Zaz-1102 (Tauria) varjupaika??
#1

Tegu 1990a. masinaga, kere suht nigel, ülevaatus ja kindlustus on veel kehtivad ning auto hetkel veel igapäev kasutuses.Omanik soovib saada 1000.- eek-i. Asub Tallnnas.
Rääkisin Tuvega ja huvi oli olemas, aga aja nappus ei luba asja ette võtta.
Kas teeksime väikse korjanduse?
Kui asjaks läheb, saab keegi siit foorumist Tauriaga J-Jaani sõita!
Endal kahjuks ka ajaga näpud põhjas.
Otsustama peame kiiresti, sest omanik väitis, et üks tõsine ostja on olemas, aga ta lubas, et ootab minu vastuse ära kui kuulis J-Jaani varjupaigast.


Vasta
#2

Mina toetan, kui asi asjaks läheb.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Oleks ka 100% toetaja.
Vasta
#4

Kah nõus toetama. Aga kahjuks toimub mu järgmine netiseanss alles nädala lõpus. Ei oska ennustada, kas selleks ajaks on juba raha koos ja kas autogi alles. Aga kui võimalik, olen käpp. Muuseas, kui mälu ei peta, maksis Tauria aastal 1992 40000 eek, mis oli tollal lausa müstiline summa.
Vasta
#5

Olen ka käsi ja esimest korda olen nõus välja panema koguni 10% masina hinnast. Koidula on vundamendiks tiksuma pandud ja luban vähemalt korra päevas ülevaate anda kontodel toimuvast.

PS - kes mind vajadusel J-Jaanist tagasi Tallinna tooks?

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#6

Minu poolt läks kah koidula teele...
Vasta
#7

Panin ka toetuse teele.
Rääkisin täna omanikuga ja oli nõus meile müüma.Tehing toimuks reede hommikul, siis jääks veel aega kuukulgur üle vaadata enne J-Jaani sõitmist.
Kes oleks meil julge kodanik ja võtaks peale tehingut (reedel) Tauria oma valdusesse ning sõidaks laupäeval sellega J-Jaani?
Vasta
#8

panin ühe 50 kroonise teeleSmile

Maamees linnast.
Vasta
#9

Krt, unustasin oma rahakoti koos paroolikaartidega teise maja peale, mistõttu ei saa täna teha adekvaatset ülevaadet kontol toimuvast. Luban homme olla hoolikam.

Olen hea meelega nõus Tauriga sõitma 100 kilomeetrit

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#10

Minu poolt siis tuleks 300.Auto nõus ise kohale sõidutama.
Vasta
#11

Sõbrad! Teen ettepaneku Tauriaga varjupaika sõitmise eesõiguse pärast mitte riidu minna. Kui isend nii sõidukõlbulik on, siis võime ju edaspidi teda lausa sõitmiseks välja rentima hakata. Ja annetajate puhul lausa loomulikult tasuta!
Vasta
#12

Olen läbinud tibupäisuse ravi ja saan anda ülevaate rahalisest seisust:

kris: 100.-
Oltsberg: 100.-
kalle: 100.-
Andris: 50.-
hanno51: 100.-
PETSS: 300.-

Kokku 750.-

Minu andmetel on Taurias kohti rohkem kui üks, küllap hakkame iga kilomeetri tagant PETSSiga kohti vahetama. Ja kaardilugejast Regardman saab lisaülesande roolis oldud kilomeetrite üle arvestust pidada. Kui kõik hästi läheb, liitume kolonniga juba Mäo ristis.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#13

Tehing toimub reede hommikul ja samal päeval annan Tauria üle isikule, kes selle J-Jaani toimetab.
Nüüd ühest probleemist, mis võib tekkida. Nimelt soovib omanik lõpetada reedel liikluskindlustuse ja ostu-müügi lepingu korral ei saa uus omanik enne ümber registreerimist ARK-s liikluskindlustust oma nimele teha.Kas on olemas mingit mõistliku lahendust sellisele situatsioonile?
Proovin küll rääkida kodanikuga, et ta lõpetaks selle laupäeval, aga kui ta ei ole nõus, siis on probleem olemas.
Vasta
#14

ei suutnud kiusatusele vastu panna ja olin "sunnitud" ühe sajalise jälle teele panema Big Grin
Vasta
#15

heiki12 Kirjutas:ei suutnud kiusatusele vastu panna ja olin "sunnitud" ühe sajalise jälle teele panema Big Grin

Kõige parem viis kiusatusest lahti saada, on selle järele anda.

Alutaguse

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#16

Häbi küll aga ma pole isegi Taurias sees istunud.Ehk laupäewal saab see teoks?Ja wahetewahel on reisija ka hea olla,natuke ju oleks ise ka kena juhtida.Et asi lõplikult teoks saaks lisan omalt poolt weel 150.Kindlustuse koha pealt ei mõista küll midagi öelda.
Vasta
#17

Korjanduse kiiruses püstitati mitteametlik rekord - vähem kui 4 päevaga on raha koos ja 10% rohkemgi! Kui kõik hästi läheb alustame foorumlaste PETSSi, Regardmani ja fic´iga laupäeva varahommikul teekonda Järva-Jaani läbi Sürgavere. Regardman on lubanud auto ehitada ka teemakohaste plakatitega.

Ja kui keegi juhtub tee ääres nägemas üht Tauriat koos nelja õnnetu hingega, siis olge hoolivad - nad võivad hädas olla. Lõplik seis aga jäi selline:

kris: 100.-
Oltsberg: 100.-
kalle: 100.-
Andris: 50.-
hanno51: 100.-
PETSS: 300.-
heiki12: 100.-
kOll: 250.-

Kokku 1100.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#18

Reede (19.05.2006) hommikul kell 10.00 toimub tehing Õismäel ja liikluskindlustusega saime samuti jutule (kehtib laupäeva õhtuni).
Kris ja Petss, kumb Teist auto üle võtab ja mis kell?

Tänan kõiki toetajaid!
Vasta
#19

Võtaksin auto homme sulle sobival ajal enda kätte ja Petssi võtan laupäeval hommikul peale.

Helistan

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#20

Tehing on toimunud ja auto üleantud.
Mõned pildid:

[attachment=23054][attachment=23055][attachment=23056][attachment=23057]

Esimesel pildil on endine omanik, kolmandal ja neljandal pildil üritab Kris Zaz-1102-ga Sina peale saada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne