lammutatavad garaažid ehk uunikumehed olge valmis
#1

Tere,

http://www.postimees.ee/120606/esileht/s...205318.php

Kardan, et kuna garaazid kuuluvad eakatele inimestele, siis võib seal palju huvitavaid asju tallel olla, mis nüüd paremal juhul müüki, halvemal juhul emeksisse lähevad.

Uunikumehed olge valmis ja rakendage naabrivalvet!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Õnneks ei lähe need garaažid lammutusse üleöö-esmalt tuleb vormistada ost-müük, vormistada ühistute likvideerimine, taotleda lammutusluba jne.
Sügisel on küsimus juba kindlasti aktuaalne.
Peale selle tasuks tallele panna ka võimalus omandada lammutuspaigalt soodsalt elektrikilpe, graažiuksi, hingi, suluseid, garaažimööblit jm värki.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#3

Tegelikult sellisel juhul ma arvan tasub pilku pöörama Paljassaares asuvale garaazilinnakule (mitusada garaazi) , mis peab 100% lammutusele minna kuna linn peab seda ebaseaduslikuks ehitiseks. Seal on kindlasti palju huvitavaid asju.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#4

Üks nendest garaazidest kuulub ühele minu sõbrale, sealt pole muud välja tulemas kui päevinäinud Ford Mondeo ja paar vana akut.
Loodame et teistest garaazidest väljub midagi unikaalsemat.
Vasta
#5

Raimond Kirjutas:Loodame et teistest garaazidest väljub midagi unikaalsemat.
Julgen kahelda, elasin seal kandis 1992-1999 august, ja ainus vana auto mis ühes garaazis seisis, oli Muhk, läbi roostetanud kerega, aga kaitseraud oli ilus (auto võib veel alles olla, viimati nägin 2005 alguses). Võib olla saaks sealt(Muhust) veel midagi aga suhteliselt lootusetu ta oli.
Muhk on ikka nii pisike auto, et samas garaazis seisis tolle kõrval veel Ford SierraBig Grin
Vasta
#6

Nii, läheb lahti!
Küll mitte kesklinnas, kuid on näha, et asja võetakse tõsiselt.
Vasta
#7

denis23 Kirjutas:Tegelikult sellisel juhul ma arvan tasub pilku pöörama Paljassaares asuvale garaazilinnakule (mitusada garaazi) , mis peab 100% lammutusele minna kuna linn peab seda ebaseaduslikuks ehitiseks. Seal on kindlasti palju huvitavaid asju.
Kas see ei ole juba lammutatud? Viimane kord kui Paljassaares käisin, näldalake tagasi, ei olnud nendest garaažidest mis vasakut kätt jäid enam haisugi. Tühi plats oli. Või on mõni linnak veel?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#8

pkuldsaar Kirjutas:Kas see ei ole juba lammutatud? Viimane kord kui Paljassaares käisin, näldalake tagasi, ei olnud nendest garaažidest mis vasakut kätt jäid enam haisugi. Tühi plats oli. Või on mõni linnak veel?

Seal on neid palju-palju...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

valdo Kirjutas:
pkuldsaar Kirjutas:Kas see ei ole juba lammutatud? Viimane kord kui Paljassaares käisin, näldalake tagasi, ei olnud nendest garaažidest mis vasakut kätt jäid enam haisugi. Tühi plats oli. Või on mõni linnak veel?

Seal on neid palju-palju...
Ja põhiline tee, mis nendeni viib ja nende vahel on, on Laevastiku tn.
Vasta
#10

postimees.ee Kirjutas:Kui garaažidealune maa tõepoolest nii kallilt müüakse, teenib iga garaažiomanik garaažiühistu lõpetamisest ligikaudu 2,6 miljonit krooni.

Vot hoopis muret tekitav on see asjaolu, et kooperatiivi liikmetest saavad hetkega miljonärid ja ei neid enam huvita, mis sinna garaazidesse jääb... "Hakka nüüd veel mingeid vanu dokumente kuskilt otsima ja siis vaja veel ju igast ametnikega pistmist teha ja kes seda vana autot või varuosi ikka osta tahab, selliseid autosi ju enam ei tehtagi, jne" suhtumine on kindlalt valdav ja enamus kiirustab hetkega mingit "uut head" korea plastikut ostma. Ja nii juhtubki, et suuremast osast väärtuslikumast kraamist sõidavad buldooserid lihtsalt üle...

Nii arvan mina, lootke et mul õigus ei ole.

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#11

Kui palju sa oled vanade inimestega suhelnud nende auto ostmise teemal? Minu vähesed kogemused näitavad pigem ristivastupidist suhtumist, autoga on seotud nii palju mälestusi et ei raatsita sellest kohe üldse loobuda.
Vasta
#12

Jesper Kirjutas:Kui palju sa oled vanade inimestega suhelnud nende auto ostmise teemal? Minu vähesed kogemused näitavad pigem ristivastupidist suhtumist, autoga on seotud nii palju mälestusi et ei raatsita sellest kohe üldse loobuda.
Ja kui auto on romu siis antakse sümboolse hinnaga ära, aga keegi lihtsalt ei taha seda. Ja oluline on õigel ajal peale sattuda, ja silmast silma rääkida, mitte loota et sinuga ise ühenust võetakse. Ja et õigel hetkel kuskil olla, tuleb vahest oodata tunde-päevi-nädalaid ja võiba olla kuid ja aastaid, kui paljudel on sellist aega ja tahtmist vahti pidada?
Vasta
#13

Jään lootma, et Sul, Jesper, on seekord õigus.

Mina ei kujuta kohe kuidagi ette, et need memmed-papid hakkavad garaazidega maju veel oma eluajal ehitama/ostma aga ehk on siis järeltulijatest keegi, kes siis viitsib selle garaazi sisu(või vähegi väärtuslikuma kraami) enne lammutust kuhugi mujale toimetada jne.

Teinekord on nii, et see tunde-päevi-nädalaid ootamine ei anna mingit kasu, kuna sinu poolt varitsetava objekti õiguslik omanik võib olla juba kuskil Valhallas ja päranduse asjad on jäetud õigel ajal ajamata jne. Halvemal juhul läheb otse `hunti` ja paremal juhul võid jubinaid mõnest romulast `kirves selga` hinnaga osta.

No kes paneb kuulutuste lehtedesse teate et:
"ostan Teie vanemat tüüpi sõiduauto, võib pakkuda ka nõukogude päritolu" ja jääb ootama telefonikõnesi, mis Maakri tn. kanti juhatavad?

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#14

Laevastiku tn ehk Paljassare ühes garaasis on kindlasti 1 Mosse IZ-412IE mille läbisõit on alla 10 000km aga näeb välja nagu oleks äsja tehasest tulnud.Kuna omal ajal pensioni eas invaliid selle eest üüratut kirvest ehk ligi 50 000 eeku soovis ,siis jäi ostmata-aga oli tõesti nagu uus -siiani meenutan ,et oleks endale saanud ,siis oleks vahva olnud.....SmileSmileSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne