Ikarus, osa 5
#1

On mul nüüd ära nähtud Pärnus ja Lavassaares seisvad Ikarus 255-d. Vaadates eelmisel aastal tehtud fotosid,on mõlemil bussil juba mitmed jupid küljest kadunud. Lavassaare bussil on eest kadunud kiri "ikarus" ja külgedelt mitmed liistud,lisaks sai ka sisse vaadatud,armatuuril kolmest osast olid 2 osa lahti kistud,muidu salong oli korralik.
Pärnu oma enda esialgsel kohal polnutki,oli taha otsa lohistatud ja neljast esitulest olid 2 küljest läinud. Kere plekid oli sellel küll lootusetus seisukorras.
Väidetavalt on nüüd ka Viljandis baar-Ikarus kadunud?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#2

Huvitaks,mida selle Ikarusega seal Tallinna lennujaamas tehakse? Minumeelest see pole seal õieti liikunutki.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

Mina ka näinud teda vaid enamuses ühe koha peal seismas.Wõib-olla kasutatakse teda mindi tehnilise staffi sõidutamiseks?
Vasta
#4

EdR Kirjutas:Väidetavalt on nüüd ka Viljandis baar-Ikarus kadunud?
Selle koha peal Viljandis, kus see varem seisis, 28.05.2006 seda enam polnud. Ka mitte samas kõrval asuval Kuusakoski platsil.
Pilt 17.07.2004:
[Pilt: ikarus318vvv9pv.th.jpg]
Loodan, et asi vaid sõidus on. Kui aga keegi väga muret tundma hakkab, siis helistagu pildil nähtaval numbril.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#5

Täna sai siis ära nähtud, et Harutee lõõts kandis numbrit 2492 ja pärineb aastast 1983. Hiljem olid veel variandid 2692 ja paberite põhjal ka 2795. Tunnistajateks olid PETSS ja Tomekk
Vasta
#6

Martin256 Kirjutas:Täna sai siis ära nähtud, et Harutee lõõts kandis numbrit 2492 ja pärineb aastast 1983. Hiljem olid veel variandid 2692 ja paberite põhjal ka 2795. Tunnistajateks olid PETSS ja Tomekk
Sellest peaks olema ka üks ilus must-valge pilt kah.
Vasta
#7

Martti Kirjutas:Venemaal põrkas Ikarus kokku rongiga, uudis.
Otse ETV24-st ka see sama uudis, seal on lisaks ka videoklipp: http://www.etv24.ee/index.php?0561011.
Vasta
#8

mersu buss ju

Vana tehnika ja veokite huviline
Vasta
#9

Martti Kirjutas:Venemaal põrkas Ikarus kokku rongiga, uudis.
Selles samas uudises on ju selgelt kirjas et Mercedes bussiga toimus kokkupõrge.
Vasta
#10

oxygen Kirjutas:
Martti Kirjutas:Venemaal põrkas Ikarus kokku rongiga, uudis.
Selles samas uudises on ju selgelt kirjas et Mercedes bussiga toimus kokkupõrge.
Kui selle lingi siia teemasse panin, oli seal selgelt kirjas "Ikarus buss."
Vasta
#11

Harutee buss 2492 originaalis
http://images.koffer.ee/gallery.php?u=Ma...rutee-buss
Eilsed pildid ehk tulevad varsti juurde
Vasta
#12

XTA Kirjutas:[Pilt: ikarus318vvv9pv.th.jpg]
Kas on võimalik, et tegu on endise 2952ga ? Värvid on jube sarnased.
Vasta
#13

See isend aastast 1982 küll pole
http://images.koffer.ee/gallery.php?g=29...521982.jpg
Vasta
#14

2952 oli ju sööklabuss ka, mida mina mõtlesin!
Vasta
#15

Regardman Kirjutas:2952 oli ju sööklabuss ka, mida mina mõtlesin!
Sööklabussil ei saa olla taga ust. Vaevalt seda ka baarile tegema hakati, nii et kusagil see pidi tehnoabi olema. Tallinnas ei mäleta sellise pika kere ehitusega isendit
Vasta
#16

Martin256 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:2952 oli ju sööklabuss ka, mida mina mõtlesin!
Sööklabussil ei saa olla taga ust. Vaevalt seda ka baarile tegema hakati, nii et kusagil see pidi tehnoabi olema. Tallinnas ei mäleta sellise pika kere ehitusega isendit
Oli küll 2952 sööklabuss ka(kaheuksega)!!! Mahakantud 2000-2001 aastal umbes... Ta tihti seisis Balti jaamas või Hoobujaamal DP platsil...
Vasta
#17

Tartusse,Tiksoja ülesõidu juurde vanarauaplatsile on liskas endisele connexi mersule veel Ikarus 260 siginenud.Käisin juures ja tegin piltigi,tegu vana Tartu bussiga nr.15.
Vasta
#18

Hakkas huvitama selline asi,et Ikarus 250-tel on mootor taga aga 260-tel keskel. Olen kuulnud,et tagasild on 250-l n. ö. tagurpidi keeratud võrreldes 260-ga ja nüüd loogiliselt mõeldes peaks ka buss hakkama siis tagurpidi liikuma edaspidi käikudega??? Kuidas see jõuülekanne 250-tel ja 260-tel lahendatud on? Väga arusaamatu....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#19

Eile Rakveres tantsupeol hakkas silma Ikarus (vist 256) 219GAG. Kelle oma? (pilti teha ei jõudnud, kuna kolleegidel oli hirmus kiire ja nad keeldusid autoto kinni pidamast)
Vasta
#20

Laupäevane saak Rakverest
Huvitav on see, et bussil ei olnud ühtki roosteplekki küljes. Palju sellised korralikke Ikarusi üleüldse veel liikumas on. Ega vist mitte liiga palju.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne