If-kindlustus...
#1

Ma ei tea kas on õige kirjutada ja kas ka koht on õige, aga tahaks lihtsalt mainida et mul on If-kindlustusega hetkel väga väga suured probleemid, täpsustada ei jõua ja peaks siis paberimajanduses tuhnima aga tahaks lihtsalt hoiatada. Asjaajamine on aeglane ja mingit ajamist nagu ei tahagi toimuda. Ma ei tea, äkki mul ei vedanud, äkki If on normaalne koht aga ma sain/saan küll praegu mööda pead ja jalgu.
Vasta
#2

Milles ikkagi probleem? Kas nn "seisvate" sõidukite (sund)kindlustamises või milleski muus? Võimalikud uunikumide-spetsiifilised probleemid oleks mõistlik siin avada, siis saavad kaasfoorumlased ja teised uunikumihuvilised võimalikult vara vajalikku teavet...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

if-i kohta ei tea aga üldiselt minu kogemus on näidanud, et ka vanade (vanemate) autodega juhtunud avriid on minul väga korralikult kompenseeritud, tuleb ainult õieti läheneda, kindlustuses tutvusi ei oma aga kuna ise tegelen varuosadega olen kalkulatsioonid ise teinud, kalkulli puhul olen uute (vanema auto puhul väga kallite, tihti terve auto kindlustuse kataloogi väärtust ületavate) varuosade hinnad kombineerinud ka kasutatud osade omaga (piinlikusega pean tunnistama, et kõiki osasid mis väja maksti ei kasutanudki), algselt on kindlustused küll vastu punninud, aga kui seletada ,et sellises korras sellist autot börsist ei osta, on siiski siiani raha välja makstud
Vasta
#4

Mina olen kuulnud,et just If-s on kahjukäsitlus kõige kiirem,saab raha kiiremini kätte ja piparda ka väärtusega.Ingesega pidavat probleeme olema.Kindlustusmüük on aga kõikjal Liikluskindlustusfondi põhine (riskikoefitsent,elukoha koefitsent jms).Muidugi on partneritel (bensiinijaamad jms) vähem õigusi kui esindustel kindlustusmüügil
Vasta
#5

Endal ja paaril sõbral kogemusi 3 avarii lahendamisega uute autodega viimase poole aasta jooksul, samuti valuvelgede vargusega. Oskan selle põhjal Ifi kohta ainult kiidusõnu lausuda (kaskokindlustus).
Vasta
#6

teema algataja ehk kommenteerib - kuna olemasolev info on vaid esimene postitus ning see pole teps mitte piisavb, et kindlustusseltsi kohta järeldusi tegema asuda...

teet,
kellel endal IF-ga hää kogemus ning kes ka tuttavatelt kuulnud, et see üks paremaid (kui mitte kasutada ülivõrret) vastavaid asutusi on

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Kes põhjanaabrite keelt tönkab, saab siit
http://www.iltalehti.fi/autot/2015022719254126_au.shtml
lugeda, kuidas politsei tehtud otsus süü kohta kindlustusfirmale mitte midagi ei tähendanud ja väljamakse kolmandiku peale vähendati. Sarnaseid juhtumeid imbub meilgi aegajalt ajakirjandusse.
Kas järgmine "hall tsoon" või tahtlik (ostetud) seaduseauk?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Mina kiidan IF-i.
Asjaajamine oli kiire ja valutu, auto hinna üle pisut vaidlesin, aga sain õiglase hinna.
Puksiirid ja värgid, kõik oli 5+.
Vasta
#9

Kuna igapäevaselt tegelen muuhulgas liikluskindlustus juhtumitega siis võin samuti IF-le kiidusõnu jagada. Vastused kiired, probleeme pole. Eesti kindlustusfirmadele pole ühelegi erilist midagi ette heita. Eks see on tingitud ka sellest et töötajate palk või tulemustasu on sõltuv kliendi rahulolust.

Hiljuti tehti aga mul isiklikule autole kindlustuspakkumine, kus perioodi hinnaks 60 euri ja auto kasutusotstarve takso (eelmine periood oli 20 euri). Saatsin siis kirja et pole arvega nõus kuna autol peale taksojuhi olnud 2x omanikuvahetus ja autot ei kasutata taksona. Vastuseks tuli et kuna auto on kuskil taksoliidus või misigane ühingus liige ja kehtiv taksoluba siis tuli pakkumise selline. Peale veelkordset minu vastust aga pakkumine tühistati ja uueks summaks oli 14 euri. Kogu asi lahenes paari tunniga meiliteel.
Vasta
#10

Ma esitasin põhimõttelise küsimuse...
IF-i valvekommentaatorid on veel kiiremad kui Keskerakonna omad Delfis Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#11

Tore, et keegi leidis 2006. aasta teema ülesse... Aga kõhkluste või kahtluste korral soovitan teha ametliku päringu asjaosalistele organitele. Parem tulem, kui foorumis tähemärkide genereerimine.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#12

tähelepanek: If kodulehel on LK hinnad üpris sõbralikud, aga kui tuleb meilitsi uue perioodi arve (mida ei pea maksma - siis ei tule lihtsalt uut poliisi), sisaldab see täiendava 3eur jagu "lepingu sõlmimise kulu". Ehk siis uue lepingu sõlmimine on kodulehel 3eur võrra soodsam, kui meilitsi tulevale arvele reageerides. Mugavam on kah - ei pea makseblanketti täitma vaid piisab reg numbri ja perioodi sisestamisest Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne