[poolitatud] jaguar 3 seeria: kassiomanike kogunemine
#1

kas kassid juba tuulutama viidud?minul 500km sõidetud ja tean et stihli kass on ka aktiivses kasutuses.kuid kahjuks rohkem klassikuid pole kohanud.
Vasta
#2

Minu viimane tuulutus oli Maanteemuuseumi avamisel käik, vaata ka http://muuseum.mnt.ee/, kus vana valge üritusest osavõtjate poolt hetkega vallutati...

[Pilt: imgp13597qg.jpg]


600km pikkune retk lõppes aga taas sellega, et kassike sirutas käe pikalt ette ja nõudis raha uue ventilaatori siduri jaoks....Smile
Eks tuleb talle see anda, muidu saab uud radikat / plokki / misiganes kallimat osta....
Vasta
#3

ERAKORRALINE TEADAANNE

Esmakordselt Lõuna_Eestis
Võru Linnas 17.juunil Kose tee 9a
(Vana naftabaasi vastas)

VANAKRAAMI TÄIKA JA NÄITUS

Osalevad ka huvilised Lätist ja Venemaalt.
Ootame kõiki näitama, ostma-müüma ja vahetama.

Osalemine TASUTA!!!


Korraldaja:
Vanatehnika Omanike Sõltumatu Ühendus
"KOOSOLEK"

Lähem info : 5067550
53795112

No näedsa, võru juba broneerinud päeva.

Võimalus ju hommikupoole võrus käia ja siis Võsul õhtu veeta.
Samas pole ju kohustuslik igal pool nägu näidata.

Vasta
#4

Pagana kahju, et mul see laat ära jääb, sest samal ajal Pärnus on Alfaklubi suur viinavõtmine....
Lähemalt vaata :http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic.php?t=289
Vasta
#5

kuna enamusele jäävad viimased postitused segaseks,siis püüaks siin natuke selgust luua.
nimelt sai võetud plaani teha väikene jaguari koosviibimine ja esialgne mõte oli 17 juuni,see langeb aga välja.nüüd peaksid eelnevad postitused ka kõigile teistele kohased tunduma.

pakun siis välja 3 juuni?
Vasta
#6

tervis!
stihl siin andis teada sellest kenast netiurkast. palju õnne ning jõudu ja jaksu kassisügamisel! oleks endalgi niipalju viitsimist kui siin mõnel paistab olevat...
ise sõidan mõnuga juba teist suve '85 SIII XJ12 Sovereign-ga. põhiliselt Pärnu vahel, aga vahest ka pikemaid reise.
autoga suuri probleeme pole olnud, rohkem rõõmu. kõige suurem häda ongi garaaži puudumine.
eks teinekord pikemalt, praegu kotile ära...
Vasta
#7

tarts,unustasid märkimata kas 3 juuni sulle sobib?
Vasta
#8

Minu poolest võiks ju 3. juuni õhtupoole täitsa midagi teha...
Et siis Janeki 8 tärnilises we...? Cool
Vasta
#9

kui kuupäev sobib,eks ma siis proovin mingi kava tekitada ja kui õnne on venitab magamiseks ehk 0,5 tärni välja ka!
Vasta
#10

näed hakkab päevake jälle õhtasse saama. 3.06. peaks sobima küll. 100% kahjuks ei luba, äkki keskkompuutril on mingi oma plaan. kuhu siis tulema peaks?

stihlile: mul on juhiuksetihendit vaja. ja ühte kondi vidinat, mille kohta ma mingis netikataloogis eelmine aasta isegi pildi ja nime leidsin. ja juhiukse lukumootorit (aga selle saab ehk siit kellegi vana). ja kindlasti veel igasugu asju...
Vasta
#11

kaks olemas,kui robile ka 03.06 sobib,siis hakkaksin plaane paika panema ja kui siin natuke kuulutada ka,äkki ilmub keegi veel välja!

plaan on kokku saada viljandimaal võhmas.mõeldud sai seda neljakesi,nii et kui robi on ka positiivse vastuse andnud,hakkan plaani täpsustama.
Vasta
#12

Ei robi ei saa 3 kohe mitte kuidagi, enne 10. vaba aega ei leia, siis veel kass ka sõitma.
Vasta
#13

nii et juuni ei sobi,või mis teised arvavad?
Vasta
#14

tuleb välja, et mul on ka lapse tantsukooli lõpupidu ja järgmine päev suguvõsa kokkusaamine. õhtuks kimaks vast kohale, aga mõnusam oleks natuke vabamalt võtta ja päevavalges ka fraiereerida...
eks need suvised nädalalõpud on muidugi loetud. tea kuidas teil teistel töödega on, äkki annaks vahest mõni reedene päev vabaks võtta?
Vasta
#15

karta on et tööpäevad enamusele ei sobi.sellest lähtuvalt olen ka kavale mõelnud.plaan oleks järgmine:mingil laupäeval oleks õhtul kogunemine.sõõmine kohanemine,kes tahab joob õlut ajab juttu,kes läheb ja tantsutab nais(t)i.kui lapsed kaasas mõtleb neile ka midagi välja.pühapäev algaks kohvi ja hommiku söögiga.lastele pankoogid ja kino.kui kõik kõbusad teeks kassidega mõned tiirud ja tutvuks mõnede vaatamisväärsustega.pärast oleks söömine-istumine ja pidulik koju sõit.
no mingi selline mõte on,mis välja tuleb on muidugi iseasi.nüüd ootaks vastukaja.
Vasta
#16

kõlab hästi...
Vasta
#17

Kõlab hästi küll, juulist on kinni 8. siis juba vääramatu jõud.
Vasta
#18

pakun välja 1-2 juuli?
Vasta
#19

1. juuli sounds good. Mul sel päeval niikuinii Viljandi - Taagepera kanti asja...Smile
Vasta
#20

Jah minu poolt sobib.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne