Melliste laat 6.august 2006
#1

Igaaastane kolapäev
Vasta
#2

Plaanis minna sinna, pole ennem käinud, kas vanadele motikatele ka midagi liigub seal?
Vasta
#3

inc Kirjutas:Plaanis minna sinna, pole ennem käinud, kas vanadele motikatele ka midagi liigub seal?

Seal liigub kõike, mida Levatek'i liikmed ja muidu Tartu kandi inimesed on müügiks välja toonud! Ehk siis ampluaa on jalgratastest kuni veoautode ja traktoriteni välja, ühiseks nimetajaks uunikumid.

Kui oled uunikumi-inimene, siis tasub alati minna! Nii suhtlema, vaatama kui ka ostma. Ise olen viimased 3 korda käinud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

mis kell on algus?
Vasta
#5

janek555 Kirjutas:mis kell on algus?

Vara nagu nendel üritustel ikka kombeks.

Dad.
Vasta
#6

janek555 Kirjutas:mis kell on algus?


Täna juhuslikult kohatud Väino Peebo mainis ametlikuks algus kellaajaks 9.00 aga ilmselt toimub üht teist huvitavat veel varemgi.


Nägemiseni pühapäeval
Vasta
#7

Minu arvamuse kohaselt läks ka seekordne laat igati korda-tore sõbralik üritus kus sai mõndagi huvitavat osta ja teiste vanatehnikahuvilistega, sealhulgas mitme AMF inimesega soojalt suhelda.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#8

Noo motikatele liikus nii mõndagi, seda mida otsid ikka ei saa, vähemalt sain tagasi süütemängu uue. Ise kinkisin lihtsalt ühele nooremale tsikli ehitajale kunagi, lisaks andsin veel tutika 6v geneka rootori. Neetud kalliks on asjad läinud.
Komplektne M72.K750. uus süütemäng maksis 700kr, kas see on tõesti nende õige hind hetkel? Vanal paistsid ka uued silindrid kuid nende hinda ei julgenud küsidagi enam Big Grin
Muidu pill mängis ja süüa oli, suffi ka oli, ehk vean oma stuffi ka teinekord välja.
Loodan Kurtnas paremale õnnele, eks ta juu õnne värk ole(defitsiidi värk)
Vasta
#9

Kahjuks on hakanud jubinad omaniku tahte vastaselt liikuma Sad Varemalt sellist asja ei olnud ja kuulda oli, et sama "rõõm" tabas ka teisigi.

Dad.
Vasta
#10

Sm. Volgahuviline mainib ka, et sai seekordselt Melliste laadalt oma "Mustale Vanahärrale" rohkem asju, kui ta arvatagi oskas. Igatahes positiivne elamus Smile

Edit: Tuli meelde, et kusjuures nende "asjade liikumiseks" ma nägin, andsid nii mõnedki nende asjade müüjad põhjust. Üks näide: Seisis seal keset platsi üks pika kastiga veoauto. Kastis oli igasugust kola, kuid minu tähelepanu köitis sealse kraami hulgast hoopis üks GAZ-24-ja tagumine, väikese numbritahvli jaoks pressitud süvendiga paneel. Ühesõnaga, vana tüübi GAZ-24 oma siis veel. Detail oli punase krundiga kaetud ja korralik. Nii mitmegi juuresoleva mehe käest sai küsitud, et kas see veoauto ja see kraam kuulub teile ? Vastuseks sain ainult pearaputuse. Ja oleks siis asi veel piirdunud kastis olevaga: Kasti kõrval,õigemini selle najale toetus, lisaks GAZ-24-ja tagatiibadele jm. asjadele, täiesti korralik LUAZ-i esipaneel koos võre ja esitulede kopsikutega. Nii mõnigi pikanäpumees oleks võinud nii selle sealt käigu pealt lihtsalt kaasa haarata ja minema kõndida.
Ma usun, et ühe koha peal passida on tüütu, eriti kui keegi ei osta või ei tunne pakutava kauba vastu huvi, aga alati saab ju naabermüüja käest abi paluda, et ta niikaua kaubal silma peal hoiaks, kui endal momendiks vaja ära käia. Kas siis söömas või kus iganes.
Vasta
#11

Jäin ka laadaga väga rahule sest sain omale nii mönegi vajaliku jubina. Samas leidis kinnitust minu endajaoks mõeldud mõte, et kui ma midagi hoian käes juba kauem kui kolm minutit siis tuleks see asi ilmselt ära osta. Ostmata jäin üks köögi või vannitoa kraan mis mulle väga meeldis. Kui nüüd keegi siinsetest lugejatest juhtus nägema müüjat kes asus umbes platsi keskpaigas ja müütas lisaks muule ka ühte sellist masiivset kraani ( materjaliks ehk oli miski messing või midagi taolist ), sooja ja külmaveekraanid olid X ( sellise kujuga ) ja saksakeelsete kirjadega. Lisaks sellel vett väljutaval tilal oli ka miski kangike küljes. Sooviks selle müüja mingit kontakti vai miski kui äkki on kellelgi.
Ette tänades. Grahv
Vasta
#12

grahv Kirjutas:Jäin ka laadaga väga rahule sest sain omale nii mönegi vajaliku jubina. Samas leidis kinnitust minu endajaoks mõeldud mõte, et kui ma midagi hoian käes juba kauem kui kolm minutit siis tuleks see asi ilmselt ära osta. Ostmata jäin üks köögi või vannitoa kraan mis mulle väga meeldis. Kui nüüd keegi siinsetest lugejatest juhtus nägema müüjat kes asus umbes platsi keskpaigas ja müütas lisaks muule ka ühte sellist masiivset kraani ( materjaliks ehk oli miski messing või midagi taolist ), sooja ja külmaveekraanid olid  X ( sellise kujuga ) ja saksakeelsete kirjadega. Lisaks sellel vett väljutaval tilal oli ka miski kangike küljes. Sooviks selle müüja mingit kontakti vai miski kui äkki on kellelgi.
Ette tänades. Grahv
Minul veekraanide jaoks seekord silma ei olnud, aga äkki müütas neid sama mees kes igal nädalavahetusel müütab kraane Tallinnas Kadaka autoturul.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#13

Kas selleaastasest üritusest ka midagi kuulda on ?
Mõtlesin siis täpsemalt toimumiskuupäeva, et kas 4-ndal või 5-ndal augustil ?
Vasta
#14

Sm. Volgahuviline Kirjutas:Kas selleaastasest üritusest ka midagi kuulda on ?
Mõtlesin siis täpsemalt toimumiskuupäeva, et kas 4-ndal või 5-ndal augustil ?

Portaal http://www.unicweb.ee/ kirjutab, et ta ikka viiendal oleSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne