Mõnel kohe on annet.....
#1

Kuna suvi hakkab lähenema, siis ei viitsi enam keegi ise midagi suurt teha. Nii on ka minu puhul. Talvel küll sai taastatud endale üks iž-350, kuid isu võimsama järele on ikkagi suur ja noh tahaks rohkem sõita kui garaaži all nokitseda!! Saigi siis tehtud raske otsus. Viisin oma viletsas seisus tsikkli ühe noore kuti juurde, et näha mis saab. Mõtlesin, et noor poiss, kogemust ei ole, et sealt midagi head küll ei tule... Aga võta näpust, tsikkel sai valmis ning läheb edasi nigu noor täkk. Algu mõtlesin, et midagi ikka on vast nihu läinud aga nüüd olen tükk aega ringi vuranud. Ainuke asi mis võiks parem olla on taga rehv. Mul tükib ta kiiresti kulumaBig Grin. Soovitan ka teistel forumis ühendust võtta sellise kasutajaga nigu -töll-
Vasta
#2

MIs rattast konkreetselt jutt? Ning millised on tehtud tööd?


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#3

madeinussr Kirjutas:MIs rattast konkreetselt jutt? Ning millised on tehtud tööd?


Tsikkliks oli 1976 aasta Honda GL1000 Gold Wing. Kuna paar aastad tagasi käisin sellega küllili siis vajas ta uut värvi ning mõne purunenud plastiku lappimist. Paari aasta jooksul jõudsin ise osta uued leegitorud ja sumpsid. Vahepeal tekkis mõte, et müün "sita" maha, aga ei... Veel oli vaja ka väheke keevitada ja mõnda toru endiseks väänata. Mõned jupid mis olid kriimustatud lasin üle kroomida. No mootor oli kah suht hõre ning mingi imelik heli oli ka sees (laagrid või midagi). Nüüd aga on mootor nigu kella värk.
Vasta
#4

Kas oleks võimalik näha töödest pilte?
Otsin alltöövõtjat kroomieeltöö jaoks.Olemas tehnoloogia ja masinad.
klientideks on lõunanaabrid ja põhjanaabrid!
Töö peab olema korralik!
tööpakkumisi on teisigi,kui aga jaksad ,siis võta ühendust!

51 99 0078

:I M Back
Vasta
#5

hr töll.
räägi kroomi eeltöö hinnast,kus vasetad,kus kroomid.kas pleku tööd ka teed,oleks vaja m-i porilaudu taastada u.40% ulatuses,silindreid sooveldada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne