsid jamada ehk saab veel asja.
Vasta
#55

tänud alarr . TD-20 oma on olemas. kas kapoti lüljel kirja ei ole? kui vöimalik tee pilt.

Lugupidamisega

Marek Vendel
+3725157703
Vasta
#56

Tervitused HAJAMEELSELE! Geneka ja relee viisin mõlemad stendi (õigemini mitu). Sealt hunnikust elektrik tegi ühe komlekti kokku. Pirnid on 12v. Ilmselt on kusagil mingi näpukas, õhtul kontrollin kõik jutmed uuesti üle. Ja lisaks lugesin enda kandis töötavad põkad üle ja sain kokku 7. Nii et neid ikka liigub.
Vasta
#57

Tervist DT-20 omanikud ja huvilised!

Kas kellelgi on olemas veel sellele isendile kolbi ja kolvirõngaid? Oleks hädasti vaja ühe käima saamiseks. Või saab kuskil kolbi lasta treida?
Vasta
#58

Ma ise sündisin selle kõrval. Küll sai ikka isaga metsast selle metslasega palke toodud. Esimest kurda isa süles keerasin rooli 3-aastaselt, aga emale jäi ette ja müüdi maha. nats kahju on
Vasta
#59

Tere.

Pole siin ammu käind! To: Maajuss-Saue linnas on sihuke pood nagu "SAUKO" seal vist üks originaal tihend veel müügis maksab mingi sada eeku.
Vasta
#60

pildikesi minu tegiast


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne