[poolitatud] jaguar 3 seeria: kassiomanike kogunemine
#61

Sobib
Vasta
#62

Selleks ajaks vast mu Mark 7 ka kohal...Wink
Iseasi, kas sellega Viljandisse kannatab kihutada...

[Pilt: mk7registerpic.jpeg]

Aga sobib ikka.
Vasta
#63

kui sa,stihl,tuled mark 7-ga,siis sampus on minu poolt!
Vasta
#64

Mark 7?
Tõsiselt räägid vä?
Vasta
#65

Tõsiselt, jah, auto on makstud ja transpordifirmaga äratoomine kooskõlastatud.

Ise seda autot oma silmaga näinud ei ole, ainult piltide peal.
Suht hullumeelne tegu, muidugi, aga noh, riskima peab ka elus, eksole...
Hind on ka jubehea.
Vasta
#66

vahepealne info siis järgmine.plaanitud koosviibimine laupäeva(21 okt) lõunast pühapäevani.kuna ilmad sügisesed ja majutusega on hetkel kitsas,siis pühapäevaks plaanilisi üritusi ei tee.kogu kava piirdub laupäevaga ja lõppeb tantsuõhtga.ööbida saavad kõik keda peokära ei sega ja kellele muud magamis tingimused vastuvõetavad.samas kestab teenindus seni kuni külalisi on ja kui osalejaid jätkub ei hakka ka pühapäeval igav.
kokkuvõtlikult: laupäev saab olema kava järgi planeeritud,pühapäeva jätan lahtiseks kuid arvestan ,et kõik jäävad ka pühapäevaks.(kõhklused tingitud majutus kitsikusest.)

ootan arvamusi,ettepanekuid.varsti panen kava ka välja.
Vasta
#67

Paha lugu, mul on kahjuks just see nädalavahetus oktoobris ainukesena kinniSad((((
Pass minu poolt...
Vasta
#68

Nägin eile su Mk7 Smile
tundub, et saan ka osa võta kokkutulekus
Vasta
#69

robi Kirjutas:Sobib

Paistab, siiski, et minule see 21. kuupäev ei sobi. Ürituste kuhjumine.
Vasta
#70

avaldage kiirelt arvamust,teemal muuta 21-22 oktoober ümber 28-29 oktoobriks.
Vasta
#71

Mulle sobiks ka see ...
Vasta
#72

sobib
Vasta
#73

kui tartsile ja defile ka sobib,siis teeme 28-29.

AMF kokkutulekule plaanin ikkagi jaguariga minna,nii et kel huvi võime ühe kogunemise lihtsalt lisaks teha.minu poolt takistusi pole.
Vasta
#74

kogunemine toimub siis 28 oktoober võhmas,koht endine,kaart samas teemas leheküljel nr 5.kohale võiks jõuda orjenteeruvalt 12.00-13.00. ühis kööki seekord ei tee,seega igaüks tellib omale ise mida soovib.ööbimine endiselt siseruumides oma varustusega.pesta saab ka.

programm koosneb väikesest väljasõidust,kinost ja kõige olulisem -seltskonnast.sõõme,joome ja ajame juttu.
üritus lõppeb pühapäeval viimase liikme lahkumisega.

ootan endiselt vastukaja ja osalemis kinnitust.NB! tulla võivad kõik,keda jaguarid huvitavad.
Vasta
#75

ilmad hakkavad ilusaks minema ja peagi on kassijalutus hooaeg käes.mõtlesin siin möödunud jaguariaastale ja otsustasin,et kuigi on meil oodata kogunemist kuskile mõisa,ei välista see ju väikest teatriõhtut juuli kuus.
mõte oleks mul külastada jällegi teatrit ugala,täpsemat plaani ei saa veel teha,kuna juuli esinemis kava pole veel väljas,aga kindlasti toimub neil ka see suvi üks välietendus ja tõenäoliselt saaks seda juuli esimesel laupäeval vaadata ka.mida arvate?kas ühineksite minuga ka sel aastal?

minu kass sai viimati novembris joosta.
   
Vasta
#76

Ugala kasuks räägib see, et pärast saab (jällegi) Sinu hotellis oma vanu konte puhata...Smile)))

Kuid vahelduseks võiks ju ka ntx Endla või Vanemuise mänguplaani vaadata...

Mis ülejäänud loomapidajad arvavad?
Vasta
#77

Juhul kui suudan oma kassi ohjeldada sobib nii endla kui vanemuine. Ugala oli super.
Sel suvel on ehk lootust, et vr ei tule enam toyotagaWink
Vasta
#78

Kevad käes!!!!
Täna sai kass kuuri alt välja aetud, nurrus teine kenasti päikese käes. Pärast sai hääl peeneks ka lastud, ühesõnaga:
Head alanud hooaega kõigile!

P.S. Suise graafiku kohta ei oska veel öelda muud, et juuli esimene nädalavahetus on praeguse seisuga vaba.
Vasta
#79

päike tekitab hirmsat isu niisama paarutada,kuna maal pole lihtsustatul viisil kellegagi kollektiviseeruda,siis tegin väikse peresisese kokkutuleku.kõik kutsutud olid kohal(mina pojaga+naine teise pojaga).testisime kordamööda xj6-te ja xj12.kuigi minu xj12 on viletsamas konditsioonis kui 6,jäi ta mugavuse,müra ja sõiduomadustelt võitjaks.kokkuvõte oleks selline,xj6 on ehtne vanaauto,xj12 aga lihtsalt luksusauto.
veel sai imestatud,et kui palju annab ikka auto välimusele juurde pisikene kassi kapotil.siin ka tänud stihlile tänu kellele sain oma xj6 sellise lihavõtte kingituse teha.
mõni pilt ka,tekitamaks isu ühisele väljasõidule!
           
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne