TAK (Tallinna Autobussikoondis), osa 5
#41

ja miks buss 3 ei peatu mõlemal pool estonia peatuses.kuidagi imelik.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#42

ja miks 1a ei peatu tagasiteel linna Vallamaja peatuses
ja miks 21 ei peatu tagasiteel linna Rocca al Mare peatuses
ja miks rida võib väga pikaks minna. Tihti pole sellistele küsimustele vastust...
Vasta
#43

crazy Kirjutas:ja miks buss 3 ei peatu mõlemal pool estonia peatuses.kuidagi imelik.
Mis jutt see on ? Estonia sõidab ühepidi Estoniast läbi ja peatub ka seal!
Vasta
#44

Regardman Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:ja miks 1a ei peatu tagasiteel linna Vallamaja peatuses
MIS LOLL JUTT SEE VEEL LISAKS ON ? PEATUB KÜLL, TEEB SPETSIAALSELT SINNA HAAKE!

Regardman, võta palun rahulikumalt. Pole vaja mingeid agressiivse tooniga postitusi. Vasta rahulikult kui sa vastust tead, isegi kui sinu jaoks tundub see küsimus või väide rumalavõitu.
Vasta
#45

zazik Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:ja miks 1a ei peatu tagasiteel linna Vallamaja peatuses
MIS LOLL JUTT SEE VEEL LISAKS ON ? PEATUB KÜLL, TEEB SPETSIAALSELT SINNA HAAKE!

Regardman, võta palun rahulikumalt. Pole vaja mingeid agressiivse tooniga postitusi. Vasta rahulikult kui sa vastust tead, isegi kui sinu jaoks tundub see küsimus või väide rumalavõitu.
Sorri, see polnud agresiivne toon, lihtsalt Caps oli peale jäänd Big Grin
Vasta
#46

Täna hommikul 9.56 ajal Narwa mnt Poska ristis mingid probleemid 3772+313.Seisis ohutuledega esimeses reas, taga TAKi liiniteenistus.Buss tundus nagu terwe olewat.
Vasta
#47

Regardman Kirjutas:
zazik Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:ja miks 1a ei peatu tagasiteel linna Vallamaja peatuses
MIS LOLL JUTT SEE VEEL LISAKS ON ? PEATUB KÜLL, TEEB SPETSIAALSELT SINNA HAAKE!

Regardman, võta palun rahulikumalt. Pole vaja mingeid agressiivse tooniga postitusi. Vasta rahulikult kui sa vastust tead, isegi kui sinu jaoks tundub see küsimus või väide rumalavõitu.
Sorri, see polnud agresiivne toon, lihtsalt Caps oli peale jäänd Big Grin
Oma viga, pole ammu sinnakanti sattunud, varem ta sealt läbi ei sõitnud.
Vasta
#48

k2sipidur Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
zazik Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:ja miks 1a ei peatu tagasiteel linna Vallamaja peatuses
MIS LOLL JUTT SEE VEEL LISAKS ON ? PEATUB KÜLL, TEEB SPETSIAALSELT SINNA HAAKE!

Regardman, võta palun rahulikumalt. Pole vaja mingeid agressiivse tooniga postitusi. Vasta rahulikult kui sa vastust tead, isegi kui sinu jaoks tundub see küsimus või väide rumalavõitu.
Sorri, see polnud agresiivne toon, lihtsalt Caps oli peale jäänd Big Grin
Oma viga, pole ammu sinnakanti sattunud, varem ta sealt läbi ei sõitnud.
Regardman, mitte suurtähtedes pole asi, vaid sinu tekstis on agressiivne toon. Ja muide - tagasiteel linna 1A tõesti ei põika Vallamaja juurde!
Vasta
#49

Vabandust sm. k2sipidur.
Olin nii ähma täis ja vaatasin, et kohe see "crazy" paneb hullu.
Nime ei pannud tähele. Aga tegelikult tagasiteel ei peatugi ja erilist mõtet sellel pole. Kunagi vist oli tagasisõites ka "Vallamaja".
Vasta
#50

PETSS Kirjutas:Täna hommikul 9.56 ajal Narwa mnt Poska ristis mingid probleemid 3772+313.Seisis ohutuledega esimeses reas, taga TAKi liiniteenistus.Buss tundus nagu terwe olewat.
Vasak küljepeegel oli puruks sõidetud.
Vasta
#51

Regardman Kirjutas:Aga tegelikult tagasiteel ei peatugi ja erilist mõtet sellel pole. Kunagi vist oli tagasisõites ka "Vallamaja".
Pole olnud.
Vasta
#52

Tuli meelde, et eile õhtul olin bussiterminalis ühe väikese sündmuse tunnistajaks. 18. liinil mingisugune Scania lõõts (arvatavasti 1098) andis ülemise parema nurgaga sellele tabloole, mis peatuse kohal ripub ühe hea obaduse. Lõi korraks pildi taskusse ja rappus teine seal aga jäi elu ja tervise juurde.
Vasta
#53

buss 48 sõidab mõõda endla ja tulika tänavat,aga ma olen näinud mööda toompuiesteed ja paldiski mnt ka sõitmas.tegelt nii on vist lühem maa ka.aga ikkagi miks 48 buss siis mööda toompuiesteed sõidab?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#54

crazy Kirjutas:buss 48 sõidab mõõda endla ja tulika tänavat,aga ma olen näinud mööda toompuiesteed ja paldiski mnt ka sõitmas.tegelt nii on vist lühem maa ka.aga ikkagi miks 48 buss siis mööda toompuiesteed sõidab?
Toompuisteel on vähem autod ning valgusfoori(viimasel ajal see on tihti)...
46. liin sõidab niimoodi ka!!!
Vasta
#55

miks nad siis ei märgi ühistranspordi kaardil niimoodi?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#56

crazy Kirjutas:miks nad siis ei märgi ühistranspordi kaardil niimoodi?
Kellegi asi pole, kuidas kahe punkti vahet kiiremini läbida. Lennaku, kui tahab
Vasta
#57

Martin256 Kirjutas:
crazy Kirjutas:miks nad siis ei märgi ühistranspordi kaardil niimoodi?
Kellegi asi pole, kuidas kahe punkti vahet kiiremini läbida. Lennaku, kui tahab
Mulle justkui nagu kõrva jäänud, et ka ekspressidel on kindel marsruut, millest juhid kõrvale kalduda ei tohi. Vbl ainult erandjuhul (ummikud, avariid jms).
Vasta
#58

Mitte mingisugustel liinidel ei tohi hakata mingit omaloomingut tegema.
Vasta
#59

oxygen Kirjutas:Mitte mingisugustel liinidel ei tohi hakata mingit omaloomingut tegema.
Ma olen mingit TAKi käskkirja või korraldust näinud, kus 46. liini bussidel lubati Endla asemel Hotell Tallinna kaudu sõita. Ei mäleta, kas see oli soovitusena või käsu korras, aga vist siiski soovitus juhuks, kui Taksopargi juures on pikemad ummikud. Ei mäleta ka, kas see oli ajutine või ilma tähtajata korraldus. Oli see umbes 1997.a.
Vasta
#60

Wiimati sai 46 liiniga  Tallinna hotelli kaudu kesklinna sõidetud 2-3 aastat tagasi lumetormi aegu.Ekspress bussidel ju wahet pole ,mis kaudu sõidetakse.Peatusi ju vahepääl pole.Peaasi ,et rahwas rahul oleks(jõuaks enamwähemb õigeks ajaks kohale)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne