Projekt: "Monster Truck"
#21

KILLER666 Kirjutas:täitsa uskumattu et sa just selle volga oled otsustanud ära l6hkuda ...
see sama volga juba pool aastat mul arvuti taustapildiks olnud, aga j6udud!

sorry aga mulle tundus ta seal reas kole kurvana, aga nüüd ta õitseb ninapüsti kõrgelWink

Kui see hullumeelne nädal läbi saab hakkan vaikselt edasi tegema..
Vasta
#22

Tsitaat:Kui see hullumeelne nädal läbi saab hakkan vaikselt edasi tegema..

Ivar, oled teinud ka midagi ?

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#23

Veits ideid:

[Pilt: volga1.jpg]

[Pilt: volga2.jpg]

[Pilt: volga3.jpg]

http://www.jalopnik.com/cars/el-camino/d...220347.php
Vasta
#24

Olin jätnud oma lemmikprojekti unarusse, ja nüüd tuli jälle "vaim" pealeSmile
Olen teinud:
1)Kere alla poole lasknud
2)Pagasniku alt punase kasti ära eemaldanud ja panin sinna 66 kabiini vedrud(ilupärastToungue, kuid hetkel hoiavad tagaotsa üleval) peagi kinnitan tagumise otsa ära.
3)Volga kere on keskelt poltidega 66 raami külge kinni pannud.
4) Sidur on ära ühendatud ja töötab.

Varsti läheb tegemisse käigukang ja rooli süsteem.
Pilte: http://www.zone.ee/ivar73/pildid.html
Ivar.
Vasta
#25

kuidagi tagumised koopad ja tiivad ratastega ka vastavusse viid, st tagarataste kohale? Hetkel nats imelik see värk seal niimoodi...
Vasta
#26

Coger Kirjutas:kuidagi tagumised koopad ja tiivad ratastega ka vastavusse viid, st tagarataste kohale? Hetkel nats imelik see värk seal niimoodi...

66 raami lühemaks lõikama ei hakka, kuna pole mul neid meistreid nii võtta, kes kardaanid lühemaks teeks ja raami kokku keevitaks.
Edaspidi KUI saab selle masina liikuma siis üks mõte on, et panen tagumised koopad kinni ja ehitan taha kasti... Mõtteid on veel, kuid see on jäänud pinnale.
Vasta
#27

ivar73 Kirjutas:panen tagumised koopad kinni ja ehitan taha kasti

siis ta võib täitsa ok välja näha lõpuks ilmselt.
Vasta
#28

Kuidas sa selle roolisüsteemi mõtled kokku viia?
Ma panin 66 raamile 245 diisli ja uue GAZ-i kabiini. Roolikarp sai 3307 ja võimu jagaja 3309 oma. Klapp 33081. Silinder jäi 66 oma. Voolikud sai kõik ise tellitud. Rool töötab.
24 kerega tekib vist sama nurk roolilati ja raami vahel, et siis 3307 (53) roolikarp, soovitaks.
Vasta
#29

53 roolikarbi mõtlesingi panna, ja 66 kardaan liigendusega ajan roolikarbi ja volga rooli samba(vist on selline nimetus) õigeks.
Aga kas 53 roolikarbile 66e jagaja istub otsa?
Vasta
#30

Mul ei ole 66 jagaja vaid 3309 oma (kataloogi number), tellisin Rebellast.
Vahe on jagaja kuulliigendi asukohas. Proovin pildi teha. Roolikarbi kinnituskoht oli vist ka teine, ei mäleta. Auto asub Tabasalus garaasis. Igasugused klapid ja voolikud on omaette teema. Sai seda rooli aretatud mitmes etapis, lihtsalt mõistus jooksis aeg-ajat kinni.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne