opel rekord c 1971
#1

Mul on siis võimalus osta selline masin 11 000 eek .- : 2 uksega sedaan , kere on esmapilgul vaadates täitsa korras mõni üksik täpp on kusagil kust värv maas , mootor opeli oma 1700 ne kõik asjad stock va süütelukk(siksi oma ) seest must nahk , käigukang põrandal , esimesed poritiivad vahetatud auto korduvalt kere parandusi tehtud ning mootorile tehti kappremont 2002 a . ainuke viga olevat tal mehe jutujärgi et parem esimene õõtshoobe kõver mis tuleks siis taastada või uus saada . Küsin siis teilt et kus on ültse sellisele juppe saada ning on nad kallid samuti andge teada kel sama masin .
Põhimõtteliselt istu sisse ja sõida aniult roolivibra sees täna õõtshooba kõverdumisele
Et kas tasub osta sellise hinnaga ?
Vasta
#2

Osta tasub ikka.
Tehnika poole pealt on valik päris hea, saada on nii pukse, amorte, rooliotsi ja veel ühtteist. Kõige lähem koht on soome, kust neid asju tellida, ei maksa nad ka hinge hinda. Endal olemas rekord C kupee 69a. tean paari inimest kellel peaks see õts ka olemas olema.

Harri
Vasta
#3

pühak Kirjutas:Osta tasub ikka.
Tehnika poole pealt on valik päris hea, saada on nii pukse, amorte, rooliotsi ja veel ühtteist. Kõige lähem koht on soome, kust neid asju tellida, ei maksa nad ka hinge hinda. Endal olemas rekord C kupee 69a. tean paari inimest kellel peaks see õts ka olemas olema.

Harri

aitäh vastuse eest Smile kaalun veel natuke kui kuskil selle õõtsa ka korda saaks teha või vahetada siis oleks korras.
panin üles ka paar pilti masinast :
opel1
opel2
opel3
opel4
opel5
pildid on konkreetsest masinast mida vaatamas käisin
info ja kohad kust juppe osta on oodatud
Vasta
#4

Muidugi osta ära ja tingi hinda ka veel alla. Mitte et ta praegu kallis oleks. ise otsin kah midagi sellist aga couped mitte sedaani.

rockandroll
Vasta
#5

ise kalduks ka kupee poole aga pole nagu trehvand kuskil ja pealegi see sedaan rekord on hämmastavalt heas korras
Vasta
#6

Need on õiged Opel-id! Peavad hästi vastu ja mõnus sõita. Välimus ka hea. Endal oli universaal selline ja veel viie uksega! Sellel piltidel oleval Opelil on valed esi tuled ja ka vist suunakatel on midagi viltu (need on väiksed asjad). Uuri kas on tegemist ENSV ajal eestisse tooduga (sel juhul on masinal veel eesti tehnika ajaloo hõng ka juures). Igas tahes osta kuid tingi! Mina müüsin 90-te keskel oma masina maha 6000 EEKuga ja auto oli täitsa tibens!

Just a man!
Vasta
#7

Tegemist siis ENSV ajal siia toodud masinaga omanik oli vanem härrasmees autolukksepp
Vasta
#8

Mul on ka C Coupe ´70 olemas. Ilmselt jääb ka mingeid osi üle. See on üle pikapikapika aja jällle üks postitus mul siin foorumis, kuna auto ootab oma aega ja aeg lendab. Selle sinu oma Esituled on AVIA omad. Suundadega ei saa hästi aru, aga raami neil suunaklaasidel näha nagu ei ole. Originaaltiival on suuna jaoks korralik terava servaga auk, kuhu läheb plastikust kroomitud raamiga ja kummitihendiga suund sisse. Pahteldatud esinurka on. Kroomliistud tiivaservadel on ka kaotatud. Mul muidu neid suunasi on ka veidi kui vaja. Üldiselt tundub selles vanuses masina kohta päris tubli.

Hind ei ole ka just teab mis hirmuäratav.

Vasta
#9

Ega see auto juhuslikult Tallinnast Nõmmelt pärit pole?
Vasta
#10

asub alakülas risti lähedal
kas tallinnas on ka kellegil taolises korras masin sama värvi ?
Vasta
#11

Minu mäletamist mööda oli C klassi Opeleid (2- ja 4 ukselisi sedaane) ENSV ajal eestis sõitmas palju. Hele hall või beezh (mis iganes) oli tollal popp värv. Seega neid võib leida mitmeid eesti pealt! Oleks huvitav kui keegi teaks täpseid andmeid sellest ajast.

Just a man!
Vasta
#12

ostsin masina ära Smile
ootaks pakkumisi kui kellegil on vaipu, polstrit, armatuuri .. ja muud sellist . uut karbussi oleks ka vaja 1,7 orig. mootorile
olen tänulik kui kellegil on ootan vastuseid Smile
Vasta
#13

midagi on commodorest järgi, armatuuri see osa kus kellad käivad vist oli mõni kell ja lüliti ka küljes, peaks veel olema stange, ei mäleta kas esi või taga võibolla midagi veel peab garaazis sobrama, kui ülaltoodud juppide vastu huvi on anna teada siis ma lähen vaatan mis mul veel vedeleb
Vasta
#14

selgus et armatuuri pole vaja .
otsin tagumisi tulesid esimesi suunakaid ja esitulesid vaja on ka karbussi 1.7 le
ja parempoolset esimest õõtsa
ning mõningaid kroomitud iluliiste
Vasta
#15

Vana teema küll, aga oleks huvi teada saada, mis sellest autost sai?Olen isegi selle samaga kunagi paar ringi sõitnud ja oma vanuse koha oli ta tõesti suht heas korras.
Vasta
#16

Nüüdseks veelgi vanem teema.
Autost pole saanud suurt midagi, halvemaks pole ka olukord muutunud. Ootab rahade (nende puudumise) tõttu oma aega kuuri all.
Vasta
#17

ja ma mõtlesin, et olen ainukene ,,uhuu,, kellel ,,kauaotsitud-kaunike,, taunus coupe ootab oma aega Big Grin Big Grin

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne