Teema on suletud

Uunikum kile all Mustamäel
#1

Tere


Eile jalutasin nõmme metsas.
Vana EMI hotelli taga parklas seisab kile all miskine jube suur mõlakas auto. Kile alt on näha kah veits kui aia tagant vaadata.
Ees on suur H täht.
Uvitav mis pill ta täpsemalt on.
Jube sitas korras, uksigi vist pole.
Esmasel vaatlusel pakuks kuskil 30-nendate aastate kanti.
Äkki keegi teab.

Muidu on jube sitakäkk aga mulje jättis sellepärast et oli kuramuse suur.



#2

Vana Horch? Kus see EMI hotell on? Põlise mulgina ei tunne ma veel Tallinna kõiki paiku.

Ega mitte seesama masin: http://www.rrg.edu.ee/~rainvaikla/Horch8...mLim34.jpg

Asp
#3

Big Grin
Shaakalid!


Sama jah, vist
kuigi tundus veel sitemas korras.
#4

On see mingi väärt pill?
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Ets
On see mingi väärt pill?
10k$ eest nagu eriti pole ... arvestades, et ainukesed originaal asjad on aken, iluvõre plekk, ja kereplekk

Dad.
#6

On küll see auto jah. Ja minuarust pole sellest ka suurt midagi järel.
EMI hotell kannab praegu nime Hermes ja aadress on Sütiste 21.
Seal maja taga on mingi parkla, kui valvurinässiga rääkida, laseb sisse küll. Kuigi metsa poolt näeb ka väga hästi, auto on jumala aia ääres.
#7

Ah sa s**t, v**t ja vankrimääre! See ju täielik monster. Peab minema oma silmaga ka kaema... Patt on lasta asjal seal parklas kõduneda. Isegi kui midagi eriti järgi ei ole, tuleks see, mis järgi ON, kuidagi konserveerida - seal kile all kogub ainult niiskust.Sad
#8

Nii et HORCH 850 Pullman Limousine?

Leidsin ligilähedasi saite:

http://www.oldtimercenter.de/sitedata/d_...ch_850.htm

http://autopilot.kommersant.ru/Issues/Au...2/070.html

#9

Ma olen täheldanud, et palju väärtuslikku näeb Tallinna parklates ja suurte majade hoovides.
Miskipärast jäävad need autod kauaks seisma (ära ei viicita või ei taheta müüa)
ja siis kui enam si**agi teha pole
lastakse emexisse vedada.
Täielik kuritegu.
Peaks kasvõi kätte võtma ja kaardistama
kus, mis masin seisab.
Mõniaeg tagasi tegin pildi pick-up villisest - mõnenädalapärast oli ta kadunud. Loodan, et leidis hea peremehe!

Henry

sai vist kõik öeldud
#10

::: veeti kaks päeva tagasi treilieril mõõda Retke teed... treileri sabas sõitis tume vanem mersu...(80ndate lõpp)... ehk sai hea omaniku
#11

on andmeid, et seesama horch seisab praegu tondi kandis...
#12

kus kohas ta seal tondi kandis seisab kui väga vaja ma võin uurida
#13

Minu meelest ei ole mõtekas täpset asukohta siia üles panna, sest seda uunikumi käidi peale selle teema püstitamist seal parklas rüüstamas (näiteks märk oli ära kistud ja vist viimanegi terve klaas ära lõhutud)Sad
#14

Oot... Mingid põmmpead sõeluvad siit foorumist uunikumide asukohti välja, et siis minna ja neid lihtsalt hävitada? :o
Tõsiselt haige... :haige
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pppp
Oot... Mingid põmmpead sõelluvad siit foorumist uunikumide asukohti välja, et siis minna ja neid lihtsalt hävitada? :o
Tõsiselt haige... :haige

Jah, siin Uunikumi teema all oli varem selline tore teadaanne info avaldamisest autode ja nende omanike kohta. Kahjuks on see nüüd kuhugi kadunud. See oleks igati vajalik lugemine kõikidele uutele kujudele...
#16

Nasa13 äkki viitsib selle oma uunikumi-teema sticky-sse kirja panna?
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: allah
Minu meelest ei ole mõtekas täpset asukohta siia üles panna, sest seda uunikumi käidi peale selle teema püstitamist seal parklas rüüstamas (näiteks märk oli ära kistud ja vist viimanegi terve klaas ära lõhutud)Sad

Meenutab vägisi, kuidas ma aastaid tagsi üritasin ühte umbes kaks aastat seisnud hondat osta ja omanik selle eest koledat kirvest tahtis (auto oli lisaks veidi avariiline) Ma siis ütlesin omanikule, et kui ta sul siin veel kaua seisab, siis tullakse ja lõhutakse asi võibolla päris ära. (seisis annelinnas) Omanik lubas mõelda. Järgmine päev aga olid autol tagatuled ja klaas segi pekstud. Omanik mulle ei helistanud ja ise ka ei julgenud küsima hakata, kuna minu eelmise päeva jutt oli veel väga selgelt meeles...
Ma arvan, et asi ka selle kile all oleva isendiga oli juhus.
#18

Tegemist oli Horch850 Pullmann autoga, tänaseks on see müüdud lätlastele ja enamus kergelt eemaldatavaid osasid Eestist välja viidud, siin on veel kere ja raam, arvata võib, et peale EU-ga liitumist viiakse needki minema.

Ja kuna teema on ennast ammendanud, ühelt poolt sellega, et õigel hetkel ära ei ostetud ja teisalt sellega, et järjekordselt käiakse tehnikat rüüstamas, panen ma selle kinni.

Dad.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne