Ei saa ärimeestest aru
#41

subaru_turbo Kirjutas:Sügavad vabandused minu poolt !

Kui härra kes sõidab MAZDA 6 Wagoniga ei viitsi autot laiali lammutada, milleks kulub vast mõned tunnid, ei tähenda ju seda et kõik peaks komplektse masina emeksi viima. Arvutame seejärel saadud tulemuse ning siis palun väga targutame edasi !

Sõidan ka Mazda 6 Wagoniga. Kas ka mina olen härra? Vaevalt...On see masin ju täiesti tavaline tagasihoidlik kesklassi masin, ja mis minu jaoks kõige olulisem: ta ei nõua mitte mingit tähelepanu ja tegelemist. Ta lihtsalt on kogu aeg sõiduvalmis tööhobune.
Ja selleks, et seda ja palju teisi asju endale lubada, pean tegema rasket ja üsnagi tervistkahjustavat tööd. 176 tundi kuus, muideks...

Lisaks jaguneb vaba aeg:

-töötamine veel ühel töökohal, tõsi küll, oma pisikeses firmas;
-Capri taastamine;
-Jaguari taastamise lõpetamine (kliimaseade on veel jäänud, muus osas sõidab);
-nädalavahetustel pere ja puhkus; sõbrad
-magamine

Kahte üleliigset tundi pole, aga, kusagilt võtta. Ja kui ma ta teiste asjade arvelt võtan, on see minu jaoks liiga kallis...
Tundub, subaru, et te ei ole oma ajakasutusest veel maksimaalset välja võtnud. Sestap ka kadedus nende suhtes, kes on. Ja soov neid inimesi alla, enda tasemele, kiskuda...


Nymmiku pahameelega olen aga kahe käega nõus.
Ja ma ei saa samuti aru, miks see nii on? Kui müün, siis ainult 6 tuhat, kuigi Kuusankoski pakub vaid 2 tuhat. Oleks ju 2,5 tuhatki parem pakkumine ning selge võit...
-Pearu - Andrese ehteestlaslik kaikavedamine?  Ei saanud sellest ju ka Tammsaare aru...juhtis sellele vaid tähelepanu...
-postsovjetlik mõtlemine?
Võibolla. Turumajandus settib meie peades aeglaselt.

Vasta
#42

Ja mina näiteks sõidan vahest GAZ-21-ga millel ise ei viitsi ka liigendid määrida. Lihtsalt igaüks peab tegema see mida oskab, kui sa oled piisavalt elus toime tulnud siis sa ei pea tegema töö mida keegi teine teeb kaks korda kiiremini ja oluliselt paremini kui sina ise.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#43

nymmik Kirjutas:
denis23 Kirjutas:selles mõttes ma tahtsin öelda et volga näiteks ei ole selline uskumatu pill mille emeksisse saatmine on kuritegu
vaat, ikkagi enamus ei mõista minu teema algatust. kuritegu pole mitte volga emexisse saatmine.
Vaid äriloogika
*terve auto müün 6K eest
*kui seda raha ei saa viin emexisse aga mitte ei müü autot 2K eest

Ega kõigest ei peagi aru saama siin ilmas ja
tavaliselt ei osteta neid 2k masinaid isegi
siis kui omanik nõustub müüma toimub lihtsalt "kõvatamine"...

Aga emex ei "kõvata" ja võtab valimatult ning palju
räägitud :klaasid,polstrid,plasmass peavad olema eraldatud ei vasta tõele...
läheb koos "saba ja sarvedega" plekki hinnaga!!!

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#44

ints Kirjutas:
nymmik Kirjutas:
denis23 Kirjutas:selles mõttes ma tahtsin öelda et volga näiteks ei ole selline uskumatu pill mille emeksisse saatmine on kuritegu
vaat, ikkagi enamus ei mõista minu teema algatust. kuritegu pole mitte volga emexisse saatmine.
Vaid äriloogika
*terve auto müün 6K eest
*kui seda raha ei saa viin emexisse aga mitte ei müü autot 2K eest

Ega kõigest ei peagi aru saama siin ilmas ja
tavaliselt ei osteta neid 2k masinaid isegi
siis kui omanik nõustub müüma toimub lihtsalt "kõvatamine"...

Aga emex ei "kõvata" ja võtab valimatult ning palju
räägitud :klaasid,polstrid,plasmass peavad olema eraldatud ei vasta tõele...
läheb koos "saba ja sarvedega" plekki hinnaga!!!

Tegu ei ole "ärimeeste loogikaga" vaid igati normaalse ja asjakohase käitumisega.

Üritan juba pikema aja jooksul pea olematu hinna eest müüa täiesti sõitvat vw passatit mis on roostes, ülevaatuseta ja kindlustuseta. Ja mis te arvate milline on reakstioon kuulutusele? Vastavad sellised tegelased kes oleks kohe valmis tulema ja masinaga ära sõitma. Kui kuuldakse, et nii asi ikka ei lähe, siis ... Ja mis jääb üle? Tegemist pole küll otseselt uunikumiga, kuid mõte on ju sama. Pole mõtet suhelda saja soodaga kes "kohe masina ära ostavad", lihtsam ja stressivabam on masin kuusakoski platsile vedada.
Ja enamustel juhtudel on võimalik tingida või oma hind pakkuda. Tavaliselt kipubki vanemate sõidukitega nii olema, et metalli eest pakub kuusakoski rohkem kui "tõsine autohuviline" on nõus maksma. Turumajandus...
Vasta
#45

ja lisaks sellele pole hilisemat peavalu kui sinu nimel oleva autoga mingi jama toimub.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#46

ferdinand Kirjutas:Üritan juba pikema aja jooksul pea olematu hinna eest müüa täiesti sõitvat vw passatit mis on roostes, ülevaatuseta ja kindlustuseta.

Korralda väike jupimüük ja ülejäänu pärast vanarauda. Saad lisaks saja soodaga suhtlemisele neilt veel umbes sama palju krabisevat, kui AS Kuuskakoski maksab.
Vasta
#47

subaru_turbo Kirjutas:Tegin ise siia "turuplatsi" alla hiljuti teema tahtes osta Datsuni mootorit jms mis aga kustutati kuigi vastas reeglitest loetud nõuetele, ka rohkem kui 25a vana... ei näe kustutamiseks põhjuks aga no eks need piisavalt võrdsed selle ikka leiavad!

Mina kustutasin kuna postitus ei olnud vastav reeglitele. Otsiti Datsuni(Nissani) mootorit, Nissan ostis Datsuni vist 82 või 84 igal juhul alla 25-e aasta tagasi ja kuna postituses ei kumanud läbi, et seda paigutatakse alla 25-e aasta vanuse sõiduki peale, siis kustutasin.

Dad.
P.S. Offtopic ... seega rikusin ise seadust Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne