Delta "aju" lääne mopeedile
#41

Kui segusiiber on 100% avatud, siis määrab segu koostist ainult düüs. Nõel ei tee täisgaasil midagi.
Vasta
#42

Siis ma peaks veel vaiksema dyysi panema.Samas spetsid ytlesid mulle,et tyhikaigul on segu lahjavoitu,aga taisgaasil lopp laheb rikkaks.Ostan siis paar vaiksemat dyysi juurde ja proovin.Ainult ei tea millal. Kavatsen peale tood louna eestisse pogeneda ja telefonigi valja lylitada.Tanud.
Vasta
#43

Tsitaat: Kui segusiiber on 100% avatud, siis määrab segu koostist ainult düüs. Nõel ei tee täisgaasil midagi.
See oleneb täiesti karbussist, kui see nõel ikka liiga madalal ka 100% siibri avatuse korral, siis ta ikka takistab küll. Näiteks mõnel pocketbike-l oleneb lõpp ka nõelast.

Ehk täpsustad kuidas pooma hakkab pöörete lõpus, kas hakkab lörisema või tahab bensiini puuduses välja surra?
Kui löriseb, siis tõesti segu liiga rikas. Sel juhul väiksem düüs näiteks 70 või 72
ja nõel kusagile keskmisesse asendisse.

Ma ei tea milline karbuss sul on, kuid normaalsetel on ikka olemas ka tühikäigu segukoostise reguleerimise kruvi ja gaasisiibri alumise asendi reguleerimise kruvi (ja tühikäigu düüs kaa). Nende abil saad tühikäigu ilusti paika.
Vasta
#44

Loriseb jah ja ei lahe lopppoordesse.Endisega vorreldes on areng aga tohutu.Kyll ma need loppreguleeringud ara teen.Dyys fekaal maksab ka mingi 40 eeku.Eks ostan neid peoga ja valin optimaalse valja.Masendus on igatahes moodas.Ilm on ka nagu tellitud.Edu!
Vasta
#45

Lõuna-eestisse!!!!!!!! Ilusat suve sulle Ints!!!
Vasta
#46

Ilusat suve sullegiCool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne