MAAKAITSEPÄEV 23.06.2006
#1

Üritus vägagi tasemel ja julgen soovitada, järgmine kord ka kindlasti kohal, põhjuseid pole piltidelt raske mitte märgata!
http://www.zone.ee/m72/maakaitsep%e4ev%202006/
http://www.zone.ee/tsiklimeister/maakait...ev%202006/


militaarmootorrattur
Vasta
#2

Nüüd peaks kõikide piltide lingid töötama, varsti ka väike amatöörvideo!

militaarmootorrattur
Vasta
#3

Mulle ütleb, et sellist lehekülge pole... (esimese lingi juures).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Kahjuks ei näe midagi.
Vasta
#5

hellrix Kirjutas:Kahjuks ei näe midagi.

Ma näen rohkem kui vaja, tegu on Eesti Kaitseväe Rahvateatrirügemendiga. Ootame huviga uusi lavastusi.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#6

Ei noh banana wabarika ja poiste mängud, saaks ainult kärtsu ja mürtsu teha, tõesti rahvusteater Ärniretk 2006 Big Grin
Samas tean et, läänes tehakse palu tõsisemat asja terved pataljonid tulevad kokku koos rasketehnika ja muuga, baarides raadio mängib lugusid ja uudiseid aastast 1942, riietus kõigil aastast 1942 osalejaid tuhandetes!
Kuid ikkagi poisid ja nende mängukannid Big Grin
Vasta
#7

Vabandan, et OT.
Mind pikemat aega häirib see, et inimestel on tunne nagu nende hobi oleks ainus ja õige. Mida puutub siia bannanide ja vabariigi kooslus. Kaitseväega pole seal erilist pistmist. Puhas meeste eralõbu omadest vabadest vahenditest. Samamoodi olen ma vaielnud militaarhulludega kes on öelnud, et hähh Kurtnas nüüd ei taheta meid ja kui meie oma kolaga enam ei tule siis tavotiniplitele ei jäägi sinna peale vanaraua miskit. Ise kuulun mõlema kategooriaalla ja seepärast ilmselt see mind häirbki.
Terv. Grahv
Vasta
#8

Mis asja te mehed solvute??? Nigu Nexuse beibed ... ma küll ei solvu kui keegi mulle midagi ütleb, küll ei meeldi mulle kui sihilikult sõnnikut tehakse ....

Dad.
Vasta
#9

Ei käinud kohal, ei jõudnud ja põhjust ka otseselt polnud kuna ma pole oma militariratast veel kokku saanud, küll aga peale valmimist ilmselt võtan sellistest "sõnniku tegemisest" suurima rõõmuga osa.

Dad.
Vasta
#10

Palun ärgem loopigem üksteist poriga!

Huvitavad on nii vanad sõidukid kui ka vana militaarvarustus/-tehnika ning neil kahel hobil on üsnagi arvestatav ühine osa. Kuid kindlasti on inimesi, kes ei naudi mõlemat, st nii militaarasjandust täielikult eitavaid vanatehnikahuvilisi kui ka vanasõidukeist mittemidagipidavat sõjandushuvilisi. Aga ka neil juhtudel siiski austagem kaaskodanike (sh kaasfoorumlaste) huvisid.

Mind näiteks paelub kogu sõjanduse (sõjaajaloo) juures esmajoonest just sõidukite pool, aga ma saan aru täiesti ka neist, keda huvitab kõik ülejäänu...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#11

Kuulge sõbrad! Mina ei teinud üldse mingi alatooniga nalja vaid kiitsin täiesti tõsiselt asja. Sellest üritusest innustununa tegime samal õhtul Kuusalu polügooni servas militaaretüüde ka suvalistele möödujatele. Tore oli vaadata nende kaameid nägusid.
Oleme ka ise planeerinud suuremate ilumanöövrite korraldamist, piisav hulk militaartehnikat on juba kokku aetud, www.polygonimatkad.ee. Kahjuks on valdav osa nõukogude ja Rootsi päritolu ning seega kahjuks ajalooliselt identset lahingut teha ei saa. Kuigi jah, mingisugust väljamõeldud konflikti võiks etendada küll.
Natuke odavama ideena on meil Vanajalgrattaseltsiga "Wiru" käinud peast läbi, korraldada täiesti autentne külasimman 30-ndate algusest. Et siis korjaks mõnes kaugemas nurgas kõik uuemad asjad vaateväljast ära, isegi nii et piirdelinti näha ei jääks ja kaasaegse fotokaga pilti teha ei laseks.

Seega ainult jõudu ja edu lahedate asjade korraldamisel!

Lugupidamisega
1987. aasta kooliteatrite festivalil Paides II koht!
Diplomeeritud rahvatantsu pedagoog.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#12

Uus üritus juba lähenemas nii et kõik kes huvilised uurige lähemalt:

http://www.militaar.net/viewtopic.php?t=5263

Aga mittehuvilistest ei saa aru et miks kohe vaja hakata maha tegema? Ma ei tee näiteks võrri alateemasse postitusi et mulle need punnad kohe üldse ei istu jne. Üritage olla. Inimesi kellele antud teema on nagu rusikas silmaauku ikka jätkub ja kui sina pole osa nendest siis ära vaevu oma mõttetut kommentaari üllitamagi. Hoiab ruumi kokku. Selline on MINU arvamus.

militaarmootorrattur
Vasta
#13

Öelge palun uudishimulikule, mis lennuk seal lendas??? Piltidelt ei saanud aru.
Vasta
#14

See uus retk on ju Tagadiga ühel ajal ja ka kannis naabruses, miks ei võiks need mingil ajahetkel kohtuda, arvan, et vaatamist ja muljetamist oleks vastastikku.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne