foorum läheb maha
#21

Minul loopis eile u kella 16st alates teadet, et mingi laadimiste limiit on täis, "try again when the server is less busy". Praegu sain esimest korda peale seda sisse siia.
Vasta
#22

zazik Kirjutas:Minul loopis eile u kella 16st alates teadet, et mingi laadimiste limiit on täis, "try again when the server is less busy". Praegu sain esimest korda peale seda sisse siia.

Mul on see kiri iga öhtu ees kui tahan foorumisse saada. Tavaliselt yritan siseneda kella 9 paiku.
Vasta
#23

Mul ka täna see "try again when the server is less busy" värk olnud.
Hommikul 6 ajal ei viitsinud palju jamada, nüüd siin õhtul olen viimase tunni ajaga suutnud lugeda vaid 5 teemat, sest pidevalt näitab seda teadet.
Vasta
#24

Järelikult on server millegagi koormatud.
Vasta
#25

Endal kestis see kammaijaa eile õhtust praktiliselt praeguse hetkeni. Ja seda veel eriti päeva-ajal, kui foorum niiväga koormatud pole.
Vasta
#26

Ma hommikul sain isegi natuke jamatud foorumis kuidagi, kuigi see "try again when the server is less busy" piinas mind kuni seitsmeni õhtul...
Vasta
#27

Mul on umbes samamoodi nagu mrali'l.
Vasta
#28

Praegu pidin ka paarkümmend korda refreshima enne kui sisse sain. Iga teema lugemiseks ka mõned korrad.
Vasta
#29

Tundub et üks ja seesama jama siis kõigil.... :S

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#30

Kõik, kes te postitasite siia #20-#29, lugege nüüd uuesti, mis meie "number ühel" teile öelda on:
svenson Kirjutas:Ehk kannatate ära mõned päevad veel kui lõplikult valmis saab...
Üldiselt võttes: kasulik on mingist asjast (olgu selleks siis mingi weebisait, internet üldse, arvuti, misiganes) endale liigset sõltuvust mitte tekkida lasta. Taolisi "appi, mis lahti on?" postitusi ei peaks siis ka kirjutama ja nendele aega & ressursse raiskama Smile

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#31

Ega me ei olegi sõltuvuses ma arvan. Minul näiteks on saanud lihtsalt kombeks arvutis olles ka siit läbi hüpata ja kaeda, mida uut ja huvitavat on siia kirjutatud. Kollanokk nagu ma olen Rolleyes olen ma tänu siinsete kogenud inimeste jutule kõvasti targemaks saanud. Aga kuna nüüd teatud aja jooksul see meeldiv ja arendav kirjandus kättesaamatuks jäi, siis ikka ju häiris see mingil määral minule ja ka kõigile teistele kaasfoorumlastele külge jäänud isiklikku päevakava. Umbes nagu üleminek talveajale Smile
Vasta
#32

eks meil ole hetkel taolised probleemid nagu rate.ee aegajalt on Smile aga me tegeleme sellega ja loodetavasti kohe kohe oleme kiiremas serveris
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne