Cruisiks Viljandis!
#1

Tervist lgp.tsiklimehed!
Mis arvate, kui cruisiks Viljandis nagu eelmisel aastal, õhtupoole on võimalus ka simmanile minna. Kes eelmisel aastal käisid, jäid minu arust rahule.Simman toimub samas kohas kus eelmine kordki st muuseomis, seal võib ka telgi üles panna jne.
Ootan vastukaja.
Vasta
#2

Tere jah - aga mis cruiis see veel selline on?! Kes korraldab?! Miks reklaami pole tehtud?! Ja kus Viljandis selline muuseum on, kuhu telkida saab?!
Miks amf alativalmis tatipritsid pole sellest veel ridagi toksinud?!
Vasta
#3

biker.ee foorumiga kahasse sain selguse, et Hr. Miilits ssovib kruiisida Viljandis 22.06.2006 ja õhtul jõuda Lubjassaarde, Johann Köleri muuseumi juurde, kus siis toimub vanajalgrattaseltsi kokkutulek ja jaanituli!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#4

Sm. kaaskodanikud, kas see mõte siis kehva on???
Nüüd olen elu ja tervise juures Otepäält tagasi ja tegeleks selle probleemiga edasi.
Asjast juttu tõesti biker.ee-s teemalhttp://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=140475#140475
Kutsuks kõiki huvilisi kaasa lööma.
Kui olen midagi valesti teinud palun lööge peoga otsette.
Vasta
#5

Lisan veel, et mõte oli selline:
1. teeks Viljandi vahel väikese sõidu ja näitaks nii masinaid linnas kui ka maal.
2. võib olla nii mõnigi mees otsib oma kuurinurgast midagi huvitavat välja, teeb selle korda või teostab teisele omanikuvahetuse, et masin saaks korda tehtud ja jälle liikuma pandud.
3. linnamees näeks korralikku külasimmanit.
Vasta
#6

Paistab, et üleskutse ei ole ahvatlev, kuid ütlen, et eelmisel aastal Viljandis käinud tsiklimehed jäid rahule. Simmanil õllemärjukese ning kõhutäite hind stagnalähedane. Mõni jõuab ka siia muuseomi esmakordset.
Keda ma aga enne pühi ei kohta ning kellega ei suhtle, siis teitele kõigile sooviks häid pühi ning kiiret tervise paranemist pühadeaegsest jamast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne