Ostu-müügi teemade postitamise juhend
#1

Lugupeetud vanatehnika sõbrad.

automoto.ee foorum ei ole aktiivseks ärilise tegevuse soodustamiseks. Kui soovid oma kaupa müüa kooskõlas turumajanduslike põhimõtetega, siis selleks on piisavalt muid kohti.

Seetõttu me viiteid müügiportaalidele (osta, soov, kuldnebörs, auto24 jne) reeglina ei luba! Kuulutused on kasutajalt kasutajatele.

Siinsesse uunikumi-rubriiki sobib tehnika eeldatava mudelivanusega 50 aastat ja enam. St. ajas suht muutumatuks jäänud sõidukid toomise algusega hiljemalt 1964.

Näited pealkirja puhul:
O: Opel Super 6 käigukasti osad
M: Packard Carribean 1953 mootori osad
V: Horch 830BL mootor tagasilla vastu
ÄA: GAZ 69 kapott


Täielikult anonüümsed postitusi me siia ei taha. Ehk kui oled uus kasutaja foorumis, lisa vähemalt oma telefoni number. Nii saab huviline sulle helistada ja Sinuga vanatehnika juttu ajada!

ÄRA RAISKA teiste foorumiliikmete aega ja ole täitsa ning pane hind välja! Sinul on ju rohkem seda vaja müüa kui teistel osta.

NB! ära ähvarda ega meelita (nt "muidu saadan kuusakoskisse", "ilgelt mõnus masin" vms), samuti ka ostjat eksitavat teavet (nt nimetatakse kokkujooksnud mootorit mootori pisirikkeks vms); Nii satud kogukonnas pahameele alla kui vanatehnikat hävitada sooviv isik!

Kustutamisele lähevad kõik muu! Igal juhul on otsustavaks moderatori ilumeel ja sellest, kuidas moderaator postitusest aru saab, seega sõnastage postitus võimalikult korrektselt.

Reeglite lisa:

* Kuulutustele vastata ei saa! Kui kellelgi on midagi küsida, võite seda teha müüjaga otse kontakteerudes.

* Kõikvõimalikud muudatused hinnas, tingimustes, piltide lisamine ja muu käib esimese postituse muutmise teel. Uue teema tegemine sama kauba müümiseks on ebasoovitav ja võib moderaatori paha tuju korral lühikese otsa leida.

* Dokumentidega kauplemised jms (eeldatavalt) ebaseaduslikue toimingutega seotu kuulub kustutamisele

* Eriti järjekindlatele rämpspostitajatele pannakse ajutine või jäädav foorumis kirjutamise keeld.

* Kuna moded ei ole liikuvad entsüklopeediad, siis alati on postitajale kasulikum ära näidata ajavahemik, kus juppi või sõidukit on toodetud.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne