kasutajanimede muutmine, nn "logiraamat"
#61

ull17 -> HMP

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#62

liitsin "muskaa71" kasutaja "muska71" alla. Loodetavasti saab sisse.

vaadake igaks-juhuks oma profiilid eelkõige meiliaadressi osas üle: kui tekib parooliga mingi jama, on abi sellest, et profiili-meiliaadress on ikka olevikus kehtiv Wink

soovitan võtta kasutusele @eesti.ee aadressi: kõigile on eesti.ee all eraldatud meiliaadress eesnimi.perenimi@eesti.ee. Juhul, kui nimekaime on mitmeid, lisanduvad ka numbrid. See on aadress, mis on ilmselt kõige kestvam. Mõistlik on "jagada" seda ning suunata sellele tulevad kirjad edasi parasjagu igapäevaselt kasutatavale meiliaadressile (või mitmele). Kui igapäevane aadress muutub, muudate lihtsalt kodanikuportaali suunamist ja saate ikka kirjad kätte!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#63

-OTT- -> s.Oliver

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#64

MAZ -> kopraonu

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#65

Võibolla loll küsimus aga miks üldse on vaja kasutajanime muuta ? Mis selle vana nimega siis juhtus et enam ei kõlba ? Palju päriselus nimesi muudetakse ? Avataridega on nagu on ,mõni vahetab sageli teistel pole üldse - olen nende viimaste poolel.
Vasta
#66

Minul oli vaja seepärast muuta, et olen igal pool Marko, siin oli Marko hõivatud, regasin siis manusega. Ja muidugi hakkasin tegelema selle "õige" nime tagasisaamisega. Õnneks oli piraatmarko väheaktiivne ja asi lahenes kiirelt.
Sama protseduur ladaklubis pooleli aga sealsed adminnid on väga uimased, missiis, et ka siinse foorumi kaudu ühelt üle küsitud. Lubati tegeleda aga sinna see jäi...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#67

Ahaa-arusaadav.Mina alustasin vist YouTubest krossifanni nime all ja siis edaspidi igal pool mujal sama kasutajanimi.Lihtne ja mugav Smile
Vasta
#68

Samas eks ka aeg muudab nägemusi/arusaamu jms. Vahel näiteks 15-aastasena võis mingi emotsiooni ajel pandud kasutajanimi ju väga "cool" tunduda, aga X aastat hiljem enam mitte. Rolleyes
Vasta
#69

Ma mõtlesin selle asja 20 aastat tagasi läbi, siiani pole muutusi vaja olnud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#70

Minu nimi olnud elus ,foorumis.pruutides juba 40 aastat linnuke.Minu ristinime paljud ei teagi.Saab elatud ka nii.
Vasta
#71

kas uute kasutajate registreerimine käib tänapäe automaatselt või peab keegi võrdsematest oma heakskiidu andma?
viimasel juhul teeksin ettepaneku mitte lubada ilmselgeid kirjavigu sisaldavaid kasutajanimesid.
Vasta
#72

käib automaatselt / ise meili läbi aktiveerides. "Kirjavigane" nimi maalib aga kohe mingi pildi - omamoodi abiks ju Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#73

Abiks ikka. Kirjavigane kasutajanimi annab juba esimese ettekujutuse kasutajast  Big Grin  Võib öelda et siin on õigekirjaga veel ornung. FB-s kirjutatakse vahel ikka nii et tükk aega mõtled mida postitaja öelda tahtis....? On selliseid tegelasi kes peale manitsust ka ütlevad et noh "läks mõni täht siia/tänna,suur ja väike täht ning kirjavahemärgid puuduvad, mis siis ? "
Vasta
#74

(30-09-2016, 22:27 PM)diesel Kirjutas:  kas uute kasutajate registreerimine käib tänapäe automaatselt või peab keegi võrdsematest oma heakskiidu andma?
viimasel juhul teeksin ettepaneku mitte lubada ilmselgeid kirjavigu sisaldavaid kasutajanimesid.

Kui tegu oleks mingi ordu või looziga,kus soovituskirja vaja,oleks ju soovitaja ise ämbris kui soovitab kirjaoskamatut... Rolleyes
Vasta
#75

(30-09-2016, 20:54 PM)veix__ Kirjutas:  Samas eks ka aeg muudab nägemusi/arusaamu jms. Vahel näiteks 15-aastasena võis mingi emotsiooni ajel pandud kasutajanimi ju väga "cool" tunduda, aga X aastat hiljem enam mitte. Rolleyes

Ma lahendasin probleemi lihtsalt: lapsevanemad valisid nime Toungue
Vasta
#76

(01-10-2016, 14:36 PM)olevtoom Kirjutas:  
(30-09-2016, 20:54 PM)veix__ Kirjutas:  Samas eks ka aeg muudab nägemusi/arusaamu jms. Vahel näiteks 15-aastasena võis mingi emotsiooni ajel pandud kasutajanimi ju väga "cool" tunduda, aga X aastat hiljem enam mitte. Rolleyes

Ma lahendasin probleemi lihtsalt: lapsevanemad valisid nime Toungue

Minu nime panemisega oli Vanematel pull lugu.Nimelt sündisin samal päeval kui Juri Gagarin taevasse lennutati.Tolleaegsete kommete järgi said selle päeva poisslapsed nimeks Jura või Jüri Smile Minu Emmel aga tollal R täht sutsu plärises,niiet jäi Jüri ära ,sain Tiiduks Big Grin
Vasta
#77

linnuke [vaheta kasutajat]
Mida sellega öelda tahetakse Rolleyes
Vasta
#78

kalacompany -> hobiautod

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#79

Pühan meeles pidada... Big Grin

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#80

Sm Natsalnik -> Sideametnik
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne