Kust saaks 50ese superbike kujuga ratta.
#1

Kasutatud ja uued mõlemad sobivad. Nõuanded on väga teretulnud!
Ootan ka pakkumisi.
Vasta
#2

Ega vist muud võimalust ei ole kui saksast tuua. Sest Eestis on neid ikka väga vähe. Ise uurisin ka seda natuke, sest ise tahaks ka varsti osta mingi 50cc bike'i. Näiteks Aprilia rs50 hinnad algavad saksas 1000 eurost + veel Eestisse toomine mingi 2500-4000kr. Aga lehed kust põhiliselt otsida võiks on http://www.mobile.de ja http://www.motoscout24.autoscout24.de/Public/Home.aspx

I'd rather be scared to death than bored to death!
Vasta
#3

Tartus firma Morgen vahel müüb. Võib ka Ramo Tartu esindusest vaadata. Kindlasti leidub neid veel nii mõneski moto-, auto või jalgratta poes.
Vasta
#4

Soovitaks vaadata ikka 125-se poole. 50-sed teevad rolleri häält ja mingit sõidumõnu pole. Kui olin 14, tahtsin ka ilgelt 50-st punni, aga vanemad selgitasid ikkagi ära, et mida sa sellega ikka teed. Kahe aasta pärast tahad nagunii uut. 125 on ratas, millega saab sõita. Pealekauba, hinnad on neil umbkaudu samad. Load teed paari kuuga ära ja sõiduriist missugune. MINU arvamus, kuid ega see käsk pole.
Vasta
#5

Ma ei saa aru, miks siis tavaline "taburet" ei sobi... Need 50sed "superbiked" on juba oma hinna pärast mõttetud mänguasjad. Kui tahad sõita, siis ikka vähemalt 125 kuubikut olgu tagumiku all. Nende võrridega ei ole ju absoluutselt mitte mingi sugust sõidumõnu ja hääl on kah nagu sääsel. Nagu neid sääski vähe oleks- isegi mu ema ütles, et planeta teeb mootorratta häält. Siiamaale oli ta vaid sääski külavahel pinisemas kuulnud. Aga see minu arvamus.

Tahad sõita- no vot. Osta ikka sõiduriist. Sääskedele võid kohe offi näidata.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne