Projekt 50ccm Custom
#1

Hetkel pole küll palju midagi tehtud ,kuna töö segab vahele ,kuid niipalju kui vaba aega on üritan pühendada sellele projektile... Niisis ,lugu algas sellega ,et soetasin ,õigemini vahetasin oma rolleriräbala atm minibike vastu ,alguses oli nagu kõik isegi ok ,aga noh ,minu sõidustiil ,hiina plastik ja metall lihtsalt ei sobinud kokku ,sai siis testitud ,et palju üks atm'i mootor üldse jõuab vedada ,üllatavalt palju peaks mainima ,istusime tavalise atm'i selga kolmekesi ning andsime minna ,vedas päris ilusti ,ei hakkanud pooma ega midagi ,ühesõnaga ,mootorile kurja ei tee... Sai siis minibike juppideks kakutud mootor ilusti puhtaks tehtud ning mõtlema hakkatud... Mõeldud tehtud ,käisime sõbra maal ning tõime sealt voshoodi ja igasugu muude isendite juppe ,millest nüüd üritan aretada endale linnakõlbuliku 50cm3 voshoodi ,kui nii öelda... Hetkel on seis selline ,et on vaja veel üks mootori kinnitus teha ning raam tugevndada ,kuna vahelt sai üks torui ära lõigatud...

[Pilt: imgp02965qd.th.jpg]

[Pilt: imgp02973rl.th.jpg]

Ullem aretaja...
Vasta
#2

Pisike update ,eriti pole küll midagi tehtud ,aga nüüd saab vähemalt aimu ,misasi sellest tuleb...
[Pilt: imgp03052rz.th.jpg]

Ullem aretaja...
Vasta
#3

Tere, väga huvitav projekt! Tuli tahtmine omal ka midagi teha - näiteks '67 aasta Moskva enam-vähem seisukorda kuid ilmselt jääb see teostamata.

Mul on ka ATM'i 50ccm mootor olemas ning isu midagi taolist korda saata nagu sina käsile võtsid. Kas sa ütleksid mulle mis raami kasutasid ning kas mootor istus ilusti peale või tuli natuke rohkem vaeva näha?

Kuidas muidu masin arenenud on? Kas jäi sinnapaika või on juba valmis?
Vasta
#4

Kas on kindel värk, et mootor lahjaks ei jää sellist raskemat atribuutikat kasutades? Sinna otsa tuleks veel lisada inimmassi 85kg.
Vasta
#5

No kuidas projekt arenenud on?

Fiat 127 0.9l
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne