Millist masinat mulle soovitate?
#1

On plaan osta u. 20000EEK eest igapäevasõiduks mingi vanem masin mis oleks teistest erinev, et oleks sihuke silmapaistev. Ei teagi kõike masinaid, äkki pakute midagi välja. Ise olen mõelnud VW Põrnikat, Ford Taunust või mingit Porsche 924-ja. Muidugi Opel Manta A oleks kah sihuke OK masin aga pole neid Eestis näind, ammugi müügis. Andke siis tuld, mille poole peaks vaatama.

rockandroll
Vasta
#2

Oi bljäää, valik on ju suur.
Ford Consul/Granada I, Capri, Cortina,
Opel Commodore, Monza,
Igasugu 70-date suured riisid,
GAZ 21,
Kui meilt ei leia, vaata Soomest, seal korralik valik igasugu lahedat rauda.


http://www.nettiauto.com/home.php?VF=1&BF=0
Vasta
#3

Mu arust sellise asja peaks suutma igaüks ikka iseendale selgeks teha, milliseid autosid ta eelistab ja milliseid mitte. See mis meeldib ühele, ei pruugi meeldida teisele ja vastupidi- see on täiesti iseenesest mõistetav. Maitseid on erinevaid. Lõppkokkuvõttes langeb valik ikka sellele, mis endale sisimas ikka kõige südamelähedasem/meeldivam tundub.
Ja ma nüüd küll kahtlen, et nii vana inimene nii otsustusvõimetu on.
Vasta
#4

Vaata selle poole mis meeldib. Nii lihtne see ongi.

Mulle isiklikult on näiteks Sierra XR4 ajatu klassik, samas kindlasti leidub tegelasi kes selle raha eest pigem neli Ladat ostaks.

Kui ideede koha pealt ikka täielik ikaldus on, siis võta nettiauto.com lahti ja pane sinna mingid aastapiirid sisse. Leiad palju huvitavat. Üldiselt on Soomes valik laiem ja autod ägedamad, meil müüakse enamasti paari tuhande krooniseid vrakke või siis 20k maksvaid metallik-lillaks värvitud "projekte", Soomes on aga palju täiesti viisakaid vanu autosid, mis näevad stiilsed välja ja on tehniliselt heas korras.
Vasta
#5

Sm. Volgahuviline Kirjutas:Mu arust sellise asja peaks suutma igaüks ikka iseendale selgeks teha, milliseid autosid ta eelistab ja milliseid mitte. See mis meeldib ühele, ei pruugi meeldida teisele ja vastupidi- see on täiesti iseenesest mõistetav. Maitseid on erinevaid. Lõppkokkuvõttes langeb valik ikka sellele, mis endale sisimas ikka kõige südamelähedasem/meeldivam tundub.
Ja ma nüüd küll kahtlen, et nii vana inimene nii otsustusvõimetu on.

Eks ma ikka selle võtan mis muidugi mulle meeldib, aga ei ole nii põhjalikult nende markide ja mudelitega kursis. Cortina mul muidugi juba on aga see projekti järgus. Lihtsalt pärast oleks üli tobe, et ostad auto ära ja siis järgmine päev näed mingit sulle tundmatut masinat sõitmas mis sulle enam rahu ei anna ja peab jälle müügiplaane tegema. Tuleks enne ostu endale ikka kõik selgeke teha. Just praegu leidsin enese jaoks uue masina(ei ole enne peale sattunud ja Eestis neid vist kah ei liigu), see siis Audi Coup(coupe) S u.71a. Kuskil autopoe lehel oli müügis, aga selgus et oli ekslikult müüki pandud.

rockandroll
Vasta
#6

Hmm.....
No 70-ndate Audi Coupe S on ka päris silmapaistev ja isikupärane Smile

Vasta
#7

Mina võtaks VW Scirocco. Piisavalt omapärane, Eestis leiab normaalses korras sõidukeid 20K eest ja varuosad on soodsad.

Asp


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Veel üks idee,näiteks fotol olev 1975 Opel Diplomat.
[Pilt: 1975opeldiplomat19jp.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#9

Vaatasin neid Soomes müüdavaid. Ega seal kah põrnikad ja fordid põhiliselt, oli ka mõni metallik-lillaks värvitud aga jah, paremad olid ikka päris rondid või maksid palju.
Katsun otsida kuskilt ligidalt siis, kas seda Audit, commodore A couped, rekord C-d,(MB w115 coupe-d vaevalt selle raha eest leiab). meeldivad ikka sellised sportlikumad.
muidugi võib niikauaks mõne odavama VW põrri muretseda.

Scirocco sihuke audi 80 coupe ja passati vagepealne, mulle tundub ta täitsa tavaline audi ise on ju palju parem.

rockandroll
Vasta
#10

igapäeva sõiduks eesti kliimas 20 000 eeku eest osta saab 900 klassik.ei ole küll eriti eriline, kuid rõhk sõnal igapäev ja iga ilmaga.
Vasta
#11

põrnikas kui õhkjahutusega masin ei ole sobiv "iga ilma sõiduk". Ilmastikuga kohaldatakse neid kuulu järgi zaz "keroahjudega". Kas aga maksab jamada, kui eesmärgiks on igapäevane kaaslane, mis muretult kilomeetreid neelaks...
kui aga ikka põrnikas meelel, siis ilmselt teeks osav mees sellest masinast veel (odavalt) kobeda ja edeva liikuri:
http://www.beetle.ee/foorum/viewtopic.php?t=756
tollel mudugi pildi järgi stanged puudu - aga sellele aastakäigule vast ikka leiab

teet,
sobitab hetkel põrnika(te)ga sinatutvust

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#12

Soovitan Honda Prelude! Need on jube head jauramiseks igapäev! Peavad hästi vastu ja sõitmise kergus on fantastiline.

Just a man!
Vasta
#13

võta mb w123 kerega pill-see minumeelest üks maailma ilusamaid kuigi neid on ikka liikumas tihti nähtud aga kui täiesti korda teha siis oleks ju ok

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#14

Soovitaksin sellist masinat.
http://www.carrating.org/car.php?7424
Pole sellist enne Eestis näinudki ja kerekuju on ikka võimas, meenutab mõnda Ameerika musklit ainult vähendatud kujul. Keskpiilari puudumine on ka huvitav, nagu kupee mersul. Ainuke probleem on sellise ostmisel kindlasti varuosad.
Kui kiiresti tegutsed äkki saad müüjaga kaubale.
Vasta
#15

jah see 929 päris mõnus riist, juppidega aga kitsas, neid tehti ju iga aasta ja ka aasta jooksul veel erinevaid varjante ja eri riikidesse. Aga eks kõik sõltu ju hinnast. Hetkel tundub, et tahab veel kõvasti tööd saada.

rockandroll
Vasta
#16

rockandroll Kirjutas:Just praegu leidsin enese jaoks uue masina(ei ole enne peale sattunud ja Eestis neid vist kah ei liigu), see siis Audi Coup(coupe) S u.71a. Kuskil autopoe lehel oli müügis, aga selgus et oli ekslikult müüki pandud.

Aga palun: http://www.blocket.se/vi/8003735.htm?ca=5_s

Pika jokutamise peale ostab keegi teine enne ära!

Kuna hinnale lisanduvad laevapiletid ja vormistamise kulud, siis hind kokku tulebki pisut alla 20 000.-

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#17

selleks korraks siis jääb rahast puudu. Aga kui kellelgi on pakkuda mõnd vana masinat millega ka talvel sõita saab 92a. golf 3-me vastu, siis ma kuulan.Wink +see

arvan et see ikkagi ostu müüki ei puuduta, see lihtsalt arutelu mis võib selleni viia

rockandroll
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne