Teema on suletud

Automoto sümboolikaga pusad.
#1

Lugesin jälle neid särgi lugusid. Pakuks oma poolt välja, siis automoto pusad. Sümboolika ja tekstid jne. saab sinna peale vel mõelda. Nimelt sain tutvusi ühes õmblusfirmas, kus põhimõtteliselt oldi selliste asjadega nõus. Pusa hind orienteeruvalt 300.- (võibolla vähem, rohkem kindlasti mitte)

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
#2

Külm suvi tulemas.
Oleksin käpp kui vähegi raha on.

Andres.
#3

Küsimus kas logod tulevad värviga või õmmeldakse peale.Mind võib ka kirja panna.
#4

Särgist jäin oma lolluse tõttu ilmaSad
Seega kui pusade plaanist asja saab, olen käsi

Omalt poolt pakuks välja idee tellida särgid J-J varjupaiga logodega. Ma ise kannaks seda reklaami uhkusega ja oleks nõus selle ka kinni maksma. Kui muidugi muuseumipapal või kellelgi teisel selle idee suhtes pretensioone pole.
#5

Olen zazikuga nõus, et varjupaiga logo ka veel peal oleks.
Pane mind ka kirja, jäin samuti särgist ilma.
#6

Kui on XXXL (hädakorral mahub ka suurem XXL), siis olen huviline.
#7

pusade koha pealt oleks käsi. mis vaja selleks teha ja kuhu raha kanda?
#8

Enne kui keegi mingeid särke tegema hakkab, sh. ka varjupaiga omi, peaks eelevalt särgitegija varjupaiga käest luba küsima ja vastava sisulise pöördumisega ka automoto.ee foorumi haldajate saatma. Seejärel vastavad kavandid ka foorumis ülesse panema jne.

Üliselt ei ole me vastu kui keegi tahab automoto.ee süboolikakga nänni omale teha, meil logo kasutamise statuuti pole. Viisakas oleks siiski asi korralikult ette valmistada.

Selliseid postitusi, et keegi tuttav kuskil teeb odavalt ei taha siin foorumis enam näha. Valmistage asi korralikult ette, esitage see foorumi administraatoritele ja saate oma tegevuseks ka meiepoolse toetuse.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne